Тоже очень приятно читать ридну мову, Abracadabra
Новини
Останні статті і огляди
Far Cry 4
-
Freem-freem
Member
- Звідки: "${Kharkiv}"
Mutanto
Тоже очень приятно читать ридну мову, Abracadabra
Тоже очень приятно читать ридну мову, Abracadabra
-
Mutanto
Member
- Звідки: Херсон
Samson
арбалет открывается достаточно рано даже когда еще до севера не доходишь
вот после какого задания не помню, а вообще за вышки тоже дают оружие, за задание кармы тоже, за блокпосты и т. д. половина открывается еще на юге, но реально классных пушек в игре всего несколько
арбалет открывается достаточно рано даже когда еще до севера не доходишь
вот после какого задания не помню, а вообще за вышки тоже дают оружие, за задание кармы тоже, за блокпосты и т. д. половина открывается еще на юге, но реально классных пушек в игре всего несколько
-
Abracadabra
Member
- Звідки: Вінницька губернія
увага питання:
Більшість мабуть користувалася снайперськими гвинтівками в перерізі амр з93, так от комусь вдалося винести блокпост поверх 200 метрів з кущів?
Більшість мабуть користувалася снайперськими гвинтівками в перерізі амр з93, так от комусь вдалося винести блокпост поверх 200 метрів з кущів?
-
Scavenger
Member
не раз виносив аванпост з кущів)) просто оббіг їх по кущам і знову шмаляти щоб аж кепки злітали) тут головне не спалитися) бо вороги підмогу потім визивають) от дідько, завтра знову завантажу та встановлю собі фар край4, буду проходити по іншому сюжету) До речі, як вам Цитра? Нічогенька така дама, нівроку))) щоб я писав сценарій, я би включив таку сцену, щоб Аджай випроводив своїх друзів, а сам залишився би з Цитрою)) по джунглям бігав би і з Цитрочкою задовольняв свої чоловічі потреби 
-
Mutanto
Member
- Звідки: Херсон
Abracadabra
с 200 м. ні разу!! найбільш з 80-100
Добавлено через 50 секунд:
Scavenger
Цитра то ж 3-ї частини!! дуже добра дівка, доречи
с 200 м. ні разу!! найбільш з 80-100
Добавлено через 50 секунд:
Scavenger
Цитра то ж 3-ї частини!! дуже добра дівка, доречи
-
ROCCAT
Member
- Звідки: Киев
Посоветуйте, как можно настроить чувствительность в снайперском режиме (по ПКМ). С "Бушмена" очень сложно прицелиться, у всех так?
Отрегулировал в игре так, что ковра не хватает, чтобы сделать поворот 360 град, а в прицеле чувствительность (ковер где-то на 180 град) все равно высокая.
Отрегулировал в игре так, что ковра не хватает, чтобы сделать поворот 360 град, а в прицеле чувствительность (ковер где-то на 180 град) все равно высокая.
-
Abracadabra
Member
- Звідки: Вінницька губернія
Mutanto
снайперка то може і з 800 метрів привіт передати, а насправді поверх 200 метрів ворогів просто не видно, хоча 150+-10 метрів якщо хороша позиція то вдається винести аванпост так що чекаєш поки ще хтось висунеться, а вони не йдуть, підходиш ближче, а він сам захоплюється, хоча щоб дали оригінальну дистанцію на поразку то напевне з однієї позиції виносилося б зо два аванпости чи щось в цьому роді
снайперка то може і з 800 метрів привіт передати, а насправді поверх 200 метрів ворогів просто не видно, хоча 150+-10 метрів якщо хороша позиція то вдається винести аванпост так що чекаєш поки ще хтось висунеться, а вони не йдуть, підходиш ближче, а він сам захоплюється, хоча щоб дали оригінальну дистанцію на поразку то напевне з однієї позиції виносилося б зо два аванпости чи щось в цьому роді
-
Mutanto
Member
- Звідки: Херсон
більш 100 м. нічого не бачиш, навіть в покращений приціл
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Аванпосты хорошо на слонах выносить, часто даже тревогу не поднимают
Добавлено через 2 минуты 58 секунд:
С свд кидать можно очень далеко, даже,если врага еле видно, то пуля почти всегда летит идеально
Добавлено через 2 минуты 58 секунд:
С свд кидать можно очень далеко, даже,если врага еле видно, то пуля почти всегда летит идеально
-
Wonderboy
Member
В сравнении с другими снайперками СВД косое недоразумениеprosha_evolist: С свд кидать можно очень далеко, даже,если врага еле видно, то пуля почти всегда летит идеально
-
Abracadabra
Member
- Звідки: Вінницька губернія
Wonderboy
підтримую, з самого початку на 2 аванпості заволодів свд, далі по дорозі вишка була, і там з93, в одного із ворогів вибив, так небо і земля, ця з93 простих солдатів із 100-120м виносить навіть через бронежилет, а свд ніхт.
