Ну, бачите мій перший 3600 (з перших партій) взагалі не розганявся - по всім ядрам брав 3975, в бусті максимум що бачив 4150 і то лише іноді, а другим не можу натішитись - по всім ядрам 4350 (спокійно запускається і на 4400 але материнка обрізає напругу мах. 1.1В - В350leif:для себе я вже все обрав. потестував особисто декілька CPU останніх кількох поколінь інтел\амд, щоб зробити власні висновки. я ж нікому нічого не раджу, що краще купити, кожен обирає сам під свої потреби.yuriy8:Якщо у Вас карта середнього рівня, то чи Інтел, чи АМД - а бенч буде відеокарти . Тому віриш що Інтел топ - береш його, знаєш що завтра почнеш стрімити і підкоряти ютуб - береш АМД . А так, я на мене, що одні ,що другі мають прекрасні камені - і підібрати для себе можна що звідти, що звідти. Якщо Інтел таки надумає і випустить і3 10320k, то скажу: shut up and take my money.
просто тут люблять поговорити фахівці з незаповненими профілями, фікусами і древніми i5 як вони в ютубі бачили, що 3600 це майже 9900к, а потім виходять огляди, накшталт того під яким пишемо ці коменти, а там по результатах 3600 це навіть не 9400ф ¯\_(ツ)_/¯
Новини
Останні статті і огляди
Процессор Intel Core i5-10400 в сравнении с AMD Ryzen 5 3600X и Ryzen 3 3300X. Синие наступают, но красные не сдаются!
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
-
Kib
Member
- Звідки: Житомир
Z390 простенька буде на 25 баксів дорожче, і там пам'ять можна спокійно погнати. Але це ж цілих 25 баксівalexxusss:на b450 за 100$ і балістіками можна намалювати 3600сл16, з інтелом так не вийде та й тут вибірка з ігр невелика, треба хоча б штук 15-20
-
Abathur228
Junior
блин, у меня z390m все-таки, не доглядел) ток седня регался, сеичас на коробке глянул) знач крч это норм) спсalexxusss:Тут емуляція 9400 з увімкеним mce і на z мамці, багато тестів лишають частоти ядер в стоці, а гонять тільки пам'ять - здебільшого 3200, щоб проти райзена не було так абідна, з 3.9 на всі ядра (Ваш 4.0) і пам'яттю 2666 буде зовсім не так весело, на b450 за 100$ і балістіками можна намалювати 3600сл16, з інтелом так не вийде та й тут вибірка з ігр невелика, треба хоча б штук 15-20Abathur228:ничего не поиму в этих тестах....получается мой никчемный 9500F еще ого-го как крут, или просто то что гонится работает из коробки в стоке, поэтому и имеет такие скудные результаты?
вызываю пояснительную бригаду
-
Феном Феномыч
Member
Это лимит выставлен или по мониторингу?yuriy8:і це при споживанні в районі 35Вт
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
Це по моніторингу, але в 2k 2060 суттєво обмежує фпс. При 4350 по всім ядрам в районі 88 Вт.Феном Феномыч:Это лимит выставлен или по мониторингу?yuriy8:і це при споживанні в районі 35Вт
-
Феном Феномыч
Member
yuriy8
А, понял, одно ядро тест.
А, понял, одно ядро тест.
Точно в 2к или wqhd1440?yuriy8:але в 2k 2060 суттєво обмежує фпс.
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
2560Х1440, це не на одне ядро, а швидше при середньому навантаженні. В 1080 буде більше.
-
kuvalda
Member
Круто! интересно,сколько потребляет 9/10-600k на 5.0yuriy8:Це по моніторингу, але в 2k 2060 суттєво обмежує фпс. При 4350 по всім ядрам в районі 88 Вт.Феном Феномыч: Это лимит выставлен или по мониторингу?
