Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
poulk
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Тернополь

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с вентиляторами, и выбором вентиляторов.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Также не забываем что размещения ссылок на товары в магазинах является рекламой, и удаляется незамедлительно.
Используйте ссылки исключительно на сайты производителей. Если у вас возникают с этим сложности, вы можете использовать каталог товаров hotline.ua


Похожие темы:
Схема расположения вентиляторов в корпусе: FAQ, обсуждение
Системы воздушного охлаждения (кулера) + FAQ. Выбор, обсуждение
СВО (вода) вопросы, проблемы и их решения, советы


Игнорирование правил конференции наказывается
Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 20.09.2016 08:51 користувачем alex_sul, всього редагувалось 7 разів.
archibalt
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Be quiet! 120mm SW3 pwm дійсно тихі? Бо скільки не чув різні моделі з pwm у всіх присутній посторонній звук рокотання. І на скільки підходить для продування радіатора кулера (можливо порівнював)?
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Має бути Тредріпер а вони доволі гарячі + 24/7 буде в роботі
Тогда максимум ещё один снизу на вдув, хотя не уверен, что от него будет толк.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Мені потрібно, щоб були фактично мінімальні обороти і постійно був нормальний потік повітря, бо 250 вт тпд + постійна нагрузка в роботі.
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

viperest1:iwojima
В корпус 2 перед вдув, низ 1 вдув, верх і зад - видув. Має бути Тредріпер а вони доволі гарячі + 24/7 буде в роботі, ну може інколи ігри ;)
Якщо у Вас буде башня, толку від верніх вентиляторів буде 0. Думаю 2 задув і 1 видув буде в самий раз :up:
Востаннє редагувалось 26.05.2019 13:42 користувачем iwojima, всього редагувалось 1 раз.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

archibalt
В мене колись перформа стояла на і7-930 ( сток) з двома біквайтами - справлялись на ура( загрузка в осст максимум 70°), хоч і корпус був залман з9+ тоді. Вони дійсно тихі і щоб почути його роботу то мені доводилось слухати впритул до корпуса.
Зараз як буде ще не скажу, бо ще не всю систему зібрав ( чекаю чим вистрелить амд і тоді або 3-тю ревізію Райзена візьму, або може таки хоч трохи спаде ціна) :shuffle: , но вже скоро зберу все докупи.

Отправлено спустя 2 минуты 3 секунды:
iwojima
Можливо і так, бо там верхня кришка або глухо закрита, або фільтр. Тоді можна буде ще один вниз поставити на вдув. Корпус просторий, тому думаю проблем не повинно бути з охолодженням ;) :rotate:

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
MaxA
Як буду вже все збирати докупи, то тоді вже буду експериментувати з розташуванням і виберу оптимально ;)
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Можливо і так, бо там верхня кришка або глухо закрита, або фільтр. Тоді можна буде ще один вниз поставити на вдув.
Уже никто особо не заморачивается с выдувом, а тем более сверху. Ставят больше на вдув, создают избыточное давление, говорят "Спасибо физика, что ты есть" и забывают о вопросе.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Саме так :beer: :super:
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Як буду вже все збирати докупи, то тоді вже буду експериментувати з розташуванням і виберу оптимально
Да как бы уже всё отэкпериментировано. Для этого форум и нужен, чтобы самому не проходить весь цикл наступания на грабли :)
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Та просто руки сверблять щось крути і міняти, тому "нада Фєдя нада" © :gigi: :gigi: :gigi:
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

viperest1:Та просто руки сверблять щось крути і міняти, тому "нада Фєдя нада"
Это другое дело, понимаю, сам такой бываю. Почесать руки - святое :gigi:

Результаты экспериментов отпиши. Любой реальный опыт интересен, да и другим в ветке будет чего почитать.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Так то звісно, но думаю всі вихідні підуть на цю затію :gigi: :beer:
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эх, я тоже когда-то начинал с шести вентилей. Системник как-то так выглядел:
спойлер
Зображення
Потом снял два вентиля сверху, и температура выросла аж на один градус по процессору, может, пара градусов на ВРМ. Потом заменил вентили, оставил три, и, знаете ли, хватает.
MaxA
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkov, UA

Повідомлення

Kore:Потом заменил вентили, оставил три, и, знаете ли, хватает.
3 вентиля: 2 на вдув, 1 на выдув оптимальная схема в нормальном корпусе. Все к ней приходят,
ну, если голова работает.
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxA
Скучаю периодически по нижнему вентилю, который дул на видеокарту. Может, он и не зря стоял? Проверять, честно говоря, лениво.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kore
Я знаю, що може то і забагато, но планую 16 Ріпер брати( якщо пощастить, то можливо і ще з більшою кількістю фіз. ядер), тпд 250 вт максимально( хоч звісна річ якщо спробувати чуть розігнати, то зросте до ще більше, хоч я гнати його звісно не буду, бо потрібна 100% стабільна робота). Тому думаю поставлю більше вентиляторів і на менші оберти, щоб тихіше було, а все інше, як писали вище зробить фізика :super:
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1
Да нет, всё правильно, пробуйте. Не худший способ убить время. :beer:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kore
От ще щоб хотів перевірити, то біквайти в порівнянні з тими вентиляторами, що я зняв з корпуса Dynamic x2 140 mm ( і намагаюся продати :D ) як потік повітря і як в плані тиші ( на фракталах теж бачу є прорізи на лопастях, як і на сайлентах, може і дійсно там не велика різниця між ними :think: ) :shuffle:
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1
Поток воздуха лучше во фракталах, но они и шумнее. Не ваш вариант, как я понимаю.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kore:viperest1
Поток воздуха лучше во фракталах, но они и шумнее. Не ваш вариант, как я понимаю.
ну так тому і ставлю біквайти і продаю стандартні з корпуса :(
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1
Ну, что я могу сказать. Пробуйте. Охлаждения, как и всего остального, не должно быть много, его должно быть достаточно. Иначе бы все сидели на Перформах с выкрученными на максимум вентиляторами.
Відповісти