лежать точно такі непотрібні стойки, як на фото але нижня половина з різьбою трохи товща (під 2011). таке не підійде, може якось розшириш різьбу в бекплейті?Artytbnr:Всем спасибо ребятпридётся и правда самому сделать
Новини
Останні статті і огляди
Сломались стойки крепления СВО Kraken X62. Что делать?
-
yurre
Member
-
Artytbnr
Junior
Такие у меня тоже есть, спасибо, но к бекплейту они не подходят и расширить резьбу не получитсяyurre:лежать точно такі непотрібні стойки, як на фото але нижня половина з різьбою трохи товща (під 2011). таке не підійде, може якось розшириш різьбу в бекплейті?Artytbnr:Всем спасибо ребятпридётся и правда самому сделать
-
YumaX
Member
- Звідки: Вараш
Artytbnr
Пошукайте Асетеківські кіти, на Ебей точно є, собі брав під АМ4, правда в мене попма інша виявилось
Пошукайте Асетеківські кіти, на Ебей точно є, собі брав під АМ4, правда в мене попма інша виявилось
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Логичнее не расширить резьбу а нарезать новую на стойке, диаметром по меньше. А так, найти подходящий болт, стрезать шляпку и вместо серцевины несколько гаек затянуть на клею...
-
__Yoko__
Member
- Звідки: Житомир
Можна фото цих стойок.
Якщо є штангель, то заміряйте її, якщо що зможу попробувати піднапрягти людей виточити.
Якщо получиться звісно.
Отправлено спустя 9 минут 41 секунду:
Або спробувати самому зробити. З таких стойок https://images.app.goo.gl/chDp8KEPnFdqr9ny7
Якщо є штангель, то заміряйте її, якщо що зможу попробувати піднапрягти людей виточити.
Якщо получиться звісно.
Отправлено спустя 9 минут 41 секунду:
Або спробувати самому зробити. З таких стойок https://images.app.goo.gl/chDp8KEPnFdqr9ny7