Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
Не можуть дозволити тримати машину - значить їздити на громадському транспорті. На те він і вигаданий. Це і є реальна альтернатива.
Нагадую, що в тій же європі далеко, далеко не кожен може дозволити тримати машину і багато хто і в дощ, і в сракопад їде на роботу на великах. А у китайців з японцями треба зовсім не бідним бути щоб колесити машиною. Не бачу жодного приводу чому нашим жигуляторам потрібно робити пільги. Ми не на стільки класно живемо щоб можна було плюнути на затрати і не глядячи виписувати дотації.

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Я розумію, що у нас тут забаганки наче в штатах живемо і долари трильйонами друкуємо. Але реальність дещо інша.

Відправлено через 2 хвилини 27 секунди:
І хочу звернути увагу, що я наголошую на автобанах, а не просто дорогах. Автобан це така штука де мінімум 4 полоси, узбічча, мости, розв'язки, з'їзди, і котрі не проходять через населені пункти, а якщо і проходять, то відгорожені. Однополосна дорога через лісопосадку в якийсь мухосранськ автобаном не є.

Відправлено через 5 хвилини 30 секунди:
В випадку України у нас 29 доріг міжнародного значення і ще 23 національного. От їх можна сміливо робити платними. За умови будівництва справжніх автобанів звісно.
Повний список тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%BD%D0%B8
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Scoffer
Мне в городе тоже машина нафиг не нужна, поставил в гараж и стоит себе, нету проблем доехать в любую точку города. А если взять передвижение с города в село не личным ТС то это эпопея, електричка приезжает в 9 вечера, а 30км что пешком топать? доехать просто нечем.. и я таки эту хрень заменю лучше дряхлой жигой и смогу в нее закинуть вещи и прочее, а не рвать задницу с двумя сумками.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
З пригорода в місто не обов'язково виїжджати на автобан. Дачі теж, як правило, не на трасах "якогось там значення" знаходяться.
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Scoffer:Hells Angels
З пригорода в місто не обов'язково виїжджати на автобан. Дачі теж, як правило, не на трасах "якогось там значення" знаходяться.
я и раббит писали тебе про это, что рядом с автобаном должна быть дорога местного значения. :facepalm:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
Ви якось невнятно пишете. За дороги регіонального значення ніхто не сперечається. Мова лише про траси національні і міжнародні. Тобто міжобласні як мінімум.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer
я про конкретну трасу писав. з Житомира в Новоград-Волинського також альтернативної дороги нема. це 80 Км. Кругом регіональними проїхати значно довше по відстані, якщо нормальні дороги обирати. Бо на трасу Київ-Чоп нанизувались регіональні дороги, інколи це тупикові відгалуження до якогось села чи містечка, частина яких гравійні, інші - вбитий асфальт не ремонтований з совєтів.
Їздив Польщею та Іспанією, там автобани не є безальтернативними дорогами, бо села, містечка з’єднані нормальними асфальтованими дорогами, просто шо вони весь час петляють населеними пунктами з обмеженням 50км/год і здебільшого по одній смузі в кожному напрямку, тому вигідніше по часу і паливу скористатись автобаном, який іде поза населеними пунктами.
Нам мало того що автобан добудовувати треба, так ще й купу регіональних набудувати, інакше протестувальники знесуть всі ті контролюючі прилади і кпп, і це будуть не тільки найбідніші водії.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

та блин пусть сделают транзитные трассы для начала, по которым потоки идут грузов и не только, чего стоит сделать выезд с моря в сторону поляндии? они думали про это?

и да дорога местная не обязательно рядом с автобаном, она как правило завязывает на себе деревни и мелкие поселки + дает места вьезда-выезда на автобан... там ограничения по весу действуют как и по габаритам...

наши дальнобои на своих ошибках изучали как и где платные обьезжать и не получить штраф и заработать еще...

но то что у нас трудно назвать даже муниципальной дорогой, киевская вечно в ремонтах, если не в ремонтах то правый ряд в латках и в наплывах, отбойники желают лучшего, полный треш...

