Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Камрады, есть такой вопрос. Есть коленвал, на малокубатурную технику, нужно отреставрировать.
кто знает по Украине хороших мастеров? нужно проверить биение, ну это такое. а также распрессовать, заменить шатун и запрессовать обратно, если вал целый.
GRaFkiyv
Member
Аватара пользователя
Откуда: столица Единой Руси Украины

Сообщение

Момент взрыва на АЗС около Переяслав-Хмельницького с онбоарда регика
https://www.youtube.com/watch?v=QgGcbwZ9A-Y#t=112 (1мин.40сек.)
Як повідомили у МВС, двоє молодих мешканців з Кіровоградщини 22 квітня вранці зупинилися якраз на цій заправці та зайшли в кафе, коли пролунав вибух. Крім них загинуло ще четверо працівників АЗС.
"За попередніми даними, у підвалі будівлі стався витік і вибухнув газ. Колонки АЗС, слава богу, не зачеплені, а то жертв було б більше!" - розповів журналістам полковник міліції, який назвався В'ячеслав.
З-під завалів на АЗС рятівникі дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє з них - працівниці АЗС: Віталіна Тарасюк ( 24 роки), Юлія Самань (30 років ) та Ірина Малякін (25 років) , двоє – відвідувачі Віктор Степаненко (26 років) та Ігор Румянцев (25 років ), обидва - працівники Крюківського вагонобудівного заводу, які на машині поверталися з відрядження.
Також повідомляється, що згодом, від отриманих ушкоджень в лікарні померла ще одна працівниця АЗС 37-річна Лілія Пашинська.

:(

Добавлено через 2 часа 6 минут 15 секунд:
GRaFkiyv:подробности аварии на пересечении улиц Вышгородской и Белицкой, где грузовой автомобиль Ford врезался в троллейбус № 18.
Последствия аварии https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ijd6Fap5vk
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

Fishnya:Камрады, есть такой вопрос. Есть коленвал, на малокубатурную технику, нужно отреставрировать.
кто знает по Украине хороших мастеров? нужно проверить биение, ну это такое. а также распрессовать, заменить шатун и запрессовать обратно, если вал целый.
Що за моло кубатурна техніка на роликових підшипниках? Перевірка на "биение" це балансування коліна :write: .Тут бажано нести в токарний цех. Тільки в нормальний (наприклад в танкови цех) а не до дяді Васі. Скільки пробігу? Техніка відчизняна чи :D . І якщо потрібно розпресувати то мабуть потрібен завод виробник з технологією збору пресованих деталей. В простому токарному цеху не зберуть. Точніше зберуть але як воно буде :gigi: Велика вірогідність прокруту щок коліна відносно шийок. ЩОб зіпсувати балансування вистчить 0,03-0,1 градуса. Про більше мовчу.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Tigris STI:
И это в очередной раз подтверждает - чтобы получать удовольствие от езды вовсе не надо покупать "жирного немца" :teacher:
ага :gigi:
спойлер
Изображение
Добавлено через 4 минуты 5 секунд:
За ту цену, что просят за Audi, из Evo можно сделать самолёт, который обставит RS5 в любом спринте.
золотые слова :pray:
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

sensey
спойлер
sensey:Що за моло кубатурна техніка на роликових підшипниках?
хорошая техника
sensey:Перевірка на "биение" це балансування коліна
каким боком балансировка вдруг нужна :gigi: я ж не об этом. если сам вал изношен, посадочные "кривые", то куда ж его балансировать.
sensey:Тільки в нормальний а не до дяді Васі
sensey:В простому токарному цеху не зберуть.
sensey:Техніка відчизняна чи
Италия
sensey:І якщо потрібно розпресувати
нужно заменить шатун, у него большой износ на верхней шейке.
sensey:Велика вірогідність прокруту щок коліна відносно шийок
для этого щеки фиксируют относительно пальца. да и какой прокрут вдруг будет при том же натяге :spy:
sensey:ЩОб зіпсувати балансування вистчить 0,03-0,1 градуса
мы говорим явно на разных языках
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

Fishnya
Друже
нужно заменить шатун, у него большой износ на верхней шейке :-/ Це як? Яким боком Шатун відноситься до коліна? Шатун складається з щік та шийок на які власне посажені шатуни (А - за допомогою корінних підшипників; Б - за допомгою роликових (що майже вже не використовується тому що конструкція дуже шумна) також присутні посадні місяця для підшипників якими він фікується до блоку мотора. Також можуть бути передбачені шийки для маслонасоса та інше в залежності від конструкції.
Тепер про шатун. В розбірному шатуні, які використовуються виключно на корінних підшипнках (вкладишах по народному) є сам шатун і є кришка шатуна. Далі на вашому коліні (з вашого тексту те що я зрозумів) оскільки ваше коліно пресоване воно має інші шатуни ковані і не розбірні запресовані разом із голчатими підшипниками. На таких шатунах (як і взагалі на шатунах) шийок НЕМАЄ. :beer: Великий люфт шатуна між щоками говорить про те що Вам вже придеть купувати новий комплект коліно + шатуни бо така конструкція не є ремонтною (на скільки я знаю). Надалі шатуни бувають правий лівий (якщо двигун опозит, рядний на 2 котла або Втвінер) або якщо конструкція налічує більше 2 котлів то перший другий третій н..ний...
І пишить будь ласка правильні назви деталей а то я Вам не зможу допомогти. :beer:

