Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

anatolikostis:а Грета не ошибалась: такой теплой зимы я едва ли вспомню
То, что такой тёплой зимы давно не было, это да.
Вот только Грета тут, мягко говоря, преувеличивает, приписывая это достижение деятельности мерзких людишек.
Климат на Земле менялся постоянно на протяжении миллиардов лет.
Тёплые периоды (например, Климатический Оптимум) и холодные периоды (например, Малый Ледниковый период) - циклические явления, и встречается регулярно, с промежутком в сотни лет, чему на протяжении человеческой истории есть множество свидетельств.
Вот советую почитать:
https://novayagazeta.ru/articles/2020/0 ... otepleniya
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А ще всі забувають, що льодовикові періоди останні пару сот мільйонів років займали 80% часу, і лише 20% оптимуми. Так що для планети в цілому нормальним станом є саме льодовиковий період, котрий по плану має трапитись можливо навіть в цьому тисячолітті. Якщо ще парникових газів не на газують. Якщо нагазують, то теж трапиться, але пізніше.

Відправлено через 2 хвилини 17 секунди:
Але ні парникові ефекти, ні планові зміни клімату не пояснюють того, що зараз відбувається. Потепління за пару років - занадто короткий в геологічному плані період. Так швидко воно все не працює.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Scoffer:А ще всі забувають, що льодовикові періоди останні пару сот мільйонів років займали 80% часу, і лише 20% оптимуми. Так що для планети в цілому нормальним станом є саме льодовиковий період, котрий по плану має трапитись можливо навіть в цьому тисячолітті. Якщо ще парникових газів не на газують. Якщо нагазують, то теж трапиться, але пізніше.
Так самое веселое, что мы сейчас в начале оптимума, а нам экофрики это пытаются преподнести как климатическую катастрофу.
Хотя для человечества, наоборот, плюсов гораздо больше, чем минусов - более длительные периоды вегетации, больше пригодных к ведению с/х земель, больше пригодных для жизни территорий.
Исторически пики развития цивилизации всегда именно на тёплые периоды приходились (античность, Ренессанс), а в холодные - застой и вымирание (средневековые эпидемии чумы и т.д.).
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Наши внуки успеют пожить на планете Земля - не переживай)))
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

фильм Послезавтра или игру Фростпанк в реале ждете :horror:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz
Саме смішне, що рано чи пізно прийдеться атмосферу в терміновому порядку підігрівати, щоб в льодовиковий період не впасти :laugh:
А от і іншу проблему машин - шини, тупо ігнорують. Мілкодисперсна пилюка з шин куди більш шкідлива штука ніж вихлопні гази, і по деяким оцінкам вже зараз складає до 70% всіх викидів в містах. При цьому електромобілі тільки усугубляють ситуацію бо банально важчі.
murzik
Member

Повідомлення

В 2033 конец света. Скриньте мой пост.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Да вы батенька оптимист :gigi:
HappyBird
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

murzik
Так это, если ты прав то толку с того скрина :lol: :lol: :lol: :lol:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik
навіщо прокляв планету? :gigi:

насправді, є й цикли потепління-похолодання, а є й людський фактор.
деякі країни вже викупають продані/віддані землі назад для збереження природи, охолоджувати/гріти землю ми навряд будемо, а от виробляти кисень і опріснювати океани прийдеться, разом з урбанізацією і ущільненням для того, щоб зберегти природу, а не займати величезні площі малоповерховою забудовою.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik:В 2033 конец света. Скриньте мой пост.
Так неинтересно.
Надо, чтоб ты пообещал что-то съесть, если не сбудется :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знадобилось тут мені не в автомобільних цілях максимально низьков'язке мастило. На яку марку дивитись? Idemitsu Zepro Eco Medalist норм?
tcpdump
Member

Повідомлення

Scoffer
масло хорошее, катаю уже вторую замену, лучше чем то же идемитсу но не-зепро. Но самое ли оно низковязкостное - даже затрудняюсь сказать. Кастрол Эдж ещё говоря ок, но сам не пробовал
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tcpdump
Та у мене раптово з'явилась фреза без опізнавальних знаків з гідроприводом. І залите там ну дуже ріденьке, схоже на авіамастило. Але бочку 200 літрів авіа або рідкого індустріального якось купляти бажання ну зовсім немає :rotate: Залию автомобільного. Тим паче поки не впевнений що надовго залишу станок у себе.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Трансформаторное, для двухтактных, мб ещё что то, для всяких пил :dontknow:
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: EAST

Повідомлення

Феном Феномыч
ты отстал от жизни: масло для двухтактных теперь модно в соляру добавлять, чтобы случайно упороть топливную тише дизель работал :laugh:
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anatolikostis
:laugh: На рынке все знают и посоветуют.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anatolikostis
А в бенз ще не додають? Що за дискримінація?
tcpdump
Member

Повідомлення

Scoffer:Тим паче поки не впевнений що надовго залишу станок у себе.
всякие автосайты показывают что есть 0W-16 какое-то тоёотовское. Б-же, благослови экологов.
anatolikostis:чтобы случайно упороть топливную тише дизель работал
первому пункту понятно что помогает, а второму?
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:А в бенз ще не додають? Що за дискримінація?
Там само попадает часто. И масло и тосол.
Відповісти