с днюхой Бэндеровец
Новини
Останні статті і огляди
Даты рождения Оверов! Поздравляем и принимаем поздравления!
-
sashok-1982
Member
- Звідки: Широта: 50° 26'N, Долгота: 30° 31'E. город герой Киев, Позняки
viperest1
с днюхой Бэндеровец

с днюхой Бэндеровец
-
viperest1
Member
Victor Kotyara
дякую друже
Thrillax
ще раз дякую і тобі друже всього найкращого
Добавлено через 1 минуту 45 секунд:
sashok-1982
дуже дякую і тобі друже
,ти знаєш так ще ніхто не вітав-приємно

дякую друже
Thrillax
ще раз дякую і тобі друже всього найкращого
Добавлено через 1 минуту 45 секунд:
sashok-1982
дуже дякую і тобі друже
-
kaery
^_^
- Звідки: Киев
viperest1
поздравлять я не умею, так что с др короч
поздравлять я не умею, так что с др короч
-
viperest1
Member
kaery
дуже дякую
дуже дякую
-
Finxter
Member
- Звідки: Миколаїв
С ДР чё 
-
viperest1
Member
мабуть такFinxter:С ДР чё
-
localpirat
Advanced Member
- Звідки: пригород столицы
і я приєднуюсь до побажань
+ДН= 
-
viperest1
Member
localpirat
дякую

дякую
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
viperest1
поздравляю
поздравляю
-
viperest1
Member
prosha_evolist
дякую
дякую
-
HDD
Member
- Звідки: Запорожье
viperest1
Вітаю! Не хворіти та посміхатись і гарно відсвяткувати

Вітаю! Не хворіти та посміхатись і гарно відсвяткувати
-
viperest1
Member
HDD
дуже дякую
,якраз зараз почнеться не велика "двіжуха" 
дуже дякую
-
gehka3
Катярко
- Звідки: Днепр
viperest1
С юбилеем, с круглой датой
С юбилеем, с круглой датой
-
viperest1
Member
дуже дякуюgehka3:viperest1
С юбилеем, с круглой датой
Ще раз дякую вам всім друзі,за привітання-дуже приємно. Вам всім також всього самого найкращого чого лише собі бажаєте. Я радий , що є тут з вами.
-
Tigris STI
Member
- Звідки: Севастополь
viperest1
З Днем Народження
Всього найкращого - у 30 життя ще тількі починається ! 
З Днем Народження
-
Abracadabra
Member
- Звідки: Вінницька губернія
viperest1
зі світлим святом вас вітаю
і всього найкращого бажаю.
кохання хай в житті переважає,
і добрий настрій освіжає,
усі думки, всю доброту.

зі світлим святом вас вітаю
і всього найкращого бажаю.
кохання хай в житті переважає,
і добрий настрій освіжає,
усі думки, всю доброту.
-
viperest1
Member
Tigris STI
, Abracadabra
дуже вам вдячний друзі

, Abracadabra
дуже вам вдячний друзі
-
pioneer_ma
Всегда готов!
- Звідки: Київ
viperest1
Извиняюсь, что с опозданием, но в любом случае с Днем!
Извиняюсь, что с опозданием, но в любом случае с Днем!
-
freedom2686
HWBOT OC Team
- Звідки: Бар
viperest1
Друже з минувшим тебе Днем Народження! Рости великий-великий!
Друже з минувшим тебе Днем Народження! Рости великий-великий!
-
viperest1
Member
pioneer_ma
, freedom2686
дуже дякую вам друзі за такі щирі і теплі привітання
Добавлено через 2 минуты 44 секунды:
pioneer_ma
, freedom2686
дуже дякую вам друзі за такі щирі і теплі привітання
, freedom2686
дуже дякую вам друзі за такі щирі і теплі привітання
Добавлено через 2 минуты 44 секунды:
pioneer_ma
, freedom2686
дуже дякую вам друзі за такі щирі і теплі привітання