велюрчик и все будет пучком...Scoffer:Є таке діло. Але там не ниття варто слухати, а дивитись на сучасні подерті двигуни на смішних пробігах.zmax:а он вечно ноет.
Відправлено через 4 хвилини 25 секунди:От не згоден з цим ствердженням. Норм шкіра, з вентиляціями-перфораціями і підігрівами це не рівень такої машини як кіа ріо. Дорогувастенько буде для неї.Rabbit-kms:салон с тряпкой какое же убожество
А монолітний шкірзам, котрий облізе вщент через 2 роки, буде пітніти спину влітку і морозити дупу взимку - от це таки лайно. Тряпка в рази краще.
Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
Scoffer
їх хіба не в РФ для її ж ринку і рештків снд(ми вже вийшли звідти) штампують?
до нас європейці мають їхати.
їх хіба не в РФ для її ж ринку і рештків снд(ми вже вийшли звідти) штампують?
до нас європейці мають їхати.
-
Scoffer
Member
Ми там ніколи не булиmumu:ми вже вийшли звідти
Якщо чесно, то я не в курсі де саме збирається кіа для нашого ринку. Машинокомплекти то точно або з Кореї, або з Китаю.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
я тоже не знаю где собирают корейцев для нас, но на рио ездил, реально не понравилось, особенно на скорости по областным дорогам...
-
zmax
Member
- Звідки: Zp
так может дело не в корейцах, а в "локализованной" сборке?Scoffer:Вони он навіть не корейської збірки
Может это и не KIA вовсе, а аналог KIA?
- спойлер
- для тех кто не смотрит Ярдрея
в РФ (в Калининграде), как оказалось, производится на БМВ, а аналог БМВ. Так на суде заявил то ли завод то ли дилер, запамятовал.
-
Scoffer
Member
zmax
Може і аналог, але кому від того легше?
До речі реально цікаво де і з якого походження запчастин збираються корейці для нас.
Може і аналог, але кому від того легше?
До речі реально цікаво де і з якого походження запчастин збираються корейці для нас.
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
zmax
моторы для евро-бмв отливают в китае
моторы для евро-бмв отливают в китае
-
Scoffer
Member
Hells Angels
Китай робить рівно так, як за це заплатили. Можна і супер-якісно, а можна відлити двигло і з особливого сорту картону з найближчого смітника. За ваші гроші будь-який каприз.
Китай робить рівно так, як за це заплатили. Можна і супер-якісно, а можна відлити двигло і з особливого сорту картону з найближчого смітника. За ваші гроші будь-який каприз.
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
Scoffer
скажем так, когда я купил для гаража кросссовки с китая у нас то они разлелетились месяца за 4, когда купил на алике то они еще живы
Поэтому Китай разный, по типу какого то Doogee и iPhone 
скажем так, когда я купил для гаража кросссовки с китая у нас то они разлелетились месяца за 4, когда купил на алике то они еще живы
-
zmax
Member
- Звідки: Zp
там все отливают, зачем вообще на этом акцентировать внимание?)Hells Angels:моторы для евро-бмв отливают в китае
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
zmax
не все, ваг отливается в европе австрия или где то рядом, итальянцы у себя на родине
не все, ваг отливается в европе австрия или где то рядом, итальянцы у себя на родине
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
и тормозные диски для японцев (хотя не только для них)Hells Angels: моторы для евро-бмв отливают в китае
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
ваще седня день автомобилиста... посему 
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Вважаєш, треба було масельцем попередньо помазати перед транспортуванням на склад? 
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
anatolikostis
ну чугун заржавел, долго стояла.
а что там должно было быть?
ну чугун заржавел, долго стояла.
а что там должно было быть?
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
хез, эти машины едут автовозами прямо с Чехии - это вам не биток месяц-два в отстойнике и месяц по соленому океану плывет.
откуда там такой налет ржавчины?
откуда там такой налет ржавчины?
-
DriverFirst
Member
- Звідки: Черкаси
открою страшную тайну: железо ржавеет.anatolikostis: откуда там такой налет ржавчины?
-
torny
Member
- Звідки: Киев
У меня после мойки и сушки (15 минут на всё) диски так же выглядят. Но стоит чуть проехать - снова блестят.
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
anatolikostis
такие диски за неделю ржавеют просто от влаги в воздухе. а если повышенная, то именно так и будут выглядеть
такие диски за неделю ржавеют просто от влаги в воздухе. а если повышенная, то именно так и будут выглядеть
