Фильмы, которые стоит посмотреть

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
starpallace
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Сходив на "Тіні незабутих предків" . Для тих, хто не любить америкоські фільми про студіків, яких ганяє дядя з ножем/бензопилою/сокирою або дух/привид/зомбі цінною буде порада не ходити на фільм. Взагальному було пару типових для галузі проїздів сильних і не дуже, але взагальному непогано для старту. Дехто скаржився на зернистість, але мені виглядає, що такою була стилістика. Україна, рули ( розрулюйся)! :super: (останні фільми на які я ходив: Джей ай джо 2, Форсаж і щось, що не можу і згадати було куди більшим шлаком)
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

starpallace
а ссилка є вже на нього?,чув анонси про цей фільм :super:
starpallace
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

не знаю, думаю в нормальній якості немає і не скоро буде. Враховуючи що ті хто його робив ще не такі мультимільярдери, як то буває в індустрії кіно, тому краще сходити і підтримати :beer:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

starpallace
зрозумів ;) :beer: :super:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Паранойя супер фільм , напряг протягом всієї стрічки :super:
LiSiCin
Member

Повідомлення

28 панфиловцев " target="_blank
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Де глянути крім кінотеатру Тіні незабутих предків
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nic_Roman:Де глянути крім кінотеатру Тіні незабутих предків
також бачу зацікавило ;) ?
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Вроді не баян -
The Great Gatsby / Великий Гэтсби (2013)
http://www.kinopoisk.ru/film/463724/" target="_blank
Красивий фільм, сподобався.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

День Доктора
Неожиданный фильм.
Кто не смотрел сериал ничего не поймет :)
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Посмотрел Сталинград Бондарчука,фильм на разок посмотреть,хотя эффекты видео и звука не плохие :yes:
Alex-white
Member

Повідомлення

vitaxa11
я после рецензии Дмитрия Пучкова ни как не решусь :D
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Alex-white
:laugh:

Добавлено через 2 минуты 46 секунд:
После его рецензий,никакого кино не захочешь :D
kaery
^_^
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vitaxa11:Посмотрел Сталинград
лучше бы я этого не видел. столь идиотского военного фильма я еще не видел... лучше посмотреть что то из китайского киноматографа, там все намного лучше.
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

kaery:столь идиотского военного фильма я еще не видел
Согласен,но не посмотреть его, я тоже не мог :popcorn:
well
Member
Аватар користувача
Звідки: dn.ua

Повідомлення

Майор - рекомендую! очень понравился фильм, жизненный, драматичный...
Darth_Maul_x3
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vitaxa11
Лучше этот Сталинград посмотри!
marran
Member
Аватар користувача
Звідки: Дикие территории

Повідомлення

Darth_Maul_x3
Ага! Или вот этот! :super: :beer:
http://www.kinopoisk.ru/film/72800/" target="_blank

Добавлено через 2 минуты 2 секунды:
Один из самых сильных и эмоциональных фильмов о войне! Тем более, интересен тем, что снят с видения другой стороны! И нет в нем дешевой пропаганды и патриотизма - только человеческий взгляд на основе людей, там бывавших.
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Darth_Maul_x3:Лучше этот Сталинград посмотри!
Видел уже,спасибо!
Відповісти