Платформа 1366 стоит ли?

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
vizerkharkiv
Junior

Повідомлення

Это где его за 100 грн можно купить?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheBlackFox: А комплект на 1366 весь стоит 2500к.
І де ви такий знайшли? Бо на Аукро я лише материнки за таку ціну бачу. І то чисто серверні.
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Васильович
Здесь же на форуме.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheBlackFox
Точно :)
Дякую.
P.S. Але там щось конкретне знайти - чорт ногу зламає :)
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Васильович
viewtopic.php?f=26&t=138204&hilit=1366" target="_blank
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheBlackFox
Теж цей топік знайшов, дивлюся.
Мені в перспективі треба апгрейд термінального сервера на 1С. Зараз там Q6600 і його, принципі, вистачає. А от оперативки 8 Гб для 1С 8.3 мало (мягко кажучи).
Купувати новий і5 з нинішнім курсом бакса геть не хочеться, тому й цікавлюся 1366 сокетом.

Якщо вам не важко, чи не могли б ви поділитися, як щодо сумісності таких материнок з звичайними корпусами АТХ?
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Васильович
Докупить память не?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheBlackFox
Нема вже куди :)
DDR2, 4 планки по 2 Гб.
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Васильович
Я так понял железо не серверное?
Плохой совет - купить мать с поддержкой DDR3, купить пару таких http://hard.rozetka.com.ua/GeIL_8192MB_ ... 0/p359465/" target="_blank
А вобще я много людей с s775 на 1366 пересадил, сейчас выгодно продать 775 и купить 1366, если удачно продать, а амбиции по умерить, то можно и в ноль выйти.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheBlackFox
Так, не серверне. Навіщо нам така "мощь", малий бізнес в малому провінційному містечку.

Я думав поміняти платформу і на віртуалізацію перейти. Тоді б мені вистачило одного системника для 1С (в одній віртуалці) і проксі+VPN (в другій). Зараз це міні-господарство на двох системниках крутиться (другий взагалі Селерон 1,7 ГГц сокет 478, вже був раз "відвал" процесорного сокету, але умільці пропаяли і вже два роки після екзекуції працює).

Але не хочеться ще й з корпусом заморочуватися чи новим блоком живлення.
Тому й цікаво, чи такі материнки в стандартні корпуси стають?

До речі, стикався пару раз, що материнки сокет 775 з DDR3 не розпізнають планок на 4 Гб, максимум - двохгігові.
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Васильович
Зверніть увагу на материнку IBM-Lenovo S20, наприклад тут...
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... 57acb254f9" target="_blank
http://proserver.com.ua/materinskie-pla ... 0-lga-1366" target="_blank
тут практично нічого шаманити з нею не треба, тільки перехідник на 24 пін потрібен, який переважно в комплекті йде...

або трохи дешевше HP Z400
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... a601c27f10" target="_blank
але тут треба ще тармодатчик в корпус і якось обходити проблему постійного натиску f1 при запуску

На Dell Precision T3500 не ведіться, там повний кошмар з підключенням в стандартні корпуса :)

Не реклама, просто недавно сам шукав клієнту щось подібне ;)
Востаннє редагувалось 02.04.2016 14:10 користувачем Fetjoy, всього редагувалось 1 раз.
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Васильович
Насчёт последнего скорее проблемы с контроллером памяти, который распаян отдельно на плате, насчёт остального берёте один 8ми ядерный процессор и всё будет летать, по установке в не серверный корпус Constantin4ik вам подскажет.
P.S. Зачем ездить на копейке, ценой в мерседес, когда её можно продать и купить мерседес и ездить с большим комфортом, пусть и впрок, но зато никогда никаких проблем не будет и ничего не будет упираться в требования софта и возможности системы.

Добавлено через 4 минуты 17 секунд:
Fetjoy
Для F1 есть вотчдог, на olx лучше ничего не покупать, деньги дарить кидалам смысла не вижу.
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

TheBlackFox:Васильович
Fetjoy
Для F1 есть вотчдог, на olx лучше ничего не покупать, деньги дарить кидалам смысла не вижу.
Ну це так для прикладу на olx посилання, хотів просто людину про більш менш безпроблемним бюджетним моделям в стандартний АТХ корпус зорієнтувати :) все одно, там якщо щось там тільки наложеним платежем купляти треба ;)

ось ще магазинчик http://bdl.com.ua/komplektujuschie/mate ... ocket-1366" target="_blank
там є і HP і Леново, правда трохи дороще ніж на ЛОХ.ua, зате дійсно надійніше і з повним комплектом всього що потрібно (датчик, перехідник) :beer:
Востаннє редагувалось 02.04.2016 14:39 користувачем Fetjoy, всього редагувалось 2 разів.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fetjoy
TheBlackFox
Дякую за цінні поради.

HP Z400 досить цікава плата, думаю, можна брати для моїх задач і вимог.

На olx пару раз купував, проблем не було (із "заліза" брав знайомим в різний час SFX блок живлення і відеокарту AMD Radeon 7950 - все працює без нарікань, на відашці успішно пройшли GTA V).
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

viewtopic.php?f=26&t=138204&hilit=t3500" target="_blank вот платы на нашем форуме (не реклама)
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Васильович
Z400 дійсно хороший вибір, дуже надійна плата
vizerkharkiv
Junior

Повідомлення

У меня Т3500, но платил за переделку обычного корпуса, если вдруг интересно - могу пофоткать на досуге, как его переделывали, если руки есть можно самому сделать. У меня нет прямых рук)))
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

vizerkharkiv
Отверстия просверлить и всё.
vizerkharkiv
Junior

Повідомлення

Нет, надо еще корзины вырезать, в которые винты вставляются + сзади добавляли профиль с гипсокартона, для дополнительного крепления, она так просто в корпус не станет, по крайней мере в бюджетный
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

vizerkharkiv
Смотря в какой. Корзины не везде нужно вырезать, насчёт профиля видел это чудо, неужели нельзя пластину из дюрали поставить?
Відповісти