Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Феном Феномыч
Member
Scoffer
Как метод.
Как метод.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
І безкоштовну парковку, а краще теплий гараж біля домівки й біля роботи держава має побудуватиФеном Феномыч:А как же. Яхту, пентхаус, топовую сборку и модель женуScoffer:А у нас значить держава вина, що хтось не може дозволити собі машину?
-
Scoffer
Member
mumu
А це більше всього добиває. В самому центрі міста у нас N-на кількість платних парковок, забитих в кращому випадку на третину. Хоч обпарковуйся там. Не сильно і дорогих, до речі.
Але де машини ставлять? Правильно на тротуарах. Бо воно ж купило машину, і тепер йому всі повинні "умови створювати". З якого переляку?
А це більше всього добиває. В самому центрі міста у нас N-на кількість платних парковок, забитих в кращому випадку на третину. Хоч обпарковуйся там. Не сильно і дорогих, до речі.
Але де машини ставлять? Правильно на тротуарах. Бо воно ж купило машину, і тепер йому всі повинні "умови створювати". З якого переляку?
-
HappyBird
Member
- Звідки: Мариуполь
Scoffer
Странно, у нас в Мариуполе парковки наполнены иногда выше расчетных мест, цены ~15-17грн сутки
Странно, у нас в Мариуполе парковки наполнены иногда выше расчетных мест, цены ~15-17грн сутки
-
JIPOCTO_AHAHAC
Member
Есть тут мотоводы? Какой был ваш первый мот?
-
Scoffer
Member
JIPOCTO_AHAHAC
мт-11
Відправлено через 4 хвилини 49 секунди:
HappyBird
Парковок вистачає. В двох хвилинах від дому незаповнена парковка, раніше там стояв, поки гараж не придбав. На роботі парковка від кантори (хоча я в основному пішки ходжу, 30 хвилин пішки). Як в центр треба, то там платних валом. Як-то кажуть, за ваші гроші будь-який каприз.
Відправлено через 7 хвилини 10 секунди:
А сусіди під будинком паркуються, їм там всім вікна вже не раз побили, а вони все економлять
Хоча парковка реально поряд.
мт-11
Відправлено через 4 хвилини 49 секунди:
HappyBird
Парковок вистачає. В двох хвилинах від дому незаповнена парковка, раніше там стояв, поки гараж не придбав. На роботі парковка від кантори (хоча я в основному пішки ходжу, 30 хвилин пішки). Як в центр треба, то там платних валом. Як-то кажуть, за ваші гроші будь-який каприз.
Відправлено через 7 хвилини 10 секунди:
А сусіди під будинком паркуються, їм там всім вікна вже не раз побили, а вони все економлять
-
Феном Феномыч
Member
Scoffer
А у нас площадку отсыпали асфальтной крошкой, во дворе. Более менее. Но работы не початый. Хорошо бы плату брать (наверняка будут против) а за счёт этого, недвижимость поставить на стоянки, камеры свет, сдавать соседним дворам, по коммерческой, станцию зарядную кинуть, моечку забабахать и прочая коммерция. Как то надо предложить. И вообще, где то осмд или как там, где то, зарабатывает на соседях, предоставляет услуги, и т.п. Там только зацепить в общем.
Отправлено спустя 16 минут 55 секунд:
А у меня кстати, три квартиры в нашем дворе. Надо закинуть фичу, делить паркоместа, по жилплощади
Вот это будет попаболь, а то у нас есть одна квартира, и три корыта 
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
И ещё два к ним приезжают, метра и пара. Папа, ота бляха, что на фото. Так общее состояние автопарка, можно прикинуть
А у нас площадку отсыпали асфальтной крошкой, во дворе. Более менее. Но работы не початый. Хорошо бы плату брать (наверняка будут против) а за счёт этого, недвижимость поставить на стоянки, камеры свет, сдавать соседним дворам, по коммерческой, станцию зарядную кинуть, моечку забабахать и прочая коммерция. Как то надо предложить. И вообще, где то осмд или как там, где то, зарабатывает на соседях, предоставляет услуги, и т.п. Там только зацепить в общем.
Отправлено спустя 16 минут 55 секунд:
А у меня кстати, три квартиры в нашем дворе. Надо закинуть фичу, делить паркоместа, по жилплощади
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
И ещё два к ним приезжают, метра и пара. Папа, ота бляха, что на фото. Так общее состояние автопарка, можно прикинуть
-
Scoffer
Member
Феном Феномыч
Ну взагалі-то це нормально ділити паркомісця по кількості квартир.
