Флудилка! и Фанатский закуток. Intel, AMD, Nvidia кто синее/краснее/зеленее ?

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

мені, на жаль, щоб зробити тест на 4790к, треба розбирати m-itx комп, 1080ті туди не влазить :( а було б цікаво
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif:прожени на 5ггц, пліз
5ггц , 4.7 кэш
Аннотация 2019-10-12 211338.jpg
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif:якщо порівнювати з результатом Dark-seer на 3600+1080ті, тобто різниця в аккурат 15%
Из чего заключаю, княут топчег за свои гроши
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope
ну шо, 4 планки, звичайно, круто, але і 2 двуранкові норм :D
Dark-seer
це беззаперечна істина :pray: я одразу як купив 3600, записав відос зі старкрафту2. в тому місці де ріпер 1950х нещадно лагав, так що боляче було дивитись, 3600 там впорався на відмінно, у інших іграх перше враження тільки підкріпилось.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Надо 4 двуранговые :eek:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope
у мене такі є, але немає маман на 4 слоти :laugh:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif:немає маман на 4 слоти
Откуда у бомжа печенье :)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:weep: :weep: :weep:
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Dark-seer
:super: :lol: :lol: :lol:
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
я не могу с этой памятью... зашел на руоверы, там уже новые приколы, оказывается у меня все не так, перекрутил все по другому по феншую актуальному на данный момент... стало вот так
Аннотация 2019-10-12 234923.jpg
Отправлено спустя 3 минуты 11 секунд:
tCL=tCWL
tWTR_L=tRTP
tREFI макс и -1 хотя бы , что бы оно применялось точно. :insane:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я ще таймінги не затискав сильно вторинні, через те, що занадто довге тестування, tfaw у мене, якщо звернув увагу, взагалі 24, через те, що trrd l s залишив 6 6, а багато де бачив, що tfaw=4*trrd s обов'язково.
дякую за нові поради, у мене не так, піду знову тестувати :laugh:
спойлер
Зображення
а чому IOL offset 21?
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif:а чому IOL offset 21?
это стандарт , он так у всех на автомате ) просто можно его поставить 14 что бы получить иол\ртл нормальный на планках, а потом вернуть на 21 и руками вбить нужные иол\ртл... я ж тебе писал) Если у тебя иол 14 и офсет 14, то пиши вместо 14 на планках 7 , а офсет 21
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

точно, я забув на цих плашках так зробити
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Maxhope
а табличку обновили уже?
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот
без понятия , я ей не пользуюсь
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

я не хочу снова в блокнотик заносить :weep:

Отправлено спустя 53 минуты 41 секунду:
в баню память!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
понапридумывали всякой чепухи, задолбала она.

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
я ставлю одно материнка берет и туда +1, туда -1.......

Отправлено спустя 1 минуту :
перезапускаю пк и другие цифры там не +1 как раньше а уже -1......

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
авто 3 и 2 ставлю задержка 36.6, ставлю сам соблюдая правила 38
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

пора переименовывать в занудский закуток :laugh:
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

давайте кикнем эти тайминги!!!!
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот:я ставлю одно материнка берет и туда +1, туда -1.......
потому как ты неправильно ставишь, 4 тайминга должно быть авто и они настраиваются через уменьшение других.
Норм так КПУ скор на 4.7
Аннотация 2019-10-13 064502.jpg
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif:аккурат 15%
у меня кстати 1080ти реф не разогнанный и память 3200 сл16
Закрито