Подборка комплектующих. Вопросы/ответы (часть 2)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Эта тема предназначена для вопросов связанных с апгрейдом, выбором комплектующих, подбором систем в целом.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Замечу, эта тема предназначена для "комплексных" вопросов. Для выбора и советов по одиночным комплектующим существуют спец.ветки:
Выбор корпуса и БП
Процессоры
Материнские платы
Оперативная память
Видеокарты

Игнорирование правил конференции наказывается

Флуд, оффтоп и фанатизм будут удаляться с ВЫДАЧЕЙ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЙ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Подборка комплектующих. Вопросы/ответы часть 1
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Добрый день, собираю бюджетный ПК, для игр типо танков или гта5 (если конфиг вытянет)
на все про все есть 10к.
Вот что набросал линк
На мониторе расширение 1600 х 1050, теоретически будет меньше нагрузка на GPU
БП такой

Что скажете, какие нарекание, что можно заменить, буду рад помощи :beer:
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

InHale
Оперативку можна взяти і простішу,від красивих радіаторів і голосної назви змінюється лише ціна,але аж ніяк продуктивність.
Відеокарту краще таку: http://hard.rozetka.com.ua/inno3d_n75t- ... x/p528310/" target="_blank
Блок живлення: http://hard.rozetka.com.ua/fsp_fsp460_60hcn/p167326/" target="_blank Але якщо вам пріоритетно зовнішній вигляд і багато розємів то замість обраного вами Чіфтека за ту ж ціну краще http://hard.rozetka.com.ua/cooler_maste ... u/p448704/" target="_blank

Добавлено через 19 минут 10 секунд:
Якщо не гнушаєтесь купувати в магазинах інших міст то можна розглянути такий варіант БЖ: http://katran.vn.ua/%D0%9A%D0%BE%D0%BC% ... 38334.html" target="_blank Сетифікація ГОЛД,платформа ФСП і хороший запас по потужності відносно своїх номінальних 400Вт, а система у вас досить малоспоживаюча вийде,там і 300 Ватного БЖ вистачить..
Міша 25
Member
Аватар користувача
Звідки: Київська обл.

Повідомлення

Dezmen:
Міша 25:Вам треба подвоїти бюджет на інтел. У знайомого таке http://www.itbox.ua/cart/#71206,1;93738 ... ,1;90334,1 він задоволений.
Увы,не из чего удваивать. А вот конфиг сомнительный, за ту же суму удалось впихнуть i3 4160, с мамкой MSI получаем авторазгон до предела не-К процессора и видео GTX660, которому R7 260x не ровня :)
Ну так і беріть з i3 якщо вам вистачить 2 ядра. Який ще авто розгон? Чим та MSI краща за запропоновану? Які гроші така і відеокарта вона не набагато гірша за GTX660. Тещо ви зібрали гірше особливо корпус з БП та й ссд поганий і малого обєму.
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Rostyslav777
Я чуть не правильно написал, БП уже такой стоит... (со старого комплекта).
На амазоне буду брать оперативу 44 бакса, дешевле чем у нас почти на 500 грн будет :shuffle:
SaxOFFoN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Есть 1,5 к на систему с нуля
, цель - выжать максимум из соотношения цена-производительность, ну и качеством не хотелось бы страдать ;) Прикинул что-то такое http://hotline.ua/buymatrix/product/04e ... 9ae656436/" target="_blank
Рекомендации, советы, замечания?
Міша 25
Member
Аватар користувача
Звідки: Київська обл.

Повідомлення

SaxOFFoN:Есть 1,5 к на систему с нуля
, цель - выжать максимум из соотношения цена-производительность, ну и качеством не хотелось бы страдать ;) Прикинул что-то такое http://hotline.ua/buymatrix/product/04e ... 9ae656436/" target="_blank
Рекомендации, советы, замечания?
Кулер і боксовий нормальний. Корпус я б взяв Aerocool DS Cube Black, памяті краще 8 гіг 4+4, замість вінчестера краще ссд (потім докупите вінчестер) мамку можна і простішу. Колонки треба вибирати виходячи з обєму кімнати де вони стоять, занадто потужні теж не дуже добре.
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

SaxOFFoN достаточно грамотно! А почему не GTX 970? И материнку можно гораздо попроще: MSI B85M-E45 будет за глаза.
И если я правильно понял, то вы хотите всё в одном магазине брать?
SaxOFFoN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Noveon:SaxOFFoN достаточно грамотно! А почему не GTX 970? И материнку можно гораздо попроще: MSI B85M-E45 будет за глаза.
И если я правильно понял, то вы хотите всё в одном магазине брать?
Спасибо. Ну 970 минимум +100 баксов за такую http://hotline.ua/computer-videokarty/i ... sdn-m5dsx/" target="_blank (msi, asus еще дороже), не знаю стоит ли, но при необходимости можно и чуть расширить бюджет. Касательно мамки, вот чисто морально не хочется совсем уж огрызок, разница в цене маленькая. По магазинам, в один не получится, думаю can и rozetka ограничиться.
Міша 25
Member
Аватар користувача
Звідки: Київська обл.

