Athlon 5150/5350 на AM1 та сучасні онлайн ігри - чи є шанс ?

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
vegas.pl.ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Є мрія зібрати компактну та економічну систему.
Придивляюся до нової платформи AM1, процесори та мамки якої стали зявлятися у продажу.
І хоч система призначена переважно для перегляду відео та інтернету, але цікаво знати на яку швидкість можна розраховувати при також у сучасних та не дуже онлайн-іграх.

Приблизний список іграшок такий:
- Тім Фортресс 2
- НФС
- Танчики від КВГ
- Вартандер
- Мехкоммандер
та інші подібні...

У кого є такий досвід ?
Чи вдасться їх запустити хоч на мінімальних настройках ?

PS: Чи не морочить собі голову та зібрать повноцінну десктоп систему на мАТХ ?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vegas.pl.ua
Запустити може і вдасться, але задоволення не отримаєш. Краще придивись к щойно представленим а10-7800, в режимі 45вт їх не важко на пассивне охолодження поставити, а твої ігри будуть навіть на середніх бігати. І гарні mini-itx материнки під fm2+ теж існують.
vegas.pl.ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:Краще придивись к щойно представленим а10-7800
Там ціна лише проца більша за весь мій бюджет :-/
Зараз є вибір між бюджеткою Intel на зразок G1620 та іншими варіантами.

Добавлено через 17 минут 57 секунд:
Але, у випадку мАТХ, я маю можливість у любий момент поставить додаткову відеокарту.
А на ІТХ цей варіант якщо і можливий, то є сумніви що проц АМ1 витягне відео. Та й споживання значно виросте.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vegas.pl.ua
am1 це однозначно не ігрова платформа...
хоча в стареньке якось пограти можливо
http://www.phoronix.com/scan.php?page=a ... rete&num=1" target="_blank

а от для інтернету/відео/офісної роботи атлон 5350 дуже непоганий
vegas.pl.ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:am1 це однозначно не ігрова платформа...
Я це чудово розумію :)

Дививвся тести на easycom.com.ua та guru3d.com
Але гарних тестів онлайн-іграшок так і не знайшов.
По вашому лінку є Тім Фортресс 2 - і 32 ФПС на середніх налаштуваннях це непогано :)
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

vegas.pl.ua
30 фпс для динамичного онлайн шутера, хм..
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott
Valve завжди відрізнялась помірністю в вимогах до своїх ігр
http://www.tomshardware.com/reviews/ath ... 801-8.html" target="_blank
Валерий
Member
Аватар користувача
Звідки: Kur

Повідомлення

Prescott
Согласен,для онлайн-шутеров 32 фпс крайне мало :(
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ви не забувайте на якому залізі ці 32 фпс) це явно не для чемпіонських титулів, а просто інколи пограти для задоволення, хоча я згоден, для ігор ам1 малувало буде
AbrvalgDLM
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бердянск

Повідомлення

Где-то видел тесты на зарубежных сайтах там присоединяли к 5350 атлону карты радеон. 6850 и нвидия 750 ti. В принципе проц идет где -то на уровне старенького фенома 9500,может чуть ниже. А в игре тим фортрес грузилось одно ядро только,а остальные простаивали. Мне лично В этой платформе не нравится что память одноканальная,мало сата портов. Встройка конечно слабая.
Italianec1983
Member

Повідомлення

А что ето за проц такой не помню таких какой ето сокет?
Bumer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Italianec1983:А что ето за проц такой не помню таких какой ето сокет?
Это новый сокет АМ1.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Вспомнился анекдот:
Табличка на дверях строительной компании: Строим БЫСТРО, КАЧЕСТВЕННО, НЕДОРОГО! Выбирайте любые два пункта.
Так и у тебя, в любом случае прийдется отказываться от игрушек или компактности, либо повышать бюджет.
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: столиця

Повідомлення

АМ1 завдяки одноканальній пам'яті, зливається хасвел.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Myp4uk_psx:АМ1 завдяки одноканальній пам'яті, зливається хасвел.
:facepalm:
а нічого, що це конкурент бай-треіл, а зовсім не хасвелу?
Валерий
Member
Аватар користувача
Звідки: Kur

Повідомлення

Myp4uk_psx
Цікаво, в чому він зливається? :eek:
NPP
Junior

Повідомлення

Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)

п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
ipStealth
Junior
Звідки: PT.IL

Повідомлення

NPP
BD3D.iso он нормально гоняет?
LastImperor
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

NPP:Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)

п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
А вы не пробовали фильмы BDRemux 1080p? В состоянии переварить?
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

LastImperor:
NPP:Купив і зібрав систему на АМ1 проц 5350
Використовується суто для скайпу і фільмів ...
ВІн7 поставила йому 5.3 бали як по процу так і про графіці...
Для цього процесора дуже бажано ССД вінт =)

п.с. а так все літає і тишина =)))
п.с.с він не для ігор)
А вы не пробовали фильмы BDRemux 1080p? В состоянии переварить?
прикалываетесь? он потянет 1080 с прогой-уплавнялкой до 60фпс
моя встройка hd4250 тянет 1080p @60 (без проги, так закодирован фильм, с прогой не тянет)
Відповісти