Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

SergN: колесо изобрели? :dontknow:
та не. красиво, качественно. ENKEI + KENWOOD. хотя смотря как людям засрал мозги китайский маркетинг, что они уже забыли все качественные японские марки, ничего удивительного с ваших комментариев. Запостил бы я тут что-то типа сяоляо+хлаоми, ссали бы кипятком, и кричали как круто)
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

так энкей делает, а они только свою лейбу прилепили... так что все пучком... понты они такие)))
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну не абибас, уже хорошо :gigi:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

heidfeld: та не. красиво, качественно. ENKEI + KENWOOD. хотя смотря как людям засрал мозги китайский маркетинг, что они уже забыли все качественные японские марки, ничего удивительного с ваших комментариев. Запостил бы я тут что-то типа сяоляо+хлаоми, ссали бы кипятком, и кричали как круто)
А если на этот текст посмотреть внимательнее, то будет четко понятно, чьи же мозги засраны и чьим маркетингом :popcorn:
tcpdump
Member

Повідомлення

SergN
та не. Просто японцы изобрели колесо, двигатель, машину, мотоцикл и автоспорт напополам с автотюнингом. и это всё у них самое лучшее.
А, и судоку же ещё, судоку!
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

не меньше 60 пер, машины обгонял. Больше всего удивила даже не скорость а полное отсутствие мозгов защиты.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Человеку просто терять нечего. И таких много, взагали. Других поводов не ценить свою жизнь, я не вижу.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://allo.ua/ru/elektromobili/jelekt ... ktromobili Кому зарядку для мобилки на колесах?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Немецкий автопроизводитель Volkswagen Group намерен значительно увеличить и без того немалые инвестиции в разработку технологий для электромобилей. В минувшую пятницу компания объявила о планах направить в течение следующих пяти лет 73 млрд евро, или половину средств, предназначенных для инвестирования в Европе, на разработку электрических автомобилей, гибридных и других цифровых технологий.
73 мільярди на... на, власне, що їх взагалі можна в електромобілі витратити? :facepalm: Чи не інопланетні технології.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раздайте людям, что бы они никуда не ездили, больше пользы для экологии :gigi:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Не пустят на "разработку" - придется уплатить налогами. Ну кому оно нужно? :laugh:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

дизельгейт уже був, тепер щоб не було електро/гібридогейта пролобіюють потрібних людей
Вони якраз запустили виробництво акумуляторів та завод з їх утилізації :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Справа в тому, що це "на розробку". Не на будівництво заводів. З будівництвами все зрозуміло було б.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer, так то ж не лялькову машинку сконструювати. Розробити технологію, якийсь вузол, елемент і т.д., зареєструвати інтелектуальні права, потім отримати дозволи для використання в автомобілях коштує недешево, то ж європейська бюрократична сфера автомобілебудування з кучею вимог, стандартів і тестів.
Та й без "розробки" необхідних політиків великих державних замовлень або іншого сприяння не буде, заводи треба відробляти
Зі зростанням кількості електрокарів розробка і впровадження своїх стандартів зарядних станцій буде більше доходів приносити ніж самі автомобілі, тут точно величезне лоббі треба. VAG зарядні станції з "павербанком" почав пропонувати. https://insideevs.com/news/394881/volks ... wolfsburg/ Що тільки не придумають, щоб вироблені акумулятори продати :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Аккумулятори вони робити не будуть, це треба в хімію, що зовсім непрофільний напрямок. Куплять у лижі, або панаса.
А зарядки теж не космічні технології. 73 мільярди просто це дуже, дуже великі гроші. Це 5 річних бюджетів інтела на RnD або 50 від AMD :D

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
А тим часом на кпавері соренто 2.4 90К, циліндри яйцьом. От де нанотехнології :laugh:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer, https://www.volkswagenag.com/en/news/st ... arted.html#
https://www.volkswagenag.com/en/news/st ... uture.html
https://www.spglobal.com/platts/en/mark ... units-year
Дослідницький центр є, завод є, станція утилізації також є.
Нормально вони взялись розвивати цей напрям, враховуючи кількість марок та моделей, де вони можуть використовувати свої вироби і технології.

ЗІ: І кпавер підтвердили, що тойота - топчік ;) а то хтось тут піддає сумніву той факт, що японці роблять найдосконаліші автомобілі :gigi:
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer:73 мільярди просто це дуже, дуже великі гроші. Це 5 річних бюджетів інтела на RnD або 50 від AMD :D
так и тут 73 млрд на пять лет. Многие не до конца понимаю, что такое разработка+доводка+сертификация. И это все нужно проделать в надцати экземплярах и получить на выходе несколько готовых платформ и десятков моделей авто.
Scoffer:А тим часом на кпавері соренто 2.4 90К, циліндри яйцьом. От де нанотехнології
они всегда яйцом, всегда и у всех с пробегом появляется овальность и эллипсность. Яичность Овальность там вполне допустимая, 5-6мк, что для пробега в 100к можно допустить. Бегал бы и дальше, если бы хозяин не вырезал катализатор.
mumu:ЗІ: І кпавер підтвердили, що тойота - топчік ;) а то хтось тут піддає сумніву той факт, що японці роблять найдосконаліші автомобілі
справедливости ради, тойота атмосферник, он и должен ходить дольше.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

zmax: справедливости ради, тойота атмосферник, он и должен ходить дольше.
кіа/хьонде також атмосферні, але поступаються тойоті, він в тому відео наглядно показував відмінності
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

mumu
автор не видел ни киа ни хундай, он работает с российскими аналогами. В корее ведь ходят эти же моторы.
Відповісти