Доброго дня овери, давно не заходив, підкажіть теж хочу взяти собі смарт новий, цікавлять такі питання
- відеоядро( чи карта яка використовується) адрено 320 чи тегра з чи є якась потужніша
- нагрів в межах допустимого при 1-1.5 годин гри ( до 50 градусів)
- потужний проц S4 чи 600 dragon
- екран самий найкращий який тру айпіс+ чи суперамолед +
- своєї памяті побільше , щоб не танцювати з рутами і бубнами ( тут ще таке питання є хороші апарати але мають своєї памяті мало - 16 і не підтримують карт нексус 4(( ) або отг щоб можна було флешку підключити, люблю фільми подивитися, а якщо своєї 16 і доступно 13 то щодня закидати по фільму не охота, маючи карту памяті все гуд
думав для розмов і ігр взяти нексус 4 чи оптимус 970-975( америкос по інтересніше в плані підтримки карти сд але камера), а для фільмів планшет аінол венус лайт, хюндай тут продають вроді не поганий, але самий кращий варіант думаю сонька експеріа з - всі пишуть що екран шлак, хотілось би почути ваші поради та відгуки користувачів
саме основне ліміт на смарт 4к грн, планшет буду пізніше брати
або порадьте щось варте уваги, може щось має вийти незабаром, брати буду до місяця часу, але можу почекати на щось варте уваги
