- спойлер
- Інтел

Новости
Последние статьи и обзоры
Знайшов таку статтю "AMD Threadripper третьего поколения сильно опережает Threadripper 2990WX и Xeon W-3175X".
-
viperest1
Member
https://umtalelab.com/amd-threadripper- ... 175x-1742/ Переглядав новини стосовно Тредріперів і знайшов таку статтю. Благодать ,якщо приріст буде хоч 35-50% від 2990 WX ,то ще чуть побуду "ждуном",но воно того вартує
Последний раз редактировалось viperest1 28.08.2019 14:57, всего редактировалось 1 раз.
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
Ого-го! 
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
viperest1
Если в рендере будет 30+% отрыв от 2990wx, то можно подумать о апгрейде
, главное что бы цену космос не поставили
Если в рендере будет 30+% отрыв от 2990wx, то можно подумать о апгрейде
-
viperest1
Member
Як на "EBay" буде за 24 ядра в районі 1000-1200$ тоprosha_evolist:viperest1
![]()
Если в рендере будет 30+% отрыв от 2990wx, то можно подумать о апгрейде, главное что бы цену космос не поставили
-
ronemun
Advanced Member
не розумію, звідки в нового х32 амд проца такий відрив від х28 інтел-проца в багатопоточності. При тому що в АМД частота 2,2, а в інтел 3,1.
І 1024 біт FPU блоки на кожне ядро в інтел проти 512 біт в АМД. Що це за тест? Виключно на обємі кешу тримається? Цілочисельна числодробилка?. Так ARM теж можна на 64 ядра запустити в цілочисельних.
А що тоді казати про 4 канальний контролер памяті в АМД. Це по 1 каналу на 8 ядер!!!. В інтела 1 канал на 4,7 ядра. Для нормальної продуктивності з великими обємами даних необхідна швидкість памяті хоча б 1 байт на 4 flops DP, а це приблизно 150-200 ГБайт/с для даного проца. А буде приблизно 90-100.
Отправлено спустя 1 час 17 минут 6 секунд:
тут 9700к x8 в стоці більше 36к набирає
І 1024 біт FPU блоки на кожне ядро в інтел проти 512 біт в АМД. Що це за тест? Виключно на обємі кешу тримається? Цілочисельна числодробилка?. Так ARM теж можна на 64 ядра запустити в цілочисельних.
А що тоді казати про 4 канальний контролер памяті в АМД. Це по 1 каналу на 8 ядер!!!. В інтела 1 канал на 4,7 ядра. Для нормальної продуктивності з великими обємами даних необхідна швидкість памяті хоча б 1 байт на 4 flops DP, а це приблизно 150-200 ГБайт/с для даного проца. А буде приблизно 90-100.
Отправлено спустя 1 час 17 минут 6 секунд:
тут 9700к x8 в стоці більше 36к набирає
-
viperest1
Member
ronemun
Ну я вважаю, що тепер будуть регулярні вкиди інформації стосовно цих процесорів і що головне результатів тестів
Чекати залишилося не так і багато
В мене вже руки чешуться
, щоб вже зібрати
Ну я вважаю, що тепер будуть регулярні вкиди інформації стосовно цих процесорів і що головне результатів тестів
В мене вже руки чешуться
-
viperest1
Member
https://itc.ua/news/amd-gotovit-srazu-t ... 0-i-wrx80/
Шах і мат + контрольний в голову Інтель
.
В такій дупі Інтел ще не був
Шах і мат + контрольний в голову Інтель
В такій дупі Інтел ще не був
-
Nic_Roman
Member
інтол в с.. д.. в куті!