автор песни Залкин - Одинокая ветка сирени
какие же у нее ноги мм
" target="_blank
Amon Amarth "Destroyer of the Universe"ПрихлопБилл:Amon Amarth - No Fear For The Setting Sun
так так так а ну по детальніше? ти часом не в ігіл зібрався їхати,що таку музику слухаєш?foxbat:Забилась в голову одна песенка, только слушайте осторжно, а то можете взорваться при прослушивании
https://www.youtube.com/watch?v=3Ln6cZ21heo