Повідомлення

Для вашого розширення вистачить і R9 290 якщо і розширяти бюджет то на ssd.
Vipper
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всем привет. Помогите с подбором копмлектующих на игровой комп .... Бюджет +/- около 25 000 грн...
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Vipper:Всем привет. Помогите с подбором копмлектующих на игровой комп .... Бюджет +/- около 25 000 грн...
Как вариант http://www.itbox.ua/cart/#173954,1;1569 ... 1;153556,1" target="_blank
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

Vipper
http://www.itbox.ua/cart/#169272,1;1078 ... ,1;24456,1" target="_blank Отак краще,ССД потім докупите.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

с 980й куда интереснее :up:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Prescott:с 980й куда интереснее :up:
Только боюсь в дх12 твоя 980 превратится в тыкву http://ru.gecid.com/news/amd_radeon_r9_ ... irectx_12/" target="_blank как и и5
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
По твоєму ж лінку fx-8370 не досягає навіть рівня і3, а R9 390X лише наздоганяє GTX 980 в dx12 в абсолютних величинах, вщент програючи при цьому в dx11. Не вводь людей в оману. В даний момент часу AMD хлам, як по процам, так і по відеокартам, окрім 285/380 i різновидів fury, які ще можуть бути цікавими.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

heidfeld
иногда лучше жевать, чем писать :rolleyes: Сколько лет мы ждем пока красные смогут хотя бы догнать синих ? О каком преимуществе идет речь? :D Хотя о чем можно говорить с человеком, который интел наверняка только за полками магазинов видел)
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Prescott:heidfeld
иногда лучше жевать, чем писать :rolleyes: Сколько лет мы ждем пока красные смогут хотя бы догнать синих ? О каком преимуществе идет речь? :D Хотя о чем можно говорить с человеком, который интел наверняка только за полками магазинов видел)
Ты вообще разницу в цене видел?? Сопли под крышкой и залоченный разгон.

Или тебе лишь бы надпись интел была? Чтоб было чем перед друзьями попонтоваться?

За свою цену 8300 лучший выбор, и спорить здесь бессмысленно.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
fx8300+материнка на 970+обов'язковий кулер, бо боксовий неймовірно поганий, коштують стільки ж як і5box+В85 і програють по всім параметрам хоч як не гони той 8300
Olegddd
Junior

Повідомлення

Доброго дня ! Хотілось би почути ваші думки, пропозиції та рекомендації. Також цікавлять альтернативи, або дешевші ,або продуктивніші (бюджету ще толком немає).
i5-4690 (+ вентл Zalman CNPS10X Performa+)
GTX 680 . GTX 750Ti /// GeForce GTX 760 (256б) - що краще ? та чи зможе проц розкрити на повну ?
MSI Z87-G45 GAMING
Kingston HyperX FURY 8GB Kit
Corsair Builder Series CX 600 Watt ATX/EPS
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

heidfeld
За свою ціну 8300 кращий вибір це безсумнівно,але наголос був на іграх і відповідно тут не все так радісно і тим паче з топовими відеокартами.

Добавлено через 11 минут 23 секунды:
Vipper
GeForce 980 можна замінити на GeForce 970,тоді і ССД війде в бюджет і трішки кращий блок живлення можна взяти.

Добавлено через 9 минут 16 секунд:
Olegddd
1. З процесором чудово справиться і боксовий кулер,але якщо є зайві гроші або занад то сильний слух то може бути.
2. Що краще? Біс його зна,це вже на ваш естетичний смак,а продуктивніше GTX 680
3. Розгону не планується,можна і дешевші аналоги знайти,імхо.
4. Знову ж таки понти,є дешевша память без красивостей,а працює аналогічно.
5. Досить непоганий блок живлення,але не буде личити до всього вище обраного,якщо вже понтуватись можна знайти щось що світиться і модульне.:)
Відповісти