Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
Алюминиевые блоки стали лить для уменьшения веса, экология тут не влияет... Одни напыление делают в горшках, другие 1-2мм гильзы вставляют... Но все это лотерея одноразовости или ремонта по цене неадекват...
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
Rabbit-kms
да нет, экология очень сильно влияет. чугун шибко вредный при производстве
да нет, экология очень сильно влияет. чугун шибко вредный при производстве
-
zmax
Member
- Звідки: Zp
у чугунины и ресурс раза в три минимум выше, чем у люминиевого блока. не факт что три блока из люминия экологичнее одного из чугуна. имхо все сделано с целью удешевления продукта.Fishnya:да нет, экология очень сильно влияет. чугун шибко вредный при производстве
люминиевые турбированные моторы вообще вселенское зло.
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
zmax
с целью удешевления - да, полностью согласен. нет никаких теорий заговора и заложенных сверхнизких ресурсов. просто кое-где сильно переэкономили
с целью удешевления - да, полностью согласен. нет никаких теорий заговора и заложенных сверхнизких ресурсов. просто кое-где сильно переэкономили
-
Scoffer
Member
Fishnya
Це у люмінія-то екологічніше? Та це саме енергоємке виробництво серед усіх розповсюджених.
Виробництво чугунини ~600 кг умовного палива на тону
Виробництво люмінія ~13600 кг умовного палива на тону
Це помимо того, що чугун відновлюють за допомогою коксу, а останнім часом взагалі без нього, а люміній фігачать фторними солями.
Відправлено через 2 хвилини 16 секунди:
Я не раз казав, що у зелених косоокість. Бачать те, що хотять бачити. Колода в очах до цього списку не відноситься
Он зараз взагалі в літій вчепились. Теж мені екологічний метал.
Це у люмінія-то екологічніше? Та це саме енергоємке виробництво серед усіх розповсюджених.
Виробництво чугунини ~600 кг умовного палива на тону
Виробництво люмінія ~13600 кг умовного палива на тону
Це помимо того, що чугун відновлюють за допомогою коксу, а останнім часом взагалі без нього, а люміній фігачать фторними солями.
Відправлено через 2 хвилини 16 секунди:
Я не раз казав, що у зелених косоокість. Бачать те, що хотять бачити. Колода в очах до цього списку не відноситься
Он зараз взагалі в літій вчепились. Теж мені екологічний метал.
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
Scoffer
смотри не только расход топлива, а выбросы загрязнений.
да, люминий в этом плане экологичней.
смотри не только расход топлива, а выбросы загрязнений.
да, люминий в этом плане экологичней.
-
Scoffer
Member
Fishnya
Ну давай подивимось. Перший лінк з гугла
https://www.nntu.ru/frontend/web/ngtu/f ... tod/75.pdf
Таблиці 3-4
При виплавкі чугуна в індукційній печі
Ну давай подивимось. Перший лінк з гугла
https://www.nntu.ru/frontend/web/ngtu/f ... tod/75.pdf
Таблиці 3-4
При виплавкі чугуна в індукційній печі
При виплавкі алюмінія в індукційній печіПыль 1,05
Углерода монооксид 0,09
Азота оксиды 0,06
Прочие 0,13
Я все ще не згоден в екологічності алюмінія.Алюминия оксид 0,35
Кремния диоксид 0,04
Калия хлорид* 0,05
Натрия хлорид* 0,05
Фториды плохо растворимые* 0,05
Углерода оксид 0,30
Азота оксиды 0,17
Хлор 1,80
Серы диоксид 0,50
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Scoffer:При виплавкі чугуна в індукційній печі...
А потім доведеться згадати про доменні печі.
-
Scoffer
Member
SergN
Нормальні люди давно отримують чавун в електродугових печах прямим відновленням з руди і газу, без вугілля і коксу.
Індукційні привів просто як ні нашим-ні вашим, середнячок технологій. Але і допотопна домена піч не викидує в атмо сірку і фтор.
Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
У алюмінія багато переваг, наприклад легкість по масі, легкість обробки, не гниє в прісній воді. Але екологічність добування точно не одна з них.
Алюмінієві двигуни роблять в основному тому, що менша маса дозволяє зекономити якихось 100 грам палива, і менше заплатити штрафу на викиди з кілометра за кожну машину, котрий практикується в Європах. Штрафу на неекологічність виробництва з кілометра пробігу, як не дивно, не існує. Особливо якщо люміній дбайливо переплавили для тебе десь у африці
Нормальні люди давно отримують чавун в електродугових печах прямим відновленням з руди і газу, без вугілля і коксу.
Індукційні привів просто як ні нашим-ні вашим, середнячок технологій. Але і допотопна домена піч не викидує в атмо сірку і фтор.
Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
У алюмінія багато переваг, наприклад легкість по масі, легкість обробки, не гниє в прісній воді. Але екологічність добування точно не одна з них.