-
Феном Феномыч
Member
Да, чуть внимательнее вник в пост. Просто смутило это. Как это получилось.yuriy8:це не на одне ядро, а швидше при середньому навантаженні
Отправлено спустя 23 минуты 34 секунды:yuriy8: а в однопотоці потух з голодухи
Ну это понятно, чтот2070/80 будет веселей. Но 60+- есть на максимальных настройках графики?yuriy8:2560Х1440
-
_nevermind
Member
Судя по результатам тестов и минусам в треде абідна как раз "райзену"alexxusss:а гонять тільки пам'ять - здебільшого 3200, щоб проти райзена не було так абідна
Тут пару страниц назад вообще сборку "без компромиссов" предлагали на a320, типа интелу на это ответить нечемKib: Z390 простенька буде на 25 баксів дорожче, і там пам'ять можна спокійно погнати. Але це ж цілих 25 баксів![]()
Востаннє редагувалось 04.06.2020 21:33 користувачем _nevermind, всього редагувалось 1 раз.
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
Дуже просто, на частоті 4400 напруга по ядрам 1,066-1.1В. Просто не вдалось мені отримати нормальний вольтаж (але я не довго вчора сидів, ще попробую потім покрутити)- таке враження що проблеми з біосом (так завжди культурно розказують що руки ростуть з опиФеном Феномыч:Да, чуть внимательнее вник в пост. Просто смутило это. Как это получилось.yuriy8:це не на одне ядро, а швидше при середньому навантаженніyuriy8: а в однопотоці потух з голодухи
-
Феном Феномыч
Member
yuriy8
Тю, а просто вольтаж поднять чутка.
Тю, а просто вольтаж поднять чутка.
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
А як? І в ручну виставляв, і офсетом крутив, по моєму враженню необхідно LLC більш агресивне, але не виходить.
-
Феном Феномыч
Member
yuriy8
Хм. Ну я ставлю 1,4 и оно 1,4, например. А у тебя выше 1,1 не идёт?
Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
А если на авто, то с увеличением множителя, само задирается до 1,3. Постепенно, по мере увеличения.
Хм. Ну я ставлю 1,4 и оно 1,4, например. А у тебя выше 1,1 не идёт?
Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
А если на авто, то с увеличением множителя, само задирается до 1,3. Постепенно, по мере увеличения.
Востаннє редагувалось 04.06.2020 21:57 користувачем Феном Феномыч, всього редагувалось 1 раз.
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
На авто виставляє 1,06, якщо добавляти офсетом то піднімається до 1.1 - а більше добавляти ніж 0.3 офсетом біос не дає ( і напевне правильно робить
), а в ручну - та воно то має в носі
що ти там ставиш.
Відправлено через 1 хвилину 31 секунди:
Відправлено через 1 хвилину 31 секунди:
Сорі,я відповів не цитатою.Феном Феномыч:yuriy8
Хм. Ну я ставлю 1,4 и оно 1,4, например. А у тебя выше 1,1 не идёт?
Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
А если на авто, то с увеличением множителя, само задирается до 1,3. Постепенно, по мере увеличения.
-
Феном Феномыч
Member
Черт. Как то неприятно. Мать такая может. Типа мой гаминг кручеyuriy8:та воно то має в носі що ти там ставиш.
Отправлено спустя 21 секунду:
А внешне вроде заточено на разгон.
Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Может дело в 350, и райзен 3000. Типа не должно было поддерживать. А другие были, 1000 и 2000. Биос может такой.
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
В загалі материнка, як на 350 дуже добра, наприклад пам'ять на 4000 працює, ВРМ дуже хороший, і взагалі залізоФеном Феномыч:Черт. Как то неприятно. Мать такая может. Типа мой гаминг кручеyuriy8:та воно то має в носі що ти там ставиш.
Отправлено спустя 21 секунду:
А внешне вроде заточено на разгон.
Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Может дело в 350, и райзен 3000. Типа не должно было поддерживать. А другие были, 1000 и 2000. Биос может такой.
-
Феном Феномыч
Member
yuriy8:придивляюсь до 550, і до 3600ХТ
-
yuriy8
Member
- Звідки: Львів
Буду ще пробувати, Було приємно поспілкуватисьФеном Феномыч:yuriy8:придивляюсь до 550, і до 3600ХТВсему свое время и место. Я конечно неприятно удивлен. Может все таки есть причина. Или наверное все таки тупо Биос.
-
Феном Феномыч
Member
yuriy8
Вщаимно
На сайте написано геймерский Биос и оверлок кнопка. Сохранение профилей. Может есть хоть авторазгон ЦПУ? Хотя я не увидел возможности изменения и других параметров, как то наряжение nd/soc и т.д. Все таки больше офисный вариант.
Вщаимно