Я не кожен зустрічаю сміхом і я не глоріхантер:)Динамо два матча в Европе выиграло, последний матч чемпионата тоже выигран с разгромным счётом. Так уж ли часто Динамо проигрывает, что надо каждый гол встречать смехом, а может просто не умеете поддерживать свою команду?
Может просто вы не болельщики, а глорихантеры?
Вже декілька років вболіваю за Рому хоча вона нічого не виграє ,так само вболіваю за Арсенал лондонський і симпатизую бременському Вердеру ,який останнім часом просто розчаровує .
За динамо я давно уболіваю , і підтримую зараз і вірю ,що буде як мінімум 3-3 , а ще краще 3-4
Але невже ви вважаєте ,що нічого не потрібно міняти у сьогоднішньому динамо?
Добавлено через 8 минут 1 секунду:
Нарешті Ромка на полі:)