Ну взагалі-то це нормально ділити паркомісця по кількості квартир.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
Scoffer
в скандинавських країнах в житлових будинках на прибудинкових паркувальних майданчиках ділять години на квартири, а там хочеш паркуйся, хочеш віддай/продай сусіду.
і парковки будують, бо паркування платне, а поки у нас можна загадити газони, перекрити в’їзд/виїзд чи просто кинути де-небудь безкоштовно стоянки будувати невигідно. Навіть "бізнес" центри забивають болт, ще й ДАБІ все узгодить за невелику плату. В Дніпрі, може, й хватає парковок, а от в Житомирі або Києві їх недостатньо.
в скандинавських країнах в житлових будинках на прибудинкових паркувальних майданчиках ділять години на квартири, а там хочеш паркуйся, хочеш віддай/продай сусіду.
і парковки будують, бо паркування платне, а поки у нас можна загадити газони, перекрити в’їзд/виїзд чи просто кинути де-небудь безкоштовно стоянки будувати невигідно. Навіть "бізнес" центри забивають болт, ще й ДАБІ все узгодить за невелику плату. В Дніпрі, може, й хватає парковок, а от в Житомирі або Києві їх недостатньо.
-
Scoffer
Member
mumu
В Києві відсотків 80 народу відстрелити варто
Там не тільки парковок не вистачає. Я вчора тільки звідти. Півроку там не був, здається за ці півроку ще більше людей стало. Не знаю як там людям подобається жити, на рідкість перевантажене місто.
В Києві відсотків 80 народу відстрелити варто
-
Феном Феномыч
Member
Жилплощади. У одного 3ка, у другого однушка. Ну да, можно продавать часы, как сказал mumuScoffer:Ну взагалі-то це нормально ділити паркомісця по кількості квартир.
А там подобрать и паркинг 2×3 этажный, и не хилый приработок жильцам. В крайнем случае, с долгами по квартирам расчитаются
-
Scoffer
Member
Феном Феномыч
В будь-якому випадку я за регуляцію автомобей. Принаймні в великих містах. Я розумію там по селам без машини погано, та і не сильно заважає кому, але в великих містах це просто жесть якась стала.
Відправлено через 15 хвилини 55 секунди:
Он як в Японії: спочатку ти купляєш гараж/парковку, і тільки після можеш придбати машину. Нормальний варіант.
По селам/невеликим містам є де ставити машину, в великих містах якщо всі попруть на парковки - вартість парковки стане регулятором чисельності машин.
В будь-якому випадку я за регуляцію автомобей. Принаймні в великих містах. Я розумію там по селам без машини погано, та і не сильно заважає кому, але в великих містах це просто жесть якась стала.
Відправлено через 15 хвилини 55 секунди:
Он як в Японії: спочатку ти купляєш гараж/парковку, і тільки після можеш придбати машину. Нормальний варіант.
По селам/невеликим містам є де ставити машину, в великих містах якщо всі попруть на парковки - вартість парковки стане регулятором чисельності машин.
-
Феном Феномыч
Member
Тоже самое. Я даже за платные парковки. Главное что бы оно шло куда надо. А так ни вздохнуть ни пScoffer:В будь-якому випадку я за регуляцію автомобей
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
В цивілізованих країнах/містах саме так і є. З однієї сторони обмежує кількість машин, і іншої - за рахунок тієї ж плати за парковку розвивають зручний громадський транспорт, що додатково зменшує потребу в пересуванні на власній машині.Scoffer:вартість парковки стане регулятором чисельності машин.
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
SergN
в цивилизованых странах застройщики просто не жмутся на лишние 3,5 м котлована и пару томов проектной документации и под каждым домом/строением либо сверху есть над/подземная парковка
а у нас - быстро-строи 80-квартирные секции с 15-парко-местами рядом
в цивилизованых странах застройщики просто не жмутся на лишние 3,5 м котлована и пару томов проектной документации и под каждым домом/строением либо сверху есть над/подземная парковка
а у нас - быстро-строи 80-квартирные секции с 15-парко-местами рядом
-
Scoffer
Member
anatolikostis
А це тому, що попиту немає. А так збудують свої халупи без паркінгу, а їх тупо ніхто не купить, бо не буде бумажечки на покупку авто. Або така квартира буде сильно дешевше. І все, різко почнуть будуватись двори зі стоянками. Ринок сам себе врегулює.
