Обзор и тестирование видеокарты Gigabyte GV-N65TOC-1GI

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор и тестирование видеокарты Gigabyte GV-N65TOC-1GI
Ви що її в холодильнику тестуєте :D ?В мене така ж карта в комбустор 74 градуси ,хай буле ще -4 градуси відкритий стенд =70 ,але точно не 60.В іграх правда держиться нормально ,в тому ж Метро Л Л більше 66 не бачив.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Кто то упрекает нвидию за титан, кто то за ребрендинг, а мне не нравится карта 650Ti, она изначально должны была выйти примерно такой как сейчас буст, то есть с расширенной шиной по сравнению с простой 650.
А обзор ОК, и карта ОК, не смотря на свой скромный уровень, охлад, размер ( :gigi: ), цену, позволяет вполне комфортно играть в современные игры в хд и на высоких/ультра настройках.
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

vikpvv
А как со скоростью вентилятора? Не ниже?
Gnok
Member
Аватар користувача
Звідки: UK

Повідомлення

vikpvv
Может напряжение другое вшито?
Причины могут быть разные - недомазали/перемазали пасты, плохой прижим охлада к гпу, не отшлифовано основание радиатора, другие настройки вентилятора в биосе и т.д.
Вон у меня была HIS6930 и температуры на ней были далеко не как в обзорах, что в простое, что в нагрузке.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

wolfsanek
Gnok
Біос ф10 ,той що і в обзорі,так що скорість вентиляторів і напруга така ж.Та й в прфільниж форумах задавав питання в володарів цієї карти ,в них темпа як в мене ,просто якийсь кривомозгий інженер додумався зробити ребра в радіаторі дуже масивні ,а сам радіатор таке враженя зроблений не з алюмінію ,а з якогось твердого металу ,і радіатор коли набирає температуру держе її досить довго,і в тому ж комбустер вентилятору не хватає потужності з нього зігнати температуру.Але це в бубліку ,а в іграх на диво більше 66 градусів не бачив.А так до карточки ніяких претензій якість зборки ,пропайка,текстоліт прекрасні ,дроселі на відміну від 7870 не пищать ,карта тиха,ігри такі як метро ,ассасін 3 ,сліпен догс,криза ідуть на ура ,глюків 0 .В принципі картою задоволений.
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

Результаты в одинаковых условиях должны быть более-менее похожи. Тут, думаю два основных фактора: изначально низкая температура в помещении (22) и открытый корпус стенда. Для такой СО с массивным вентилятором свободный приток воздуха играет важную роль. При нагнетании изначально прогретого воздуха внутри замкнутой системы (корпуса) уже имеем небольшой +, если есть дополнительные устройства тоже +. Габариты корпуса и наличие отверстий на боковой стенке тоже играют свою роль.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

wolfsanek:Для такой СО с массивным радиатором свободный приток воздуха играет важную роль
Можливо й таке :) ,температура в мене в кімнаті налаштована на 25гр (кондиціонер),корпус http://hard.rozetka.com.ua/aerocool_pgs ... k/p153215/" target="_blank вентилятор на вдув 1300,і на видув 1800,з боковим темпа більша ,через те забрав .Але ж я запитував в людей які мають цю карту ,темпа подібна до моєї .А так, ще раз повторюю ,огризок за свої гроші вогонь :up:
wolfsanek
Reviewer
Звідки: Харьков

Повідомлення

Правка. Хотел сказать — с массивным вентилятором.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

wolfsanek
Міг не виправляти, радіатор там дійсно масивний ,ребра 2.5-3мм приблизно .От навіть тут температура на 10 градусів більша і також відкритий стенд http://www.overclockers.ru/lab/51038_4/ ... 1GI.html#6" target="_blank
vova_84
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Читаю обзоры таких карт только из уважения к авторам.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Поганяв сьогодні карточку з закритою боковою кришкою,при 26 гр в кімнаті, температура піднялась в комбустр до 75 градусів ,в мене в столі системний блок розташовано так ,що між лівою боковою стінкою СБ і столом відстань 10 см ,витягнув комп з під столу і прогнав в комбустр температура впала до 71(на попередній карті в мене різниці не було ,де розташований системний) , думав що система ожолодження в гігабайта потребує багато притоку свіжого повітря і прикрутив збоку вентилятор 12 ,температура піднялась .Я так зрозумів що боковий вентилятор заганяє гаряче повітря знову на карту ,ще попробую боковий поставити на видув ,можливо результати будуть кращі.
П.С Згадав що коли тільки купив карту виставив комбустр на максимальні налаштування (помучити карту в перші 14 днів :) ),скинув по дефолту -температура не піднімалась вище 64 градусів :eek: Жаль що оглядах не пишуть налаштувань в стрес -тестах .
V1tol
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У меня такая карта. Температуры точно такие же, как и в обзоре - то есть никакие. Единственный недостаток - попался тарахтящий вентилятор. Приблизительно на 45% скорости начинает достаточно громко дребезжать. Но, насколько я знаю, многие видеокарты от гиги этим болеют. Зафиксировал скорость 40% на постоянку - выше 65 градусов температуры не видел и тишина стоит. Корпус у меня очень дешевый, ни о каких правильных потоках воздуха речь не идет. Также стоит в столе, расстояние от стенок 2-3 сантиметра.

vikpvv
По поводу возможного перегрева - на сайте сейчас лежит биос ф12. А когда был ф11, в чейнджлоге было написано, что пофиксили схему работы вентилятора. Если биос не поможет - только менять термопасту. Если видеокарта на гарантии, то лучше ее сменить.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

V1tol
На ф12 до 83 там вентилятор налаштований на тишу :( .Термопасту міняти не потрібно тому ,що радіатор гарячий ,при поганій термопасті чіп гарячий ,а радіатор тепленькій .Можеш скинути скрін комбустр з стресс опен гл 2 ,і зд обєкт торус ,на 10 хв і автоматичному регулюванні оборотів кулера,будь ласка :beer:
Gnok
Member
Аватар користувача
Звідки: UK

Повідомлення

V1tol:Приблизительно на 45% скорости начинает достаточно громко дребезжать. Но, насколько я знаю, многие видеокарты от гиги этим болеют
Дребезжит рамка вокруг вентилей у гиги. Её если зафиксировать чем-то то по-идее должен пропасть дребезг при резонансе.
vikpvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

V1tol:Зафиксировал скорость 40% на постоянку - выше 65 градусов температуры не видел
Ще скажи що це в метро така темпа ,зажигаєш однако :lol: Ще по карті перечитав купу відгуків ,і в ВСІХ хто пробував нагрівати стрес бубликом температура від 64 і вище !Сьогодні зняв кришку системного і поставив біля балкону ,то комбустр з стресс опен гл 2 ,і зд обєкт торус 66 гр ,обєкт мсі 59 .

Добавлено через 17 минут 55 секунд:
V1tol:Если видеокарта на гарантии, то лучше ее сменить.
І хто мені її поміняє максимально допустима температура для GK 106 -97 градусів ,карта абсолютно безглючна ,вентилятори хоч на 100 став ,нічого не шумить ,не деренчить ,дроселі не пищать ,на таку саму міняти по гарантії просто нерозумно,та як не знаєш яка буде нова.
Відповісти