Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Stein
Junior
Звідки: Черкаси

Повідомлення

А чому так часто згадують саме ВАГ? Рено, Пежо-Сітроен, Форд, фіат.... не ламаються?
До речі більшість машин які до нас тянуть мають середній пробіг в рік від 50-60к і більше. От і рахуйте що навіть 5 річна машина має пробіг 250к і більше, якщо новий власник в Україні не починає економити на обслуговуванні, то вона ще в середньому проїде 150к+-. Але в наших реаліях часто люди починають економити на всьому. Навіщо купляти паливний фільтр для дизеля за 600-700грн. якщо є якийсь лівак за 100грн, а потім дивуються що дорогі паливні форсунки нагинаються за лічені кілометри. і т.д.

Відправлено через 3 хвилини 5 секунди:
Scoffer:anatolikostis
Інтервал між замінами масла на американських вантажівках дуже давно в страшних цифрах, на зараз це 25-80к миль. Тільки самого масла там не 10, і навіть не 20 літрів.
В 80-тисячному двиглі Cummins X15 об'єм масла 42 кварти (~40 літрів).
А європейські просто жлоби. Бо потужності евротраків вищі, а умови їх роботи гірші.
Легковушок це теж стосується. Об'єм мастила (і не тільки)/потужність двигла все менший і менший. Від того і всі проблеми.
Відкрию секрет на великих вантажівках європеськиз теж оливи в двигуні в середньому 35-40літрів. регламент заміни до 120к.км А 9-12л оливи це в таких машинах як крафтер, спрінтер, трафік, мастер і т.д. і регламет 30к.км+-
Востаннє редагувалось 13.01.2020 22:28 користувачем Stein, всього редагувалось 2 разів.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

anatolikostis:PS В оставшихся крупных городах Германии запрещают дизеля на ЕВРО5 с этого года - ждите много дешевого ВАГ из ЕС этой осень на olx
Это ты уж сильно преувеличил. Вот http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=45181 об этих ограничениях, поэтому разве небольшое перераспределение будет в пределах даже того же ЕС (например, перед попаданием к нам, на них еще чуть более платежеспособные поляки покатаются).
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stein
Тому, що німці нині мають самі барижні двигуни, котрі і 50к не завжди ходять, а німці у нас представлені в основному ВАГом.
А так то і мерс з бехою нічим не кращі.

PS: французи потворні, але з двиглами там поки що не така дупа. У них мотобудування як совку в дуже консервативних універах викладається, що поки що рятує ситуацію. Вони як були посередніми, так і залишились. Але в гівно теж не скотились :D

Відправлено через 6 хвилини 23 секунди:
https://www.youtube.com/watch?v=GVavSEqSRs8
на 58:05 дуже красиво :laugh:
Stein
Junior
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Scoffer:Stein
Тому, що німці нині мають самі барижні двигуни, котрі і 50к не завжди ходять, а німці у нас представлені в основному ВАГом.
А так то і мерс з бехою нічим не кращі.

PS: французи потворні, але з двиглами там поки що не така дупа. У них мотобудування як совку в дуже консервативних універах викладається, що поки що рятує ситуацію.
Конкретніше про ваг двигуни, їхній дизель при норм обслуговуванні ходить 500к.км, TSI більш проблемні, але візьміть любий аналог TSI, тей самий пежо-бмв 1.6 турбо з прямим впорскувань проблем не менше. Не кажучи про масло жор бензинових двигунів бмв, який також процвітав в 10-роках. Всі вони нормально ходять поки отримують нормальне обслуговування. Наслухаються байок про те що після 100-200-300тис.км треба лить полусинтетику а той взагалі мінералку, тай гроблять двигуни.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stein
500к це після 18 капіталок, чи двигло 30 річної давнини? :D
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:500к це після 18 капіталок, чи двигло 30 річної давнини? :D
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... =291477512
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
650к за три роки?
600 км день в день без вихідних? або овер тисячу з ними
Ти хоч сам в це віриш?)
Таксисти стільки не намотують, а тут "не таксі".
Stein
Junior
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Scoffer:Stein
500к це після 18 капіталок, чи двигло 30 річної давнини? :D
Це реальність. Чи Ви судите по розповідях що дятько взяв машину на базарі чи ще десь.в нього на одометрі світиться 150тис.км а через місяць мотор здох. А в реалі машина з європи виїхала з пробігом більше 400к.км А всього навсього треба було при купівлі заїхати до дилера і попросити історію авто в європі. Більшість машин що до нас везуть це лізингові машини, лізингові компанії ці машини скидають з пробігом 250-300к.км, але обслуговують їх нормально, потім ще поляки і прибалти їх катають пару років(100-150к.км) економлячи на всьому, і лише потім вони їдуть до нас з скромним пробігом 150-200к.км. От так і народжуються байки про х...ві двигуни та автомобілі.

