- спойлер
- Acronis Backup & Recovery - он копировал-копировал, перезагрузка и.. в итоге ОС не загружается. И не раз. В загрузчиках - не разбираюсь. Скачал Парагон, - дело сделалось
Новини
Останні статті і огляди
Платформа 1366 стоит ли?
-
Greeder
Member
- Звідки: Dnipro
оффтоп, а шо поробиш, істина - понад усе)
-
Васильович
Member
Greeder
Якщо контролер інший (RAID, AHCI, IDE) на новій системі, то треба Universal Restore юзати.
Переносив win2008r2 з RAID1 на IDE (і навпаки) ще версією ABR 10 (зараз 11.7 актуальна) - працювала ОС нормально у всіх випадках.
Якщо контролер інший (RAID, AHCI, IDE) на новій системі, то треба Universal Restore юзати.
Переносив win2008r2 з RAID1 на IDE (і навпаки) ще версією ABR 10 (зараз 11.7 актуальна) - працювала ОС нормально у всіх випадках.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Так переніс парагоном все завелось із другого разу і працює на ура. Рекомендую парагон міграйшен. 
-
tritonk7
Member
1366 сокет , просто супер за свои деньги , но пришлось взять другой , наигрался
http://fotohost.by/image/ZeP" target="_blank
http://fotohost.by/image/ZeP" target="_blank
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Особисто не бачу крайної необхідності переходу на 2011 із 1366. Якщо і переходити то тільки тоді коли вже 1366 буде не справлятися. Поки сокету 1366 навіть 2011 "по плечу". Звісно якщо мова не йде про процессор за пару кілобаксів із 12 ядер.tritonk7:1366 сокет , просто супер за свои деньги , но пришлось взять другой , наигрался
http://fotohost.by/image/ZeP" target="_blank
До речі маленька ремарка: в Х79 всього два сата3 справжні інші на всім знайомому "до болі" марвелі 8128....
-
tritonk7
Member
у меня асмедия , но толку , всего 2 порта , для ссд вполне неплохо , просто была возможность взять недорого 2011 , правда процессор пока ес , но работает 
Добавлено через 5 минут 28 секунд:
http://fotohost.by/image/ZNJ" target="_blank
Добавлено через 5 минут 28 секунд:
http://fotohost.by/image/ZNJ" target="_blank
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Якщо память не зраджує то ви давно цілились саме на рампагу х79....
Будьте обережні (проблема носить глобальний характер) в мене таке щастя щось не довго попрацювало. Почалась ось така фігня " target="_blank
потім взагалі перестала вмикатися. Поїхала назад.
Будьте обережні (проблема носить глобальний характер) в мене таке щастя щось не довго попрацювало. Почалась ось така фігня " target="_blank
потім взагалі перестала вмикатися. Поїхала назад.
Востаннє редагувалось 08.05.2016 19:59 користувачем sensey, всього редагувалось 1 раз.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Я же вам всем говорил - p9x79 лучше Рампаги и по работе и по разгону.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Свій досвід він дорожче.TheBlackFox:Я же вам всем говорил - p9x79 лучше Рампаги и по работе и по разгону.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
sensey
Учитывая, что моя мат плата после моих издевательств ещё живая, думаю работать будут в офисе ещё лет 10 минимум.
Учитывая, что моя мат плата после моих издевательств ещё живая, думаю работать будут в офисе ещё лет 10 минимум.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
TheBlackFox
Камрад машини для рендеру, а не для "офісу" в звичайному розумінні.
Камрад машини для рендеру, а не для "офісу" в звичайному розумінні.
-
ger123
Member
Всем привет.
Как обстоят дела по энергоэффетивности у процессоров 1366 и 2011 сокета?
Например X5650 vs E5-2650.
Как обстоят дела по энергоэффетивности у процессоров 1366 и 2011 сокета?
Например X5650 vs E5-2650.