а взагалі цікаво чому поверх 200 метрів солдатів просто не видно хоча аванпост прострілюється процентів на 80 без зайвих перешкод по траєкторії.
Крім того в цій частині більш явно на траєкторії пулі впливає і листя, візьміть гвинтосвенцепрулемет і полякайте крону дерева, воно почне хитатися
підтримую, з самого початку на 2 аванпості заволодів свд, далі по дорозі вишка була, і там з93, в одного із ворогів вибив, так небо і земля, ця з93 простих солдатів із 100-120м виносить навіть через бронежилет, а свд ніхт.
а взагалі цікаво чому поверх 200 метрів солдатів просто не видно хоча аванпост прострілюється процентів на 80 без зайвих перешкод по траєкторії.
Крім того в цій частині більш явно на траєкторії пулі впливає і листя, візьміть гвинтосвенцепрулемет і полякайте крону дерева, воно почне хитатися
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Ну с точностью у меня проблем нет, да и на другую снайпу денег не хватает)я в основном в лоб лезу, так что пулемёта с колематорным мне с головой
-
Abracadabra
Member
- Звідки: Вінницька губернія
prosha_evolist
спробуй фугасницю що в пістолетах, справа внизу.
спробуй фугасницю що в пістолетах, справа внизу.
-
John Mullins
Member
вот мать её криворукие разрабы, уже 7 патчей выпустили, а это дерьмище продолжает лагать
-
Mutanto
Member
- Звідки: Херсон
John Mullins
и что же лагает у тебя??
и что же лагает у тебя??
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
на таком железе что-то может лагать ?John Mullins:вот мать её криворукие разрабы, уже 7 патчей выпустили, а это дерьмище продолжает лагать
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Кстати да, по поводу лагов (все вентили на 100%) 20-30 мин нормально играю, потом начинает мегажестко лагать и тормозить (в основном наблюдается при поездке или полете) если перезапустить игру то так же 30мин норм и потом опять...
Abracadabra
а че он крутой? или косой?
Abracadabra
а че он крутой? или косой?
-
Mutanto
Member
- Звідки: Херсон
prosha_evolist
хм! ничего не лагает вообще! играю с HDD
хм! ничего не лагает вообще! играю с HDD
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Mutanto
я тоже с hdd, при том что первое время такого не замечал, вентили были на авто, потом началось, думал что перегреваться начало (темпа около 70 на видяхе) даунлокнул и поставил все вентили (видяха, проц, корпусные) на 100%, но не помогло, в других играх такого не замечалось (даже в ас юнити просадки до 30 были)
я тоже с hdd, при том что первое время такого не замечал, вентили были на авто, потом началось, думал что перегреваться начало (темпа около 70 на видяхе) даунлокнул и поставил все вентили (видяха, проц, корпусные) на 100%, но не помогло, в других играх такого не замечалось (даже в ас юнити просадки до 30 были)
-
John Mullins
Member
фпс скачет на ровном месте, на глаз дискомфорт, стабильных 60 фпс как в фарике 3 нетMutanto:John Mullins
и что же лагает у тебя??