Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Глава Tesla Илон Маск рассматривает возможность покупки производителя обычных машин. У компании достаточно денег для приобретения BMW, Volkswagen или Ford, пишет Tech Crunch.
кого їм купити?)
Trinity
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
:lol:
Тесла может купить VW :lol:
Сделал мой день, это как амд сказал бы, что может купить интел :gigi:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Trinity:Сделал мой день, это как амд сказал бы, что может купить интел
Кстати, аналогия о покупках АМД очень в тему. И даже не в связке с Интелом, а о их привычке сделать покупку уровня "надорвать пупок" сразу в тот момент, когда с многолетней убыточности выходят.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Scoffer: Так що навряд чи кількість електричок перевершить 100 мільйонів, що не покриє навіть половини потреби ЄС, не кажучи про іншу частину планети.
Есть вариант алюминиевая батарейка (индия что-то такого придумала вроде бы) и аккумуляторы без лития в разработке. И да, пока аккумуляторы не придумают получше электрики под угрозой.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr
Перспектива аккумуляторів: натрій-іонні. По масогабаритним характеристикам гірші за літієві аналоги рази так в 2 з копійками, зате натрія точно вистачить всім і батарейка в собівартості раз в 5 дешевше буде. Так що після 35го року можна сміливо очікувати, що літієві будуть в топчиках за сто тищь, а іншим видадуть машини з максимальною дальністю пробігу кілометрів 150 по трасі :laugh: Або 50 по місту з кондишном в заторах або взимку з теплодуйкою.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

del
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

https://www.autocentre.ua/news/novinka/ ... 0.html/amp

Японцы что-то ваще толкают тему водорода вместо изобретения батареек

Отправлено спустя 3 минуты 35 секунд:
У Теслы зимой в мороз около 30% емкости падает что таки не мало даже на 85квт батарейки...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Водень - ідеально.
Балони під тиском 200 атмо.
Моментально переводить сталі в крихкий стан. Забув як правильно цей хім процес називається.
Просочується крізь метали і не тільки.
Супервибухонебезпечний.
Суперлегкий = габаритні балони.
Наче нічого не забув.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунди:
А, ну так і називається: воднева крихкість
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 ... 1%82%D1%8C
Alexsandr
Member

Повідомлення

Водород можно хранить чуток проще, но вот емкость :(
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Rabbit-kms:У Теслы зимой в мороз около 30% емкости падает что таки не мало даже на 85квт батарейки...
не только емкость, литиевые батарейки и разряжать в минус плохо, а заряжать вообще нельзя. Не знаю как они это решили, наверное подогрев какой то должен быть.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Вони це вирішили простіше: продають більшість тесл в Каліфорнії :lol:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Да подогрев батареек юзают...

Scoffer перед тем как Википедию дублировать изучил бы технологию япошек... Если они выпускают в массы второе поколение то наверное там безопасности не как у наших гаражных газовиков...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Та хоть 10те покоління. Водень небезпечний і складно/дорогоюзабельний. Про що відомо рівно всім, хто з ним хоч якось перетинався.
В автопромі зараз як не можна краще діє "миші плакали, кололись, але продовжували жрати кактус". По всім фронтам.

Відправлено через 5 хвилини 8 секунди:
Мене після універу не на довго в космічну промисловість занесло. Я вживу бачив що таке головняки з водневим обладнанням.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Есть еще фронт синтетического горючего. Там тоже вроде бы копаются неплохо и грозят выпустить такое топливо на рынок для ДВС.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Особисто моя думка: найкраще паливо для авто - спирт етиловий. Одразу по декільком причинам: складно здетонувати, низькотоксичний для людсього організму, можна як в ДВЗ заливати, так і в деякі сорта паливних елементів напряму, зручність заправки не страждає абсолютно, добувати можна бактеріями в великих кількостях або хім методами з нафти, або перегонкою біомас, рослин там всяких.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

А батарейки не горят?
Ваще не в нашей стране полемику про безопасность вести когда у нас дороги куда опаснее и сама организация движения...
Когда у тебя страна самая безопасная, когда могут позволить себе всему населению купить вакцину, вот тогда и можно будет говорить про безопасность
Serfer
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Особисто моя думка: найкраще паливо для авто - спирт етиловий
В наших широтах страшнувато на авто на спирту їздити, деякі верстви населення дізнавшись що авто на спирту можуть продірявити бак та напившись відправити себе на той світ :-P
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
До чого тут взагалі країна? Що, у японяків ДТП не буває, чи що?
Є конкретно головнякові технології. Все, що пов'язане з воднем - якраз їх числі. Особливо якщо у тебе не ракета, котру 10 раз на рік пускаєш і 9 долітає куди треба і це типу норм, а масс-пром.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Спирт обладает целым рядом преимуществ по сравнению с нефтяным топливом, и только большая стоимость, малая теплоотводность, высокая гигроскопичность и повышенное содержание альдегидов препятствуют его массовому применению в качестве топлива для ДВС.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Serfer
Ну, бенз або соляру пити не корисніше :lol:
Відповісти