Новини
Останні статті і огляди
Мышь для Геймера! На чем остановиться?
-
MaxA
Member
- Звідки: Kharkov, UA
Кстати, а эту оплётку с провода G403/Pro на которую все матерятся еще никто не пробовал срезать?
-
Freem-freem
Member
- Звідки: "${Kharkiv}"
На беспроводной G403 провод для зарядки просто шикарный, очень гибкий, реально лучший провод, что я видел. Короче срезать оплетку я бы не сталMaxA: эту оплётку с провода G403
-
MaxA
Member
- Звідки: Kharkov, UA
А вот и материалы по теме:Freem-freem:На беспроводной G403 провод для зарядки просто шикарный, очень гибкий, реально лучший провод, что я видел. Короче срезать оплетку я бы не стал
1. Google: G403 remove paracord
2. Готовые кабели
3. Super light, very flexible mouse cable
Даже в Бангладеше уже матерятся на кабели Logitech G403/Pro- Is it possible to ship to Bangladesh?
- yes, Bangladesh is welcome!
- Price 3,70€/6,20€ like in the form.
- Time 6-8 workdays (I would add a couple of days from my experience)
-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
Панове, я вже задовбався мучати інтернет. Може я щось десь упускаю?
Миша.
Миша.
- спойлер
- З крилами з обох боків, на які б лягали пальці: зліва великий, справа - безіменний та мізинець. Таке взагалі існує?
Наразі маю Cooler Master Xornet і йому б крильця додати.
Поки теоретично знайшов лише
- Acer Predator Cestus 500, але не готовий віддавати за мишу $100;
- Mionix Naos 3200, але її б десь потримати.
-
Juzt
Member
- Звідки: місто духовності й добра
2а повинна бути в зоніtetadoari:Панове, я вже задовбався мучати інтернет. Може я щось десь упускаю?
Миша.Я щось десь не там дивлюсь чи я дійсно забагато хочу?
- спойлер
- З крилами з обох боків, на які б лягали пальці: зліва великий, справа - безіменний та мізинець. Таке взагалі існує?
Наразі маю Cooler Master Xornet і йому б крильця додати.
Поки теоретично знайшов лише
- Acer Predator Cestus 500, але не готовий віддавати за мишу $100;
- Mionix Naos 3200, але її б десь потримати.
-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
Дякую.Juzt:2а повинна бути в зоні
Доведеться таки попертися туди.
-
MaxA
Member
- Звідки: Kharkov, UA
tetadoari
Если уж ограничивать себя этими двумя, то я тоже смотрел бы на вторую, те хоть мышами занимаются, а первые непонятно чем.
Если уж ограничивать себя этими двумя, то я тоже смотрел бы на вторую, те хоть мышами занимаются, а первые непонятно чем.
-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
MaxA, я не обмежую і залюбки роздивлюсь ще варіанти 
Це ті, які нагуглились як такі, що (принаймні за зображеннями) відповідають вимогам крил з обох боків (особливо під мізинець справа).
Це ті, які нагуглились як такі, що (принаймні за зображеннями) відповідають вимогам крил з обох боків (особливо під мізинець справа).
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
да вроде как бы полно, на любой цвет и вкус + кошелек * это даже без злостного Китая, а с ним и того поболее :tetadoari:таке взагалі існує
SteelSeries Rival 500
Dell AW558
A4Tech Bloody V7m V8m
Speed-Link Decus Respec
A4Tech Bloody Sniper ZL50
Dell Alienware Elite Gaming AW958
Logitech G300S
Corsair Scimitar RGB MOBA/ MMO Gaming Mouse
P/S: это так навскидку
-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
Alienware з його цінником - не дуже варіант.Sergey771: SteelSeries Rival 500
Dell AW558
A4Tech Bloody V7m V8m
Speed-Link Decus Respec
A4Tech Bloody Sniper ZL50
Dell Alienware Elite Gaming AW958
Logitech G300S
Corsair Scimitar RGB MOBA/ MMO Gaming Mouse
P/S: это так навскидку
В жодній з решти нема крил під два пальці справа - в тому й фігня
Просто "ергономічна" форма - це зовсім не те.
Мабуть, я один такий, хто треться мізинцем по коврику
- спойлер
- Крило під один палець у мене є

-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
tetadoari
1.все там то, просто средний поднимается чуть выше - на некоторых эргономичных
хорошо это видно здесь по ступенькам:
а это видно тут:
1.все там то, просто средний поднимается чуть выше - на некоторых эргономичных
хорошо это видно здесь по ступенькам:
- спойлер
а это видно тут:
- спойлер
Востаннє редагувалось 15.03.2018 13:49 користувачем Sergey771, всього редагувалось 1 раз.