А це тому, що попиту немає. А так збудують свої халупи без паркінгу, а їх тупо ніхто не купить, бо не буде бумажечки на покупку авто. Або така квартира буде сильно дешевше. І все, різко почнуть будуватись двори зі стоянками. Ринок сам себе врегулює.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
anatolikostis
якби не будівельні норми та контролюючі органи + платне паркування, то також ніхто б не будував ті парковки. Бо собівартість квадратного метра парковки як помешкання коштує, інколи навіть дорожче. У нас люди стільки платити не хочуть або не можуть.
І через безкоштовне паркування + відсутність контролю з боку копів до нас не заходять девелопери, що спеціалізуються на паркувальних об’єктах, та й свої відсутні.
якби не будівельні норми та контролюючі органи + платне паркування, то також ніхто б не будував ті парковки. Бо собівартість квадратного метра парковки як помешкання коштує, інколи навіть дорожче. У нас люди стільки платити не хочуть або не можуть.
І через безкоштовне паркування + відсутність контролю з боку копів до нас не заходять девелопери, що спеціалізуються на паркувальних об’єктах, та й свої відсутні.
-
Scoffer
Member
Точно так само з офісними приміщеннями: зараз будують офіси на 1000 людей зі 100 паркомісцями, а як будуть евакуаторами забирати з газонів, одразу і офіси перебудуються, і частина тих хто їзде 100 метрів на роботу почне якось іншими методами добиратись.
Останнє, до речі, не жарт, на минулій роботі були люди, котрі жили в сусідньому до офісу дворі, і їздили машиною. Бо це ж сраку підняти і 100 метрів пройтись...
Останнє, до речі, не жарт, на минулій роботі були люди, котрі жили в сусідньому до офісу дворі, і їздили машиною. Бо це ж сраку підняти і 100 метрів пройтись...
-
anatolikostis
Member
- Звідки: EAST
а что в них не так в нормах: что там должна быть пож.сигнализация, система тушения, вентиляции и дымоудаление, если лифт идет в паркинг?mumu:anatolikostis
якби не будівельні норми та контролюючі органи + платне паркування, то також ніхто б не будував ті парковки. Бо собівартість квадратного метра парковки як помешкання коштує, інколи навіть дорожче. У нас люди стільки платити не хочуть або не можуть.
мы строили такое в два подземных этажа под комплексом и по себестоимости оно ни разу не сравняется с квадратом жилья - уж не знаю, кто вам заливал про дороговизну (паркинг занимает 0% соседней земли, фактически это часть фундамента, не нужна внутр. отделка, форточки и двери).
а то что 95% застройщиков, это откровенное жмотье и любители быстрых денег, строящие на фундаментных блоках из бэу пополам с новым кирпича - инфа 146%.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
anatolikostis
всюди різний грунт, рівень поверхневих вод, відповідно і конструкція фундамента всюди різна. У нас бюджетне житло в більшості будується, навіть якщо в рекламі заявлено що то найкращий vip житловий комплекс, бо за дорого не купляють. І відповідно фундамент там не той, щоб робити паркінг. З приводу вартості підземних паркінгів говорив навіть Юліан Чаплінський (архітектор, екс головний архітектор Львова і зараз є радником міністра) в своїх блогах про Львів і інші міста, це не дешево, і не є бонусною площею без доплат, навіть за кордоном.
Ну і вимога має бути стільки то місць паркувальних, у нас там зараз якісь дикі неактуальні норми, на які всі забивають, або зразу замовляють дозвіл на відступ від ДБН, а то й просто забивають без будь-яких дозволів.
всюди різний грунт, рівень поверхневих вод, відповідно і конструкція фундамента всюди різна. У нас бюджетне житло в більшості будується, навіть якщо в рекламі заявлено що то найкращий vip житловий комплекс, бо за дорого не купляють. І відповідно фундамент там не той, щоб робити паркінг. З приводу вартості підземних паркінгів говорив навіть Юліан Чаплінський (архітектор, екс головний архітектор Львова і зараз є радником міністра) в своїх блогах про Львів і інші міста, це не дешево, і не є бонусною площею без доплат, навіть за кордоном.
Ну і вимога має бути стільки то місць паркувальних, у нас там зараз якісь дикі неактуальні норми, на які всі забивають, або зразу замовляють дозвіл на відступ від ДБН, а то й просто забивають без будь-яких дозволів.