Новини
Останні статті і огляди
Платформа 1366 стоит ли?
-
vizerkharkiv
Junior
Это где его за 100 грн можно купить?
-
Васильович
Member
І де ви такий знайшли? Бо на Аукро я лише материнки за таку ціну бачу. І то чисто серверні.TheBlackFox: А комплект на 1366 весь стоит 2500к.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Васильович
Здесь же на форуме.
Здесь же на форуме.
-
Васильович
Member
TheBlackFox
Точно
Дякую.
P.S. Але там щось конкретне знайти - чорт ногу зламає
Точно
Дякую.
P.S. Але там щось конкретне знайти - чорт ногу зламає
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Васильович
viewtopic.php?f=26&t=138204&hilit=1366" target="_blank
viewtopic.php?f=26&t=138204&hilit=1366" target="_blank
-
Васильович
Member
TheBlackFox
Теж цей топік знайшов, дивлюся.
Мені в перспективі треба апгрейд термінального сервера на 1С. Зараз там Q6600 і його, принципі, вистачає. А от оперативки 8 Гб для 1С 8.3 мало (мягко кажучи).
Купувати новий і5 з нинішнім курсом бакса геть не хочеться, тому й цікавлюся 1366 сокетом.
Якщо вам не важко, чи не могли б ви поділитися, як щодо сумісності таких материнок з звичайними корпусами АТХ?
Теж цей топік знайшов, дивлюся.
Мені в перспективі треба апгрейд термінального сервера на 1С. Зараз там Q6600 і його, принципі, вистачає. А от оперативки 8 Гб для 1С 8.3 мало (мягко кажучи).
Купувати новий і5 з нинішнім курсом бакса геть не хочеться, тому й цікавлюся 1366 сокетом.
Якщо вам не важко, чи не могли б ви поділитися, як щодо сумісності таких материнок з звичайними корпусами АТХ?
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Васильович
Докупить память не?
Докупить память не?
-
Васильович
Member
TheBlackFox
Нема вже куди
DDR2, 4 планки по 2 Гб.
Нема вже куди
DDR2, 4 планки по 2 Гб.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Васильович
Я так понял железо не серверное?
Плохой совет - купить мать с поддержкой DDR3, купить пару таких http://hard.rozetka.com.ua/GeIL_8192MB_ ... 0/p359465/" target="_blank
А вобще я много людей с s775 на 1366 пересадил, сейчас выгодно продать 775 и купить 1366, если удачно продать, а амбиции по умерить, то можно и в ноль выйти.
Я так понял железо не серверное?
Плохой совет - купить мать с поддержкой DDR3, купить пару таких http://hard.rozetka.com.ua/GeIL_8192MB_ ... 0/p359465/" target="_blank
А вобще я много людей с s775 на 1366 пересадил, сейчас выгодно продать 775 и купить 1366, если удачно продать, а амбиции по умерить, то можно и в ноль выйти.
-
Васильович
Member
TheBlackFox
Так, не серверне. Навіщо нам така "мощь", малий бізнес в малому провінційному містечку.
Я думав поміняти платформу і на віртуалізацію перейти. Тоді б мені вистачило одного системника для 1С (в одній віртуалці) і проксі+VPN (в другій). Зараз це міні-господарство на двох системниках крутиться (другий взагалі Селерон 1,7 ГГц сокет 478, вже був раз "відвал" процесорного сокету, але умільці пропаяли і вже два роки після екзекуції працює).
Але не хочеться ще й з корпусом заморочуватися чи новим блоком живлення.
Тому й цікаво, чи такі материнки в стандартні корпуси стають?
До речі, стикався пару раз, що материнки сокет 775 з DDR3 не розпізнають планок на 4 Гб, максимум - двохгігові.
Так, не серверне. Навіщо нам така "мощь", малий бізнес в малому провінційному містечку.
Я думав поміняти платформу і на віртуалізацію перейти. Тоді б мені вистачило одного системника для 1С (в одній віртуалці) і проксі+VPN (в другій). Зараз це міні-господарство на двох системниках крутиться (другий взагалі Селерон 1,7 ГГц сокет 478, вже був раз "відвал" процесорного сокету, але умільці пропаяли і вже два роки після екзекуції працює).
Але не хочеться ще й з корпусом заморочуватися чи новим блоком живлення.
Тому й цікаво, чи такі материнки в стандартні корпуси стають?
До речі, стикався пару раз, що материнки сокет 775 з DDR3 не розпізнають планок на 4 Гб, максимум - двохгігові.
-
Fetjoy
Member
- Звідки: Львів
Васильович
Зверніть увагу на материнку IBM-Lenovo S20, наприклад тут...
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... 57acb254f9" target="_blank
http://proserver.com.ua/materinskie-pla ... 0-lga-1366" target="_blank
тут практично нічого шаманити з нею не треба, тільки перехідник на 24 пін потрібен, який переважно в комплекті йде...
