Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с вентиляторами, и выбором вентиляторов.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Также не забываем что размещения ссылок на товары в магазинах является рекламой, и удаляется незамедлительно.
Используйте ссылки исключительно на сайты производителей. Если у вас возникают с этим сложности, вы можете использовать каталог товаров hotline.ua


Похожие темы:
Схема расположения вентиляторов в корпусе: FAQ, обсуждение
Системы воздушного охлаждения (кулера) + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы


Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 20.09.2016 08:51 користувачем alex_sul, всього редагувалось 7 разів.
plotnikva
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

viperest1
Понял, спасибо ))
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

plotnikva:viperest1
Понял, спасибо ))
В лс :beer:
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

viperest1:І тепер мабуть найшумніше місце буде відеокарта :(
Не біжіть поперед поїзда, зберіть системник, а потім оцінюйте рівень шуму. EVGA далеко не останній виробник в плані тишини і якості відеокарт загалом. Легкий андервольнинг ядра до 0.9V може вирішити проблему.
Востаннє редагувалось 22.06.2019 23:12 користувачем iwojima, всього редагувалось 1 раз.
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

plotnikva:А вы прикинули толщину бутера - видео + акселеро + вертушки?
3 слота, для ATX мамки не проблема. Сетевуха на борту, еще места под дескретный звук хватит и можно планку c доп. USB втолкать.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

iwojima
Поставлю в комп друга і тоді вже послухаємо :beer: . Відеокарта фактично одна б/у річ яку взав в друга після 5 - 6 міс майнінгу( він поводиться з цим всім обережно і акуратно), думаю вентилятори на карті трохи таки зносились :shuffle:

Отправлено спустя 3 минуты 11 секунд:
MaxA
Мамка планується така :
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus_rog ... Id=2261339
Звісно, якщо нічого нового не придумають
plotnikva
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

MaxA
речь идет об вертикальной ориентации видеокарты
спойлер
1.jpg
Это с R6, но корпуса почти одинаковые в плане шасси
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

plotnikva:речь идет об вертикальной ориентации видеокарты
А зачем?
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Есть такой ответ - хочется. :shuffle:
plotnikva
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

MaxA
А это не ко мне вопрос ))
viperest1
На заметку - https://forums.overclockers.ru/viewtopi ... #p16116843 правда, это R6 (долго копировать оттуда картинки и текст - пардон).
P.S. там еще на другой странице продолжение.
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1
MaxA:plotnikva:
речь идет об вертикальной ориентации видеокарты

А зачем?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Подобається мені таке розташування :shuffle:, як добре піде, то корпусяка буде стояти на столі :)
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Подобається мені таке розташування
Тогда не станет VGA кулер. Или шашечки, или ехать.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA:
viperest1:Подобається мені таке розташування
Тогда не станет VGA кулер. Или шашечки, или ехать.
Будемо ще сидіти і міряти, бо треба зібрати і забути ( хіба пилюку чистити і працювати) :shuffle:
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Будемо ще сидіти і міряти,
https://ru.gecid.com/cooler/arctic_arct ... iii/?s=all
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA:
viperest1:Будемо ще сидіти і міряти,
https://ru.gecid.com/cooler/arctic_arct ... iii/?s=all
Читати буду зранку, бо читаючи заснув і тел випав з рук :gigi: . Осилив всі сторінки на ру. оверах про корпуси. Буду ще шукати з установкою Акселеро 4 вертикально з картою. Таки цікаво і поки не пізно( бо можу таки купити :gigi:) :laugh:, щоб потім не :weep:
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Буду ще шукати з установкою Акселеро 4 вертикально з картою. Таки цікаво і поки не пізно( бо можу таки купити ) , щоб потім не
Ну, проработать тему - нормальное дело. Предупреждён значит вооружен. Там в статье есть фотография.
3 слота, аднака
Зображення


Отправлено спустя 4 минуты 7 секунд:
Только без вентилей станет.

Отправлено спустя 3 минуты 15 секунд:
Хотя может и станет ...
Зображення
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Встать-то встанет, но откуда воздух будет брать? Нет воздуха - вентили крутятся сильнее, соответственно растёт уровень шума.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Виглядає, так, що хоч і розраховано під 2-ох слотову, но спереду і ззаду виглядає, що є запас місця :shuffle: . Доведеться таки витягувати корпус і міряти( маю заняття на вихідні :gigi:), бо по-іншому ніяк :weep:

Отправлено спустя 55 секунд:
Або буде на стандартних :( :shuffle:
Вкладення
Screenshot_20190623-003510_Rozetka.jpg
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Виглядає, так, що хоч і розраховано під 2-ох слотову, но спереду і ззаду виглядає, що є запас місця
Вентили будет в плотную к стенке. Не хорошо.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA:
viperest1:Виглядає, так, що хоч і розраховано під 2-ох слотову, но спереду і ззаду виглядає, що є запас місця
Вентили будет в плотную к стенке. Не хорошо.
Погано :weep:, значить буде таки або на стандартному охолодженні, або карту без райзера підключати... :(
Відповісти