Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Micron відкриває перший завод із виробництва пам’яті в Індії

Судя по всратым сборкам тех же iPhone в Индии, качество будет падать.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зіта і Гіта знову у справі !

Головне, шоб не так як з ШІ
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Вимбачте
Вкладення
1772437300448.png
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мікроелектроніку китайців розвинули, тепер треба терміново розвинути мікроелектроніку індусів, а то якось нудно живеться. :idea:
GetOutTheWay
Member
Аватар користувача
Звідки: Xapкiв-Київ

Повідомлення

Щось по тексту новини у попередніх коментаторів є щось сказати? Чи тільки батхерт від того що в Індії все ж є такі заводи, а в нас нема (бо розкрадуть по дорозі).
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.

Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GetOutTheWay: 02.03.2026 09:56 (бо розкрадуть по дорозі)
аргумент так то
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

GetOutTheWay
Не розкрадуть по дорозі, а за 130$ в місяць не будуть гарувати 14 годин на день.
dosaaf25
Junior

Повідомлення

Готуються до окупації Тайваню :-/
dfcz
Member

Повідомлення

dead_rat: 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.

Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.

Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
Polyaan
Member

Повідомлення

Scoffer: 02.03.2026 09:55 Мікроелектроніку китайців розвинули, тепер треба терміново розвинути мікроелектроніку індусів, а то якось нудно живеться. :idea:
Что Вы, уважаемый.
Индусы не такие агрессивные и националистические, как Китайцы :lol:
Там даже кастовой системы, как в комуняцком Китае нет :D
Что же может пойти не так :shuffle:
DDt
Member
Звідки: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев

Повідомлення

dfcz: 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводом
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

DDt: 02.03.2026 11:12
dfcz: 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводом
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю. Нема заводів - молодим інженерам нема де здобути досвід, щоб ці заводи оперувати - вони переходять у маркетологи.

Захід виростив інженерів спочатку Китаю, тепер індусам. А як треба буде щось у сша - тих самих індусів і перевезе.

І ще, 30$ на годину це 57600$ на рік. З такими розкладами, я б теж йшов у маркетологи, а не інженери
Employees at Walmart as Marketing L4 earn an average of $149k, mostly ranging from $130k per year to $187k per year based on 7 profiles.
Tetronga
Member

Повідомлення

dfcz: 02.03.2026 10:49
dead_rat: 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.

Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.

Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводі, коли недавно під час шторму в Нью-Йорку всім бажаючим давали роботу комунальника з оплатою 30 доларів на годину? :-/
Ostin
Member

Повідомлення

Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди :rotate: Я по інерції з українських реалій прикинув, що типу норм зп. А якщо кинути на глобалку - то це щось дуже таке собі. Від слова дуже.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Чому якась Індія, а не Україна? Нам довіряють лише шнури для авто крутити? :weep:

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
GetOutTheWay: 02.03.2026 09:56 Щось по тексту новини у попередніх коментаторів є щось сказати? Чи тільки батхерт від того що в Індії все ж є такі заводи, а в нас нема (бо розкрадуть по дорозі).
Наша влада не може гарантувати прикриття від усіляких рейдерів і масок шоу

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
dfcz: 02.03.2026 10:49
dead_rat: 02.03.2026 09:59 GetOutTheWay
Смішно, що і на Заході таких заводів майже нема.

Сверх держава продає: золото, нафту, газ, сою і цифрові послуги. А імпортує електроніку, авто і іншу високотехнологічну продукцію.
Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.

Сами себе злобные буратины. Сэкономили сколько-то триллионов в экономике, зато дали соперникам своровать технологии всего на пару лет отстающие от своих же передовых разработок.
Ну так спробуй на 3 долара в годину в США прожити, тут нічого не вдієш

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
DDt: 02.03.2026 11:12
dfcz: 02.03.2026 10:49Всё что угодно, лишь бы не платить справедливые зарплаты. Одно дело китайцы или индусы за 3 бакса в час, а муриканцам минимум 15/час подавай, и это на самых днищенских должностях.
может, ВНЕЗАПНО, оказаться, что даже за 30уё в час в Америке тупо не осталось(или очень мало) инженеров способных построить завод/руководить заводом
тупо все пошли в лоеров, маркетологов, смм-манагеров и аджайл чемпионов
крутить гайку на заводе никто не хочет
а вырастить новых - это десятки лет
Інженери Боїнг та Наса передають привіт.
Зрада зрадою, але межу треба знати :D
Stamb
Member

Повідомлення

Ostin: 02.03.2026 12:38 Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди :rotate: Я по інерції з українських реалій прикинув, що типу норм зп. А якщо кинути на глобалку - то це щось дуже таке собі. Від слова дуже.
це якщо вірити інфоциганам які продають різні курси і розказують як будеш мати 300к/сек

прикинути більш менш реальний стан речей
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_E ... erage_wage
для Європи 30$/h це досить солідно, для країн в яких вартість життя менша це взагалі супер
Ostin
Member

Повідомлення

Stamb: 02.03.2026 12:55прикинути більш менш реальний стан речей
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_E ... erage_wage
З мапи як мінімум два відкриття:
- в хачів є зп ще нижча, ніж у нас)
- в білораші майже в 2 рази вища (!). Чомусь не очікував.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг
Це ті, у котрих двигло тягою задирає ніс літака догори, а комп і кількатоний баласт зі збідненого урану намагаються якось змінити ситуацію, але не завжди вдало?)
Активно скорочує бюджет і звільняє співробітників, і явно не з числа менеджерів. За 5 років бюджет зменшився вдвічі, а за 10 втричі.
DDt
Member
Звідки: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев

Повідомлення

MqM: 02.03.2026 12:47Інженери Боїнг та Наса передають привіт.
Ostin: 02.03.2026 12:38Як виявилось, 30 баксів в час - це далеко не той шлях, щоб вибитись хоч в якісь люди
Tetronga: 02.03.2026 12:11Так хто там піде гарувати за такі копійки на заводі
dead_rat: 02.03.2026 11:38Звичайно, що таких людей нема, бо це треба спочатку 4-6 років вчитися, а потім працювати по профілю.
глобальный тренд на западе - обесценивание работы инженерных профессий

онлифанщицы, стримеры, ютуберы - в ТОПе
работяги - в Жжж.. не очень хорошем положении
Відповісти