Алюмінієві двигуни роблять в основному тому, що менша маса дозволяє зекономити якихось 100 грам палива, і менше заплатити штрафу на викиди з кілометра за кожну машину, котрий практикується в Європах. Штрафу на неекологічність виробництва з кілометра пробігу, як не дивно, не існує. Особливо якщо люміній дбайливо переплавили для тебе десь у африці
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Ну от (десь про це і хотів писати), а то завели тут про екологічність виробництва. Для автотеми не воно грає роль.Scoffer:Алюмінієві двигуни роблять в основному тому, що менша маса дозволяє зекономити якихось 100 грам палива, і менше заплатити штрафу на викиди з кілометра за кожну машину, котрий практикується в Європах. Штрафу на неекологічність виробництва з кілометра пробігу, як не дивно, не існує.
І правильно відредагую твою попередню цитату:
Scoffer:Нормальні люди давно отримують чавун ... десь у африці
-
Hum
Member
Кстати да. Производство алюминия крайне затратное и чрезвычайно вредное для людей. Круче только медь. Жители Братска это подтвердят.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
а сколько энергии нужно для алюминия?Fishnya:Rabbit-kms
да нет, экология очень сильно влияет. чугун шибко вредный при производстве
это из той оперы как электро-тачки - экологичные, которые жрут энергию выработанную угольными станциями и утилизация лития под вопросом...
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
-
Scoffer
Member
Кіа в росії знову всралась
-
fantomrulezz
Member
- Звідки: Дніпро
Коллега утром ехал - говорит, что ошметки хонды на весь проспект раскиданы.
Я вот не знаю, как от такого оленя, летящего на красный свет под 150 км/ч в принципе можно застраховаться.
Разве что на БТРе ездить. Ну или хотя бы на крузаке 3-тонном.
-
Scoffer
Member
Давно хотів собі краз 260fantomrulezz:Я вот не знаю, как от такого оленя, летящего на красный свет под 150 км/ч в принципе можно застраховаться.
Відправлено через 1 хвилину 51 секунди:
Та ніяк. Удар в бочину не витримає жодна легковушка. Немає ж зон зминання. Тут що крузак, що не крузак...
Відправлено через 6 хвилини 41 секунди:
Ну хоча б газ 66. Він високий. Мажорні машини просто під раму заїдуть і знесуть собі дах з верхньою половиною мажора.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
З часом виробляється звичка завжди дивитись по бокам і назад, навіть якщо їдеш по головній, на зелене, дозволяючий жест регулювальника і т.д., на тільки включений зелений тим більше
Коли після наших умов попадаєш на дороги ЄС, можна заснути. Дивлюсь stop cham польський, більшість випадків для польських водіїв у нас звична практика і небезпекою не сприймається
Коли після наших умов попадаєш на дороги ЄС, можна заснути. Дивлюсь stop cham польський, більшість випадків для польських водіїв у нас звична практика і небезпекою не сприймається
-
Scoffer
Member
mumu
Летючу фіговину на 150км/год не завжди можна побачити, особливо якщо це не пуста траса і вона там десь маневрує серед інших машин.
Просто за такого плану перевищення треба конфісковувати машину з кінцями. Замахається воно те 22-річне
кожен день купляти нову інфініті, а на жигулятор точно не пересяде.
Он недавно в новинах проскакувало, що якась там відома баба з московії за 2 місяці отримала 140 з чимось штрафів за перевищення на суму під 200к рублями, і більшість вже встигла оплатити. Для них не гроші ці штрафи.
Летючу фіговину на 150км/год не завжди можна побачити, особливо якщо це не пуста траса і вона там десь маневрує серед інших машин.
Просто за такого плану перевищення треба конфісковувати машину з кінцями. Замахається воно те 22-річне
Он недавно в новинах проскакувало, що якась там відома баба з московії за 2 місяці отримала 140 з чимось штрафів за перевищення на суму під 200к рублями, і більшість вже встигла оплатити. Для них не гроші ці штрафи.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
есть элементы для поглащения удара в боковинах, проверено на рав4, там пороги сделаны так чтобы как гармошка при боковом собираться и поглащать силу удара... но таки был бы крузак то скорее всего более печально было бы для тех стоявших и для летевшего из-за разницы масс...Scoffer:Давно хотів собі краз 260fantomrulezz:Я вот не знаю, как от такого оленя, летящего на красный свет под 150 км/ч в принципе можно застраховаться.
Відправлено через 1 хвилину 51 секунди:
Та ніяк. Удар в бочину не витримає жодна легковушка. Немає ж зон зминання. Тут що крузак, що не крузак...
Відправлено через 6 хвилини 41 секунди:
Ну хоча б газ 66. Він високий. Мажорні машини просто під раму заїдуть і знесуть собі дах з верхньою половиною мажора.
газ 66 можно на бочину положить из-за высокого центра тяжести и в кабине там можно и шею сломать(((