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
mumu:Scoffer
я про конкретну трасу писав. з Житомира в Новоград-Волинського також альтернативної дороги нема. це 80 Км. Кругом регіональними проїхати значно довше по відстані, якщо нормальні дороги обирати. Бо на трасу Київ-Чоп нанизувались регіональні дороги, інколи це тупикові відгалуження до якогось села чи містечка, частина яких гравійні, інші - вбитий асфальт не ремонтований з совєтів.
Їздив Польщею та Іспанією, там автобани не є безальтернативними дорогами, бо села, містечка з’єднані нормальними асфальтованими дорогами, просто шо вони весь час петляють населеними пунктами з обмеженням 50км/год і здебільшого по одній смузі в кожному напрямку, тому вигідніше по часу і паливу скористатись автобаном, який іде поза населеними пунктами.
Нам мало того що автобан добудовувати треба, так ще й купу регіональних набудувати, інакше протестувальники знесуть всі ті контролюючі прилади і кпп, і це будуть не тільки найбідніші водії.
так даже в той европе нету прямо вдоль автобана муниципалки, ессно не хотишь платить то ехать дольше и больше как по времени так и по километражу... вы сер ваще губу расскатали! автобаны стоили не вместо предыдущей дороги, а из точки А в точку Б по новому маршруту...
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Rabbit-kms
але ж відстань мінімум на 50% не збільшується? І просто сполучення є. Там мережа доріг в норм стані, а в нас єдину нормальну дорогу можуть зробити платною. З тієї ж Київ-Чоп кожні 5-7 км з’їзд в якесь село, частина цих з’їздів гравійні, а між селами повна срака грунтова, яка ніколи ніким не обслуговувалась.
або ця ж дорога розділяє купу сіл, що КПП кожні пару км робити?
прийдеться сотні шляхопроводів будувати і сотні км доріг + сотні км "автобана", щоб він населені пункти оминав, і це тільки для однієї дороги Київ-Чоп. В умовах фінансової кризи навряд це будуть робити.

Найбільше підходить частково Київ-Одеса, але і там для побудови платної дороги треба десятки шляхопроводів збудувати.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

еще раз - столько сколько уже закопали в строительство дорог за 20 лет уже можно было построить любые дороги, развязки и прочую инфраструктуру!

воровать нада не 50-70%, а 10-15% и тогда все возможно построить... но как же так работать если каждый год не получать на ремонт одного и того-же участка дороги....

одесса-киев - николаевская и кировоградская области дорога полный треш, латка на латке... киевская треш еще больший, светофоры, населенные пункты прямо на трассе, пешеходные, и вечный ремонт чего-то... одесская треш на хаджибее с момента независимости))) а так разметки просит дорога, особенно после ремонта асфальт новый а где и куда едешь хоть глаз выколи((((
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
А місцеві дороги це взагалі не державна справа :rotate: Це справи адміністративних одиниць понижче. Області/районів/міст/селищних рад. І бюджети їхні. У нас же децентралізація. Захотять - можуть ввести наприклад платний виїзд на поля вантажівкам. Конкретно в своєму селі.
Держава ними займатись не буде, і, що головне, не повина.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подтверждаю, судят не по детски. За 4км со станции, насмотрелся будь здоров.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BMW представила авто зі зникаючими подряпинами

Новий електрокар BMW iX здатний до регенерації покриття. При кімнатній температурі за 24 години на ньому зникають дрібні подряпини. Такий ефект досягається за рахунок спеціального поліуретанового покриття.
Походу BMW закупилась раптором :laugh:

Відправлено через 4 хвилини 7 секунди:
Машина в духі сучасних електрокарів

тобто потворна
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

пвх пленка которая при солнце или при воздействии обычного фена или строительного, выравнивает свою структуру обратно, сейчас таких на рынке хватает с головой.
tcpdump
Member

Повідомлення

Scoffer:Походу BMW закупилась раптором
я такие новости читал в "За Рулём" году в 2006. и про ниссан, если не ошибаюсь. ушли дальше концептов?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

эта краска на скорости 180 целлюлитом не пойдет?))
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Якщо там якийсь аналог раптора, то воно вже з заводу з целюлітом :laugh:

Відправлено через 14 хвилини 34 секунди:
Насправді ПВХ фарби виглядають прикольно, але не думаю, що умісно на легковушках.

Навіть якщо мінімізувати і заполірувати шагрень, колір буде такий наче з пластику машину відлито.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
спойлер
Capture.PNG
:lol:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

heidfeld:крутяк
колесо изобрели? :dontknow:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
З алюмінієвої фольги ж. :D
Відповісти