Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот:Так кони благородные и ваще классные животные.
махан тоже ниче ;)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy:Шо там ловить?
а шо тут ловити? :)
поки досить молодий і немає дітей, хочеться спробувати принаймні кілька років пожити і попрацювати там. Тим паче роботу ж нам з дружиною шукати не треба — переїжджай і живи.

тим паче більшість наших замовників і зараз з Німеччини, Нідерландів, Великобританії, є бажання спробувати розширити співпрацю з ними (і не тільки з ними) офлайном, подивитись як це спрацює.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy:
tablestikus:Зато теперь в любой другой город приезжаю в Украине - тишина и покой кажется)
Да и не только в Украине ;) После ритма Киева за бугром почти везде - тишь и благодать, как на кладбище :D
"забугор" "забугру" рознь. если мы например взять столицу (ту же Варшаву), то там не такой уж и спокойный ритм. В том же центре так же много людей, машин, другого транспорта, и все шустро куда то идут; разве что только в обеденное время по проще немного с ритмом. :D обед по расписанию. :laugh:
Востаннє редагувалось 19.10.2020 14:09 користувачем mgerchik, всього редагувалось 1 раз.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif:шо тут ловити?
LostBoy судя по аве патриотично настроенный человек, так что не надо тут ;)
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

SergN
А ты думаешь что коней нужно дешевле чем авто, да пусть тогда пешком стоят, а не коней им, машины вон, коней в центр, вива ла революсьон!
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

велики, эл самокаты - самое оно. Быстро, дешево, и не гадит.
Я сам на веле гоняю.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Sanьka:махан тоже ниче
Не ну с конями тоже бывает всякое , ну и стареют они тоже.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka:LostBoy судя по аве патриотично настроенный человек, так что не надо тут
LostBoy просто шарить, що ніде в Європі більше немає такого співвідношення заробітку в ІТ до затрат на життя :laugh:
Краще можна знайти хіба що в Штатах або у якихось китайцьоазіатів.
Я теж не бачу сенсу. В економічному плані це переїзд в мінуса. Хіба що якась Швейцарія там, але ти ще спробуй в неї потрапити.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:В економічному плані це переїзд в мінуса.
но есть вещи которые не купишь, например общий порядок. Когда прав тот кто прав, а не тот у кого бабла и связей больше.
Ну хотя бы где меньше зависимость от этого.
не хорошо когда на переходе мажор может сбить кого то, а потом через год выйти по удо
Востаннє редагувалось 19.10.2020 14:20 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Scoffer
У меня друг возле Франкфурта живёт, ну там конечно чистенько и аккуратненько, за коммуналку я не знаю, а вот продукты недорогие, если не написано что экологичнные) там у них в пригороде у каждого свое какая-то фирма, а у соседа была коллекция машин старых, ну короче так интересненько.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот:У меня друг возле Франкфурта
че далеко ходить, вон Дедрат в Берлине живет.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Зато тебе там на переході може збити афронігра, і йому теж нічо не буде бо це нині модно в тих місцях :rotate:
Востаннє редагувалось 19.10.2020 14:22 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Sanьka
Ну и нормально себя чувствует.

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
Scoffer
О на афронемец :gigi: жалуются даже немец, только так в домашней обстановке, чтобы никто не слышал :D
Востаннє редагувалось 19.10.2020 14:24 користувачем анти__бот, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

все сильно індивідуально, може бути мільйон сценаріїв такого переїзду. великі і маленькі міста, різні професійні сфери, різні вподобання і орієнтири (море під боком в маленькому містечку десь в Іспанії на узбережжі чи Берлін з Бергхайном).
Sanьka:но есть вещи которые не купишь, например общий порядок. Когда прав тот кто прав, а не тот у кого бабла и связей больше.
Ну хотя бы где меньше зависимость от этого.
не хорошо когда на переходе мажор может сбить кого то, а потом через год выйти по удо
саме так :up:

Відправлено через 30 секунди:
Scoffer:може збити афронігра, і йому теж нічо не буде
ну не перебільшуй.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Зато тебе там на переході може збити афронігра, і йому теж нічо не буде бо це нині модно в тих місцях
тогда скажешь что ты гай и вы будете равноправны :laugh:
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Sanьka
Хорошо придумал.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif:ну не перебільшуй.
Я не сильно перебільшую. Якщо до тебе просто причепиться бидло обкраде або наваляє по мордам так щоб не довелось госпіталізувати, і це бидло - мігранти з арабій або африк, їм не буде рівно нічого від слова зовсім. Максимум скажуть "атата, більше так не робіть".
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Сегодня нормально флудилка работает.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Максимум скажуть "атата, більше так не робіть".
ну а у нас его просто не найдут, так как их не отличишь одного от другого. Им даже маску носить не надо.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Якщо до тебе просто причепиться бидло обкраде або наваляє по мордам так щоб не довелось госпіталізувати, і це бидло - мігранти з арабій або африк, їм не буде рівно нічого від слова зовсім. Максимум скажуть "атата, більше так не робіть".
бідні європейці, мабуть скоро почнуть переїжджати в Україну, де порядок і невідворотність покарання для бидла :laugh:
Закрито