G.Skill анонсувала оверклокерський турнір OC World Cup 2026

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yurius_r
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити G.Skill анонсувала оверклокерський турнір OC World Cup 2026

Чемпіон отримає дві плашки DDR5-4800 2x16 :D Якраз буде в розмірі фонду турніру
Bukakanga
Member

Повідомлення

нам намекают, что оперативку мы теперь только на турнирах увидим
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

На сайті HWBOT:
"Кожен із 9 найкращих учасників онлайн-кваліфікації отримає комплект оперативної пам'яті G.Skill DDR5 32GB 8000.

Два переможці розіграшу, які використовують пам'ять DDR5, отримають комплект оперативної пам'яті G.Skill DDR5 32GB 7200 (необхідно взяти участь у всіх етапах)."
У червні переможцям видадуть по злитку золота (12.4 кг), обіймуться, поплачуть та підуть пити гаолян у місцевий паб.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Кого з місцевих гуру висуваємо на турнір?)
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

MqM
Юру_дд :laugh:
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Denvys5: 11.02.2026 09:08 MqM
Юру_дд :laugh:
Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))

навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
Mozdev
Member

Повідомлення

kabostebeztak: 11.02.2026 09:22
Denvys5: 11.02.2026 09:08 MqM
Юру_дд :laugh:
Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))

навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
Хо, я навпаки відключив PBO, та зафікcував частоту на 4 Ghz та знизив напругу Vcore :gigi:
А літом, коли жара +40, я ще сильніше знижую Vcore, і ще трохи опускаю частоту ;)
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Mozdev: 12.02.2026 11:44
kabostebeztak: 11.02.2026 09:22

Давайте краще мене, ніасілівшево розгін р5 3600)))

навіть на максимальному безпечному вольтажі 4.1 ггц крашились відразу, а в режимі "все на авто але без лімітів харчування" 4.1 проскакували лише на кілька секунд. я здався і так його і залишив, обмежившись не надто успішним розгоном озп (з 3200 cl16 до 3333 cl16 1.35в по моєму). Якщо у когось є якісь поради - пишіть в ПП
Хо, я навпаки відключив PBO, та зафікcував частоту на 4 Ghz та знизив напругу Vcore :gigi:
А літом, коли жара +40, я ще сильніше знижую Vcore, і ще трохи опускаю частоту ;)
Що ж, кому як везе... андервольт теж не вийшов.
Буде новий процесор - знову спробую розгін
Відповісти