Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

ты сам знаешь что к чему, так что придрался.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Sanьka
есть но мало :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я вообще не понимаю чем ты там занимаешься на ХТЗ, не что бы делом а он одно железко перепродает.
Смотри, сеньор узнает щиру догану даст. А если узнает братюнька так вообще звыльныть!
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Sanьka
он уже вкурсе, как чем занимаюсь - трахтор вожу
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

ну все завтра на планерке дадут вказивку

Отправлено спустя 1 минуту 34 секунды:
кст какую модель трахтора предпочитаешь?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer:он уже вкурсе, как чем занимаюсь - трахтор вожу
смотри а то нацылыть тебя на выконання поставленных.....
Ты пока не сеньор по этому батрачь!
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

анти__бот:кст какую модель трахтора предпочитаешь?
Т-74 :super:
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

ну на 74ке гивна мона знатно катать по цеху

Отправлено спустя 4 минуты 22 секунды:
нацылыть на поставленный

Отправлено спустя 12 минут 40 секунд:
Что-то не могу привыкнуть к сенсорным телефонам, пальцы что-ли короткие.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А меня бесят фоны где нет кнопки назад. Хотя бы сенсорной
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka:раз у человека чего то нет, то у него не может быть вполне обоснованного мнения об этом.
діло твоє, якщо тебе цікавлять такі думки — читай, прислуховуйся.
мені ж секонд-хенд думки не цікаві від слова взагалі, я можу сам почитати оригінал огляду чи подивитись відос, який мені буде переповідати черговий форумний експерт (часто прикрашаючи чи перекручуючи, вважаючи на свої власні вподобання).

про ссд, до речі, ніхто і не сперечається, це не тема для холіворів. якщо комусь треба зберігати великі файли, до яких він звертається 3 рази на рік можна і QLC взяти і зекономити грошей, все від сценарію залежить. якщо багато записів і т.д. — бери щось надійніше. про що суперечка?

а от про процесори чи, наприклад, монітори в різних завданнях дискусія цілком собі існує і вона трохи складніша, тому що огляди не можуть фізично покрити всі нюанси використання. ти що думаєш, що там, наприклад в фотошопі люди сидять працюють і потім роблять висновок? ні. просто проганяють синтетичний тест і дивляться на цифри. комусь буде достатньо, а мені б хотілось почути думку людини, що реально в ФШ працює.

а скільки мені розповідали що 144гц не помітні і треба брати 4к замість цього :lol: такі ж самі експерти.
Sanьka:в корыте побывало 100+ процов
якщо не помиляюсь Dark-seer писав, що йому 144 гц не помітні чи не потрібні, райзен 2600 — цілком достатній процесор і т.д. тут у нас вже не зійшлись думки, не знаю про що у нього можна спитати про ці процесори :gigi:
UW5EGA
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Почему вы так обсерали R5 3600? 1.5 месяца я ним уже попользовался... Все игрушки крутятся, не тормозят, не лагают, серфинг+киношки тоже все зер гуд. Спасибо товарищу bebebeua за совет в сторону "крушиал балистикс", 3600 16.18.18.39 из присестов, вторички вообще не трогал так как хватает производительности и так с головой.
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

І як вам тести 3970, тепер понятно чого за нього просять 2к :super:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

UW5EGA
ти темою не помилився?
я тут з початку серпня (коли собі купив) писав, що чудовий проц за свої гроші і ніхто не сперечався. була мова, що в іграшках 9400ф ніби не сильно відстає\чи плюс мінус такий самий, а коштує помітно дешевше. тож виключно під гамінг можна і його взяти, якщо бюджет на відеокарту обмежений, наприклад.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif
я вообще понимаю что 144гц нужны только в динамичных онлайн шутерах, в которые я не играю

вообще из динамичных игр я последнее время играл в дум2016, там даже на 1060 100+гц, может если б были дропы до 30-40 я бы заметил
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer
я мало граю в сінгли останнім часом, але мені і в останніх зоряних війнах теж 144гц зайшло прекрасно, ніяк не хотів би грати в 60 фпс цей сінгл, замість 100-110 :D ще тітанфол 2 згадується, шадоу воріор 2, та в принципі будь-який більш-менш динамічний сінгл грається приємніше на 144гц, особливо враховуючи, що це не так вже і дорого коштує тепер. але так, в мультиплеєрі там найбільше відчувається насолода від високогерцового моніка:)
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Если бы 144 Моники с хорошей цветопередачей и 4к не стоили как крыло Боинга ещё :D
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

WakeMe
как только появятся карты который смогут стабильно 100+ фпс в 4к, так и цены на моники просядут прилично
DesireUA
Member

Повідомлення

Нет кого нет стола икеа Фрреде? Интересует какая ширина полки под монитор, а то боюсь нога моего Dell aw3418dw не влезет, а инфы по размерам не нашёл.
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Да Спок же сам поначалу говорил что фигня 3600
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати никто не в курсе почему цены на память Trident Z RGB взлетели до конских масштабов?
Закрито