Що означає маркування SLBUD, SLBV3, SLBLD, SLBV6 на процессорах платформи 1366

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Ось сижу голову ламаю над вибором процеора на ібай, а там такі штуки. :weep: Якщо хтось знає що вони означають чи це критично. Що значить маркування SLBUD, SLBV3, SLBLD, SLBV6 на процессорах платформи 1366 :beer:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Какая то ф-ня, где они сделаны, оно вам надо ?
Artist
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Это т.н. спек процессора,по нему можно найти расшифровку на многих сайтах по процам
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

YumaX:Какая то ф-ня, где они сделаны, оно вам надо ?
А я ось знайшов, що це вказує на відбраковку з відключенням якихось функцій наприклад НТ :eek:

Добавлено через 2 минуты 30 секунд:
:pray:
Це просто маркування степінгу. А я то думав :puzzle:
Artist
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

http://www.cpu-world.com/Glossary/S/Specification_(S-Spec" target="_blank)_number.html
Вот тут все описано
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Artist:http://www.cpu-world.com/Glossary/S/Spe ... umber.html
Вот тут все описано
Я пів інета облазив і не знайшов. Вбивав цей код і фігня якась вилазила. Я навіть на японських сайтав встиг побувати :gigi:
А це всього навсього степінг проца :rotate:
ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ, питання вичерпано.
Відповісти