Відправлено через 3 хвилини 40 секунди:
Scoffer:SergN
650к за три роки?
600 км день в день без вихідних? або овер тисячу з ними
Ти хоч сам в це віриш?)
Таксисти стільки не намотують, а тут "не таксі".
Якщо цікаво полистай Mobile.de, там багато машин є з величезним пробігом, а віком менше 5років
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:SergN
Ти хоч сам в це віриш?)
Таксисти стільки не намотують, а тут "не таксі".
Тобі Stein вже відповів. І от тоді щодо "віриш" питання якраз не до мене, а до до тих невіруючих, що такий пробіг реально зробити, і куплять тачку зі скрученим втричі пробігом.
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Сегодня знакомый смотрел обзор Хендай элантра с двигателем 1,6.
Как они сняли с такого объема 135 л.с.???
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

А что такого уникального в том, чтобы снять 84 лошадки с литра?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там ті коняки на 6300 обертів.
І момент на 4850 :facepalm:

Відправлено через 42 секунди:
Так і уявляю собі, як хтось стартує в горку, і крутить до макс моменту на першій передачі :laugh:
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Для цього беруть машину на АКПП і потім вже пофіг, до яких обертів вона вирішує крутити. Коли треба їхати в ту горку, то просто продавлюєш педальку газу на додатковий сантиметр.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Dimentoza:Как они сняли с такого объема 135 л.с.???
Там 128 л.с.
Т.е. 80 л.с. с литра.
Для современного атмосферника вполне типовая мощность, у меня 156 л.с. на 2.0.
Достигается высокой степенью сжатия, прямым впрыском и другими оптимизациями.
Минус - ресурс. Конечно, не турбина, которая по сути расходник, но всё-таки ресурс меньше, чем у старых атмо.
Scoffer:Там ті коняки на 6300 обертів.
І момент на 4850 :facepalm:
А у кого не так, кроме дизелей и электро?
Любой бензин надо крутить, чтобы достигнуть полки момента.
Другое дело, хватает ли того, что он выдаёт на двух-трёх тысячах, чтобы комфортно ездить.
График для примера, тут по сути более старая версия этого-же двигла.
Видно, что полка момента почти достигается на 3500 об/мин.
Не так всё страшно, это всё-таки не спорткар, а бюджетная поповозка.
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Не так в усіх нормальних двигунах
Навіть в моєму китайському недодвиглі не так:
Зображення
Момент починаючи з 3.5к і піком на майже 5к це жесть якась. Не кожен трьохциліндровий таке має. Тупо мотоциклетний двигун.
Востаннє редагувалось 14.01.2020 10:02 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer
Что за двигатель?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
sqr477f
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer
Ну вот к примеру график для моего FB20 (справа)
Зображення
Потолок момента на 4000 об/мин.
Другое дело, что даже на 1000 об/мин он уже выдаёт 80% от максимального момента.
Не могу сказать, что мне где-то не хватает, что со светофора, что при обгоне на трассе.
На графике для хюндаевских атмосферников выше с 1000 об/мин уже доступно 85% от макс.момента.
Вообще не вижу проблемы там.
Может просто визуально так, график момента построен не от нуля, а от 100 Нм, потому и кажется таким резким наклон.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
А я хочу собі атмосферник в галон мінімум :rotate:
На крайняк 2 літри з чарджером.
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А, ну за счёт сжатия.
И как сказали уменьшения ресурса.
Понятно.
Відповісти