Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Scoffer
Member
anatolikostis
Ну, патрульні і не повинні перевіряти тех стан автомобіля, не їх завдання.
Потрібні нормальні регулярні техогляди. Так щоб відмазатись від них не вийшло.
Ну, патрульні і не повинні перевіряти тех стан автомобіля, не їх завдання.
Потрібні нормальні регулярні техогляди. Так щоб відмазатись від них не вийшло.
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
На жаль, останнє речення в наших умовах лише змінює цінник на вартості купівлі талону ТО, а не впроваджує чесне проходження техогляду. Особливо за межами офіційних дилерів.Scoffer:anatolikostis
Ну, патрульні і не повинні перевіряти тех стан автомобіля, не їх завдання.
Потрібні нормальні регулярні техогляди. Так щоб відмазатись від них не вийшло.
-
Scoffer
Member
SergN
Насправді все реально. Тех станції з відеофіксацією як мінімум зроблять дорожчими хабарі настільки, що не вигідно стане вкручувати ксенон і не перевіряти гальма.
Як правило ті, хто може собі дозволити на регулярній основі ввалювати великі хабарі, скоріш просто куплять тачку де все включено з коробки. Проблема з коритами. Це там полюбляють колхозити де можна і не ні.
Насправді все реально. Тех станції з відеофіксацією як мінімум зроблять дорожчими хабарі настільки, що не вигідно стане вкручувати ксенон і не перевіряти гальма.
Як правило ті, хто може собі дозволити на регулярній основі ввалювати великі хабарі, скоріш просто куплять тачку де все включено з коробки. Проблема з коритами. Це там полюбляють колхозити де можна і не ні.
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Так отож, що проблема як з коритами, так і з "коритами"-СТО. Якщо ми говоримо про станції з відеофіксацією, то це примус СТОшників до перекладення додаткового цінового навантаження на клієнта, оскільки системи відеоспостереження і зберігання записів від усіх оглядів відразу збільшать ціну ТО (треба ж якось відбити капіталовкладення). В поточних умовах "боротьби з підвищенням цін" в реалізацію такої ініціативи не вірю. А теоретизувати про те, як краще, якось не бачу сенсу.Scoffer:SergN
Насправді все реально. Тех станції з відеофіксацією як мінімум зроблять дорожчими хабарі настільки, що не вигідно стане вкручувати ксенон і не перевіряти гальма.
Як правило ті, хто може собі дозволити на регулярній основі ввалювати великі хабарі, скоріш просто куплять тачку де все включено з коробки. Проблема з коритами. Це там полюбляють колхозити де можна і не ні.
Тобто як не дивно, а такий собі аналог мобільного вагового комплексу для вантажівок був би доречним і в вигляді мобільного сертифікованого техогляду на дорозі, ще і не менш дієвим. Як мінімум на предмет освітлення.
-
formazon
Member
Какой смысл в техосмотре, если он по-сути не имеет никакой силы уже через день?Scoffer:anatolikostis
Ну, патрульні і не повинні перевіряти тех стан автомобіля, не їх завдання.
Потрібні нормальні регулярні техогляди. Так щоб відмазатись від них не вийшло.
Вчера у тебя было все в порядке, а сегодня ты перебил тормозной шланг, или после наезда на яму у тебя шаровая выпрыгивает из посадочного...
Вчера у тебя стояли ели-светящие не линзованные галогенки на 45 ват, а завтра тебе мало и ты заменил их ЛЕДами на 65ватт.
-
HappyBird
Member
- Звідки: Мариуполь
Эх жаль нельзя монтировкой фары регулировать любителям LED/xenon
а государству пофиг на все это безобразие
-
formazon
Member
Государству пофиг вобще на все, к сожалению. По своему опыту могусказать что меня, конечно, бесит что иногда слепят, но я очень хорошо понимаю тех кто ставит мощный свет. С ним хоть как-то можно заблаговременно видеть и обьежжать ямы и колдобины.
-
HappyBird
Member
- Звідки: Мариуполь
и за одно мешать другим людям делать тоже самоеformazon:хоть как-то можно заблаговременно видеть и обьежжать ямы и колдобины.
плохо светит фара? прямая дорога либо на полировку либо на замену
-
formazon
Member
Проблема в том, что у дохрена недорогих автомобилей новые оригинальные фары светят хреново(привет хундаям и киа
). У американцев, так вообще то, что можно назвать фарой появилось на автомобилях после 2010 годов
. И полируй их не полируй, толку нет. Спасает только установка линзового ксенона или леда.
-
HappyBird
Member
- Звідки: Мариуполь
какраз соната светом более чем доволенformazon:привет хундаям и киа
-
formazon
Member
На сонате стоит линзовый ксенон или галоген. Я тут речь веду про гедзы, и30 и прочие соларисы.HappyBird:какраз соната светом более чем доволенformazon:привет хундаям и киа
-
HappyBird
Member
- Звідки: Мариуполь
formazon
у меня старушка 2007года, там только галоген и гдето в корее сущестовала на ксеноне но никто ее никогда не видел
у меня старушка 2007года, там только галоген и гдето в корее сущестовала на ксеноне но никто ее никогда не видел
-
formazon
Member
У меня на Гранд Витара стоял линзовый галоген. Поставил Осрам +120% светило божественно. Сейчас американец света ваще нет.
-
Феном Феномыч
Member
Не нойтеHappyBird:Эх жаль нельзя монтировкой фары регулировать любителям LED/xenonа государству пофиг на все это безобразие
Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
И лечится народным методом. Надоест, что уже наблюдал, отрегулирует.
-
Scoffer
Member
О, прекрасний приклад. Я якраз там в Арізоні бував.formazon:У американцев
Давай я розкажу тобі чому в країні, побудованій для машин, а не для людей, всім вистачає того світла.
Тому, що в населених пунктах, як правило, швидкість обмежена в 25 миль на годину (біля 40 км/год), а по факту плетуться ще повільніше бо або корки, або всілякі звірьки і людиноподібні частенько кидаються під колеса. А ще в порядку речей заїхати в бар, випити пару соток, сісти за кермо і їхати додому. Тому, що з громадським транспортом там насправді біда, і варіантів як потрапити додому немає. Полісмени на це дивляться крізь пальці, але водії при цьому їдуть в правому ряду, всіх пропускають, і добре якщо до 10 миль розганяються. Інакше посадють
-
Феном Феномыч
Member
Хотя бы ТО при покупке продаже или что то такое.
-
Scoffer
Member
А на трасах вночі взагалі не їздять, або їздять на тих же 25-35 замість 70. Нічного обмеження там немає, зате дупа корови цілком може потрапити в лобовуху і треба вчасно встигнути зреагувати.
-
Феном Феномыч
Member
После дтп все на то, при явных признаках, как то дым тощо.
-
Dimentoza
Member
- Звідки: Одесса
Ну у тебя наверно современная машина и со светом нет проблем.anatolikostis:колхозники с ксеноном в рефлекторах, и самоврезанными линзами в пластике никуда не исчезнут.
Их просто харит заехать на регулировку фар.HappyBird:Эх жаль нельзя монтировкой фары регулировать любителям LED/xenon
Вот я сегодня поставил DEPO новые. Свет конечно улучшился.HappyBird:плохо светит фара? прямая дорога либо на полировку либо на замену
-
formazon
Member
Причину "почему" я понимаю прекрасно. Могу ещё добавить, что хайвэи достаточно широкие и неплохо освещены. Можно ещё много чего добавить. Но факт остаётся фактом. Свет у них, как правило на порядок хуже чем у европейцев.