або трохи дешевше HP Z400
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... a601c27f10" target="_blank
але тут треба ще тармодатчик в корпус і якось обходити проблему постійного натиску f1 при запуску
На Dell Precision T3500 не ведіться, там повний кошмар з підключенням в стандартні корпуса
Не реклама, просто недавно сам шукав клієнту щось подібне
Зверніть увагу на материнку IBM-Lenovo S20, наприклад тут...
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... 57acb254f9" target="_blank
http://proserver.com.ua/materinskie-pla ... 0-lga-1366" target="_blank
тут практично нічого шаманити з нею не треба, тільки перехідник на 24 пін потрібен, який переважно в комплекті йде...
або трохи дешевше HP Z400
http://olx.ua/obyavlenie/materinskaya-p ... a601c27f10" target="_blank
але тут треба ще тармодатчик в корпус і якось обходити проблему постійного натиску f1 при запуску
На Dell Precision T3500 не ведіться, там повний кошмар з підключенням в стандартні корпуса
Не реклама, просто недавно сам шукав клієнту щось подібне
Востаннє редагувалось 02.04.2016 14:10 користувачем Fetjoy, всього редагувалось 1 раз.
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
Васильович
Насчёт последнего скорее проблемы с контроллером памяти, который распаян отдельно на плате, насчёт остального берёте один 8ми ядерный процессор и всё будет летать, по установке в не серверный корпус Constantin4ik вам подскажет.
P.S. Зачем ездить на копейке, ценой в мерседес, когда её можно продать и купить мерседес и ездить с большим комфортом, пусть и впрок, но зато никогда никаких проблем не будет и ничего не будет упираться в требования софта и возможности системы.
Добавлено через 4 минуты 17 секунд:
Fetjoy
Для F1 есть вотчдог, на olx лучше ничего не покупать, деньги дарить кидалам смысла не вижу.
Насчёт последнего скорее проблемы с контроллером памяти, который распаян отдельно на плате, насчёт остального берёте один 8ми ядерный процессор и всё будет летать, по установке в не серверный корпус Constantin4ik вам подскажет.
P.S. Зачем ездить на копейке, ценой в мерседес, когда её можно продать и купить мерседес и ездить с большим комфортом, пусть и впрок, но зато никогда никаких проблем не будет и ничего не будет упираться в требования софта и возможности системы.
Добавлено через 4 минуты 17 секунд:
Fetjoy
Для F1 есть вотчдог, на olx лучше ничего не покупать, деньги дарить кидалам смысла не вижу.
-
Fetjoy
Member
- Звідки: Львів
Ну це так для прикладу на olx посилання, хотів просто людину про більш менш безпроблемним бюджетним моделям в стандартний АТХ корпус зорієнтуватиTheBlackFox:Васильович
Fetjoy
Для F1 есть вотчдог, на olx лучше ничего не покупать, деньги дарить кидалам смысла не вижу.
ось ще магазинчик http://bdl.com.ua/komplektujuschie/mate ... ocket-1366" target="_blank
там є і HP і Леново, правда трохи дороще ніж на ЛОХ.ua, зате дійсно надійніше і з повним комплектом всього що потрібно (датчик, перехідник)
Востаннє редагувалось 02.04.2016 14:39 користувачем Fetjoy, всього редагувалось 2 разів.
-
Васильович
Member
Fetjoy
TheBlackFox
Дякую за цінні поради.
HP Z400 досить цікава плата, думаю, можна брати для моїх задач і вимог.
На olx пару раз купував, проблем не було (із "заліза" брав знайомим в різний час SFX блок живлення і відеокарту AMD Radeon 7950 - все працює без нарікань, на відашці успішно пройшли GTA V).
TheBlackFox
Дякую за цінні поради.
HP Z400 досить цікава плата, думаю, можна брати для моїх задач і вимог.
На olx пару раз купував, проблем не було (із "заліза" брав знайомим в різний час SFX блок живлення і відеокарту AMD Radeon 7950 - все працює без нарікань, на відашці успішно пройшли GTA V).
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
viewtopic.php?f=26&t=138204&hilit=t3500" target="_blank вот платы на нашем форуме (не реклама)
-
Fetjoy
Member
- Звідки: Львів
Васильович
Z400 дійсно хороший вибір, дуже надійна плата
Z400 дійсно хороший вибір, дуже надійна плата
-
vizerkharkiv
Junior
У меня Т3500, но платил за переделку обычного корпуса, если вдруг интересно - могу пофоткать на досуге, как его переделывали, если руки есть можно самому сделать. У меня нет прямых рук)))
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
vizerkharkiv
Отверстия просверлить и всё.
Отверстия просверлить и всё.
-
vizerkharkiv
Junior
Нет, надо еще корзины вырезать, в которые винты вставляются + сзади добавляли профиль с гипсокартона, для дополнительного крепления, она так просто в корпус не станет, по крайней мере в бюджетный
-
TheBlackFox
Member
- Звідки: Запорожье
vizerkharkiv
Смотря в какой. Корзины не везде нужно вырезать, насчёт профиля видел это чудо, неужели нельзя пластину из дюрали поставить?
Смотря в какой. Корзины не везде нужно вырезать, насчёт профиля видел это чудо, неужели нельзя пластину из дюрали поставить?