-
echo91
Member
я трусь, но уже давно привык.tetadoari: Мабуть, я один такий, хто треться мізинцем по коврику![]()
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
на своей не трусь но мизинец приходиться поджимать - ставить на крыло, иначе спадает 
Отправлено спустя 6 минут 13 секунд:
tetadoari
а вообще визуально определиться на кандидатов , но потом еще реально примериться
Отправлено спустя 6 минут 13 секунд:
tetadoari
а вообще визуально определиться на кандидатов , но потом еще реально примериться
-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
Можливо треба в руку взяти і я просто недооцінюю оту ступінчастість.Sergey771:1.все там то, просто средний поднимается чуть выше - на некоторых эргономичных
хорошо это видно здесь по ступенькам:
2.два крыла с обоих сторон не гарантируют , удобное прибывание на нем безымянного и мизинца), крылья есть разной длинны как и диаметр пальцев
Так, звісно. Тому щось маленьке, що ближче до "голови" миші (якщо вважати дріт за хвіст) я й за крила не вважаю.
Ті ж A4Tech Bloody тримав в руках - не воно, +- на рівні з моєю Xornet за крилами.
Я не можу...echo91:я трусь, но уже давно привык.
Хоч купуй 3D принтер і друкуй потрібний корпус
-
MaxA
Member
- Звідки: Kharkov, UA
И мышей "странной" формы:tetadoari:Це ті, які нагуглились як такі, що (принаймні за зображеннями) відповідають вимогам крил з обох боків (особливо під мізинець справа).
- Mionix Naos 7000 (более конченного сайта компании не видел)
- Mionix Naos 8200 DPI Laser Gaming Mouse
- Mionix Naos QG 12000 DPI
Самую начальную я не брал бы, там выпилили и удешевили всё что можно наверняка. Просто есть старое проверенное правило, не бери самый дешман в линейке. Распространяется на всё начиная от самолётов, заканчивая презервативами. Первые падают, вторые рвутся. Ну, это я утрирую конечно
- Logitech G602 Wireless gaming mouse
- Logitech G502 Proteus Core Gaming Mouse
- Logitech G502 Proteus Spectrum
- Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse, чем чёрт не шутит
На закуску подумать о такой форме.
- ROCCAT Kone
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
1.разумеется ( но где-то она реализуется толково , а где-то нет + размер руки может не совпасть , то бишь под такие запросы только мерить)tetadoari:Можливо треба в руку взяти і я просто недооцінюю оту ступінчастість
2.вот тебе вроде-бы два немаленьких крыла ( но то что оба пальца удобно лягут сомневаюсь, думаю один - надо будет ставить или поджимать )
- спойлер
-
MaxA
Member
- Звідки: Kharkov, UA
Я бы поработал над привычкой. Весь мир как-то так справляется и ничаво. Настолько, что производители на эту тему особо не заморачиваються.tetadoari:Я не можу...
Хоч купуй 3D принтер і друкуй потрібний корпус
У меня G102, подпольная кличка "бобёр карликовый", специально с пристрастием посмотрел что и как у меня там где. Да у меня и мизинец, и большой палец, и подушки ладони по ковру елозят, вообще не замечаю. Но тут? конечно, хозяин-барин. Просто отсеивается основной сегмент мышей.
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
tetadoari
вот он твой идеал
вот он твой идеал
- спойлер
-

-
tetadoari
Member
- Звідки: Київ
MaxA, Міонікси ж всі однієї форми - тре хоч якусь в руку взяти, якось вибратись до З51. Про "найдешевше з лінійки" в цілому згоден.
А датчик пульсу в мишці мені точно не потрібен
У Ложитеків у всіх справа крил немає.
MS - еееее
Закуска: миша й миша...
Та от завжди так і думав, що всі ж якось юзають і то, мабуть, в мені щось не так, особливо на фоні клавітаурного ESDF. Доки випадково не взяв Xornet-а, на якому безіменний палець ліг на "крило" і виявилось, що ц ж дуже круто. І почались безрезультатні пошуки довжиною вже у рік точно.
Sergey771, хм... Що це взагалі таке? Може воно ще й з хвостом існує (судячи з роз'єму - має бути) та двома бічними кнопками?
А датчик пульсу в мишці мені точно не потрібен
У Ложитеків у всіх справа крил немає.
MS - еееее
Закуска: миша й миша...
Та от завжди так і думав, що всі ж якось юзають і то, мабуть, в мені щось не так, особливо на фоні клавітаурного ESDF. Доки випадково не взяв Xornet-а, на якому безіменний палець ліг на "крило" і виявилось, що ц ж дуже круто. І почались безрезультатні пошуки довжиною вже у рік точно.
Sergey771, хм... Що це взагалі таке? Може воно ще й з хвостом існує (судячи з роз'єму - має бути) та двома бічними кнопками?
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
отчасти это была шутка , а так сам и не знаю, концов и родословной - так и не нашелtetadoari:А що це взагалі таке?
P/S: но Mionix Naos должен тебе лечь - нормально (есть там ступень под два пальца, на картинко оно видно)
- спойлер
UPD: а не.., нашел HandShoe Mouse
конечно внешне - то еще чудовище
- спойлер