Добавлено через 1 минуту 57 секунд:
Fishnya: мы говорим явно на разных языках
З вами повністю згоден :gigi:
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

sensey
тьфу, мне нельзя вечером писать. :gigi:
верхняя головка шатуна изношена.
sensey:бо така конструкція не є ремонтною (на скільки я знаю)
ремонтируется, но особо никто не берётся, ибо по-хорошему нужен пресс.

теперь мы поняли друг друга :)

Добавлено через 22 минуты 9 секунд:
в общем, я натупил, попробую ещё раз описать.

есть коленвал, вот такого вида:
http://33.img.avito.st/640x480/283594133.jpg" target="_blank
пресованный, на игольчатом подшипнике.

есть износ(ощущается пальцем) на верхней головке шатуна.
так как новый дорогой, есть желание отремонтировать. этот.
Serfer
Advanced Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fishnya, Мариуполь большой город, не уж-то не найдешь мастера хорошего?
dimka890
Member
Откуда: Мелитополь\Запорожье

Сообщение

Serfer
не тривиальная задачка расперсовать и спресовать обратно коленвал. ибо как правило такие валы встречаются только на старой технике и на скутерах. На китайских скутерах никто и не заморачивается с ремонтом, а просто меняют вал с шатуном в сборе (копейки же стоит)
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Serfer
неа, пока не нашёл. :dontknow:

dimka890
если бы китаец
dimka890
Member
Откуда: Мелитополь\Запорожье

Сообщение

Fishnya
я понимаю. но дело в том что мало кто занимается ремонтом валов таких. Разобрать не проблема, а вот назад собрать сложно
Tigris STI
Member
Аватара пользователя
Откуда: Севастополь

Сообщение

:laugh: :up:
10268473.jpg
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Tigris STI :gigi:

наконец-то увидел идеальную морду ево :)
спойлер
Изображение
а то губу и остальное часто вешают не на сток бампер который лично мне вообще не нрав
Tigris STI
Member
Аватара пользователя
Откуда: Севастополь

Сообщение

prosha_evolist: наконец-то увидел идеальную морду ево
спойлер
Изображение
Ну не знаю... как-то "пластмассово" смотрится вся эта конструкция... :-/ Может если покрасить, то будет получше :shuffle:

Самая быстрая на Нюрбургринге "road legal" STi B-)
спойлер
10258419.jpg
1913239.jpg
Видео для "посмотреть-послушать", рекордный заезд :up:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Tigris STI
у стихи передок какой-то лысый :-/
то не пластмасса, то карбон, по крайней мере должен быть :gigi:
Tigris STI
Member
Аватара пользователя
Откуда: Севастополь

Сообщение

prosha_evolist: у стихи передок какой-то лысый
Тоже так подумалось, но аэродинамика обязывает... Правда хапальник они зря убрали :-/
то не пластмасса, то карбон, по крайней мере должен быть
Если карбон, то ещё норм. :) Фотка мутноватая - не видно толком, из чего оно сделано
1505355.jpg
:laugh: :lol: :D
Последний раз редактировалось Tigris STI 02.05.2014 19:00, всего редактировалось 1 раз.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

ну в time attack аэродинамика тоже важна, хотя там выглядит прикольнее, имхо :)
спойлер
Изображение
Изображение
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

камрады, подскажите, какая резьба топливных жиклеров на солексе восьмёрочном?
Tigris STI
Member
Аватара пользователя
Откуда: Севастополь

Сообщение

prosha_evolist:ну в time attack аэродинамика тоже важна, хотя там выглядит прикольнее, имхо
То уже не "road legal" :nunu:

Если уж делать в угоду аэродинамике, то как по мне лучше что-то такое:
спойлер
882648.jpg
Fishnya:какая резьба топливных жиклеров на солексе восьмёрочном?
Эээ... они же там вроде не вкручиваются, а вставляются... или я что-то путаю ? :think:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Tigris STI
:up:
voltex :pray:
спойлер
p_fykK-B5ZM.jpg
Добавлено через 1 час 36 минут 37 секунд:
Тем временем в риге...
спойлер
Изображение
Изображение
Ответить