-
Andrey2005
Member
- Звідки: UA
ger123
точного сравнения у меня нет, как и именно таких процов, но 2011 немного эффективней.
точного сравнения у меня нет, как и именно таких процов, но 2011 немного эффективней.
-
Zlыdenь
Member
- Звідки: Дніпро
2x E5-2670 - десь 2000 на 16 ядрах.sensey:Поки сокету 1366 навіть 2011 "по плечу". Звісно якщо мова не йде про процессор за пару кілобаксів із 12 ядер.
2x Xeon X5670 (рівні E5-2670 за частотою в турбобусті) - десь 1350 балів в Cinebench 15 на 12 ядрах.
2x X5650 (рівні E5-2670 за стоковою частотою) - 1250 на 12-ти ядрах.
Скільки там традиційно вважається за норму прироста у Інтела на ядро за покоління?
-
Ray2000gt
Advanced Member
- Звідки: Киев
У 2670 буст на все ядра - 3GHz, именно от этой частоты надо отталкиваться. Самые близкие по бусту из 1366 - X5660, у них буст на все ядра - 3.06GHz.Zlыdenь:2x Xeon X5670 (рівні E5-2670 за частотою в турбобусті) - десь 1350 балів в Cinebench 15 на 12 ядрах.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Ray2000gt
3.089 если быть точным.
3.089 если быть точным.
-
Andrey2005
Member
- Звідки: UA
если теоретически уравнять ядра то на 16 ядерном 1366 выйдет 1350 * 16 / 12 = 1800, что всего на 10-12% меньше 2000 у 2670. Но там и с частотами нужно немного пересчитать.Zlыdenь: 2x E5-2670 - десь 2000 на 16 ядрах.
2x Xeon X5670 (рівні E5-2670 за частотою в турбобусті) - десь 1350 балів в Cinebench 15 на 12 ядрах.
-
Ray2000gt
Advanced Member
- Звідки: Киев
А 5670 тут при чем? У него постоянный буст 3.2GHz.Andrey2005:если теоретически уравнять ядра то на 16 ядерном 1366 выйдет 1350 * 16 / 12 = 1800, что всего на 10-12% меньше 2000 у 2670
-
Andrey2005
Member
- Звідки: UA
Ну тогда выходит разница 19% в пересчете на одно ядро при одинаковой частоте. Так это прирост за одно поколение, в то время как хасвел над санди прирост имеет сколько там, 20-25% за 4 поколения.Ray2000gt: А 5670 тут при чем? У него постоянный буст 3.2GHz.
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Напевно тому що у у5-2670 буст можна зафіксувати в біосі на 3100 для всіх ядер.Ray2000gt: А 5670 тут при чем? У него постоянный буст 3.2GHz.
Добавлено через 12 минут 51 секунду:
Andrey2005:Ну тогда выходит разница 19% в пересчете на одно ядро при одинаковой частоте. Так это прирост за одно поколение, в то время как хасвел над санди прирост имеет сколько там, 20-25% за 4 поколения.Ray2000gt: А 5670 тут при чем? У него постоянный буст 3.2GHz.
Матиматику не вчили. Якщо в першому випадку ви порахували правильно....10% не 12%(не знаю із звідки ця цифра?) ТО в разі Х5650 в Вас вишло аж 19%?
А тепер порахуємо.
Нехай беремо Х5650 у якого буст всього 2.9 і то потрібно виставляти в біосі Якщо це не зробити то буде 2.66макс. що менше чим e5-2670...із 3.1
Маемо 2 Х5650 набирають 1280 в сінебенчі R15 то звідси 1280/12*16 =1280*4/3(кому простіше можна порахувати коефіціент=1.3333)=1706 а це всього на 15% (2000=100%тобто 1706=85%) менше і то якщо брати сінебенч R15 в сінебенч R11.5 різниця буде ще менше...не забуваємо про компілятор від інтел який душтсь своїже старі проци.