Новини
Останні статті і огляди
Цікаве відео з youtube з коментарями
-
ganjik7
Member
- Звідки: Житомир
Yacek
А на деле выходит так как на видео. Жесть, получить по щам от
, стыдоба!
А на деле выходит так как на видео. Жесть, получить по щам от
-
viperest1
Member
Ну як на мене нікому і нічого доказувати не збираюся
, по своїй природі я людина спокійна і не конфліктна(з ким особисто на форумі знаюся можуть підтвердити),і дружелюбна. Але не забувайте який зараз час і є дружина,діти яких потрібно у відповідний момент захистити,от тут інша розмова 
-
ganjik7
Member
- Звідки: Житомир
viperest1
Стоп, я взагалі не про тебе писав. Мав на увазі школоту і дріщів в очках які проводять за копмоп 24\7, і дуже грозні, а в житті нікчеми.
Пишу, і починаю хохотать, бо вспомнив Ділонка, Дріщ №1 всія Русі.
Стоп, я взагалі не про тебе писав. Мав на увазі школоту і дріщів в очках які проводять за копмоп 24\7, і дуже грозні, а в житті нікчеми.
Пишу, і починаю хохотать, бо вспомнив Ділонка, Дріщ №1 всія Русі.
-
viperest1
Member
ganjik7
та все нормально
але ви все правильно написали в більшості випадків так і є 
Добавлено через 1 минуту 53 секунды:
ganjik7
та все нормально
але ви все правильно написали в більшості випадків так і є 
та все нормально
Добавлено через 1 минуту 53 секунды:
ganjik7
та все нормально
-
kaery
^_^
- Звідки: Киев
-
GRaFkiyv
Member
- Звідки: столица Единой Руси Украины
-
muronov22
Member
- Звідки: Warsaw
" target="_blank
Слазали с друзьями на заброшенную вышку около 70м на териконе. Было страшно)
Слазали с друзьями на заброшенную вышку около 70м на териконе. Было страшно)
-
t1986d
Member
- Звідки: симферополь
а шлемы нафуя?muronov22:
Слазали с друзьями на заброшенную вышку около 70м на териконе. Было страшно)
-
Jumper007
Member
- Звідки: Чернигов
muronov22
Как та на кран лазил, где то на уровень 10 го этажа, осенью, без рукавиц, там сверху оказалось его шатает прилично, еле слез потом
Как та на кран лазил, где то на уровень 10 го этажа, осенью, без рукавиц, там сверху оказалось его шатает прилично, еле слез потом
-
TJey
Member
- Звідки: Львів
Watch Dogs геймплей
" target="_blank
мені здається чи ігра жостко лагає ?
" target="_blank
мені здається чи ігра жостко лагає ?
-
vozhdo
Junior
- Звідки: Киев
Harlem Shake (18+)
" target="_blank
" target="_blank
-
Vovchic_jrc
Advanced Member
Ну если запускали с xbox, то ясно почему.TJey:Watch Dogs геймплей
" target="_blank
мені здається чи ігра жостко лагає ?
-
kaery
^_^
- Звідки: Киев
по стопам GTA 4TJey:Watch Dogs геймплей
" target="_blank
мені здається чи ігра жостко лагає ?
-
Imper
Member
- Звідки: Киевская обл.
может уже было, но наткнулся и не мог не выложить
" target="_blank - танцор диско
и еще " target="_blank
" target="_blank - танцор диско
и еще " target="_blank
-
viperest1
Member
Imper
немов з пластиліну

немов з пластиліну
-
Imper
Member
- Звідки: Киевская обл.
" target="_blank - классные трюки
-
kaery
^_^
- Звідки: Киев
Battlefield : Mission LoLz советую посмотреть все эпизоды, но этот самый удачный.
-
vozhdo
Junior
- Звідки: Киев
Imper: - классные трюки
-
Imper
Member
- Звідки: Киевская обл.
" target="_blank зачетный брейк денс
и эта подборка тоже
" target="_blank
и эта подборка тоже
-
GIM49
Member