ASUS X99-S, процесор Xeon E5-2630L v3 процесор показує як Genuine Intel

Обсуждение всего, что связано с CPU
Ответить
Автор
Сообщение
monoxrom
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Ще раз всім добрий день
ще є таке питання

материнка ASUS X99-S, процесор Xeon E5-2630L v3, біос останній.
Материнка процесор підтримує від дрімучого біоса 1701, зараз біос 3701
але в біосі процесор показує як Genuine Intel (R) CPU @ 1.8GHz
відповідно і в віндовсах він визначається не повністю а так як в біосі

Питання:
1) чому це так (підозрюю що в біосі немає мікрокодів)
2) якщо все залишити так як є, це буде впливати на якусь швидкодію, що процесор отак докінця не найшовся?
tcpdump
Member

Сообщение

мож биос откатить до 1701, как предположение?
shooter9688
Member

Сообщение

Пошукайте тести саме цього процесора, та зробіть на своїй системі такі ж самі, якщо суттєвої різниці не буде, залиште як є.
Якщо правильно визначається кількість логічних процесорів та підтримуваних наборів інструкцій то все нормально.
Smurniy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Мой процык тоже так опознает. Ничего страшного.
monoxrom: Питання:
1) чому це так (підозрюю що в біосі немає мікрокодів)
2) якщо все залишити так як є, це буде впливати на якусь швидкодію, що процесор отак докінця не найшовся?
1) Не имеет значения почему, потому что читай пункт 2.
2) Ни на что не влияет. Совсем. Никак. :gigi:

Рекомендую прошить мод-биос. Для х99 это показано. Частота проца возрастёт в ТБ на вме ядра.
monoxrom
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

А ні шось то я забрехався, старий біос також неправильно визначає проц...


а дайте той мод біоса, бо мені одни форумчанин вже ніби його скинув але він не шиється, мій біос каже що цей файл це у вас не біос :)
І де детальніше можна прочитати про ці моди?
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

monoxrom
Напевно ібей? процесор просто перебитий інженерник. Зарез лазерне гравування стоїть копійок от китайці і розійшлись на всю. І гадати нічого.
monoxrom
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

та ні купив в Україні, маркіровка інженерна, я знав що беру інженерник
просто не знав що він відображається просто як "інтел" думав вони детектяться нормально, в цьому вся справа в тому що він інженерний?
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: ZP

Сообщение

monoxrom:та ні купив в Україні, маркіровка інженерна, я знав що беру інженерник
просто не знав що він відображається просто як "інтел" думав вони детектяться нормально, в цьому вся справа в тому що він інженерний?
Якісно поставлене запитання - це 50 відсотків правильної відповіді на нього
Megaclite
Member
Аватара пользователя

Сообщение

monoxrom: Питання:
1) чому це так (підозрюю що в біосі немає мікрокодів)
Потому что процессор ES2 / 1 степпинг (но есть исключения)
monoxrom
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

та треба буде десь в реєстрі вінди собі попатчити, щоб гарнопо-людськи виводило модель :)
Smurniy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Это невозможно, но безумству храбрых, як-то кажуть...
46Tolik
Member

Сообщение

Вам шашечки или ехать?(с)
Smurniy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

По ходу только шашечки и интересует стиль нанесения. :gigi:
Ответить