Серйозно. У мене поки що в якості еталону є моніторні аудіотехніка BPHS-1, тобто явно не найгірші навушники. Так от UR20 звучать нейтральніше, ближче до реальності, ніж бум-цок в кінгстонах клауд. Всі три навушники у мене були одночасно, доки не роздарував косси і кінгстони за непотрібністю разом з парою-трійкою затичок від косів і сенхів, бо розчарувався в затичному форматі
Я раніше був не багатим студентом, та і після студенства не одразу в ІТ потрапив, так що не міг собі дозволити аудіотехніку чи інші топові вуха, але слухати музику завжди любив. Тому пройшов крізь всі ці модні і не дуже контори, починаючи зі свенів і по наростаючій.

