Власники CPU-кулерів Noctua безплатно отримали півмільйона наборів кріплень для нових платформ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SaDisT
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Власники CPU-кулерів Noctua безплатно отримали півмільйона наборів кріплень для нових платформ

Молодцы ребята конечно) У меня до сих пор на работе трудится NH-U9b, который я покупал новым еще в 2010, году и потом заказывал под него комплект для установки под 1155 сокет, а сейчас он стоит на i7 7700k и нормально его охлаждает в рамках рабочего пк) Кулера комплектные тоже работают до сих пор и не шумят, качество на высоте)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

для кулера NH-U12P,
Круто, коли/якщо переїду на АМ5, можна буде попросити для свого U12P SE2. Бо на АМ4 перехідник прислали в свій час, 2 тижні після звернення. От що значить репутація, яку цінують.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

2 неділі йде безкоштовно з самої Австрії :up:
Або на розетці на ам5 за майже 400 гривасів, якщо горить :)
Геральт
Ам4 і ам5 сумісні, mp83 кріплення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та не буває ніякого "безплатно".
Вся сума була включена в немалу вартість кулерів. Але воно того варте, бо ти ж не знаєш наперед які системи в тебе будуть через N років.
unique-neon
Member

Повідомлення

А я в підсумку з d15 переїхав на pa120, такі діла
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просив колись для біківаєт під новий сокет, так само безкоштовно вислали, навіть доставку сплатили
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Я за 15 років самостійного збирання компів купив тільки 2 кулери: перформу 10Х і thelmalright двосекційний 140мм кілька років тому.
Мені цього другого thermalright вистачить до пенсії, мабуть. Десь там писали, що на AM6 буде таке ж кріплення, як і на AM5.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

коли репутація важливіше ніж прибуток :)
VirusikZloy
Member

Повідомлення

Подумаешь .. тоже самое делает be quiet, написал в представительство и прислали скобы и не достающие детали
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хочу дізнатись, у мене Noctua DH-14 куплена ще в 2013 році, працює чудово, докупляв до неї кріплення під AM4 бо не знав що можна попросити безкоштовне у компанії, зараз планую перейти на Intel 1700 і треба кріплення NM-i17xx-MP83 (знайшов назву) то я все ще можу звернутись і попросити в них? Може хтось вже мав справу як і що треба писати їм, які там фото треба надсилати і скільки доставка по часу займає? Я так зрозумів писати отут їм: Noctua
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Filabatya: 06.02.2026 11:20 Ам4 і ам5 сумісні, mp83 кріплення
Тю, то виходить вони мені прислали АМ5 кріплення ще коли я з фуфікса на рузен переїжджав )
IronAngel72
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Безоплатно.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Sanьka: 06.02.2026 11:28Та не буває ніякого "безплатно".
Вся сума була включена в немалу вартість кулерів. Але воно того варте, бо ти ж не знаєш наперед які системи в тебе будуть через N років.
"Вся" це яка? Думаю, 2-3 пересилання з Австрії до України вже перекриють різницю в ціні з "дешевими" аналогами, на які зараз не знайдеш кріплень і за гроші.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 06.02.2026 12:45"Вся" це яка? Думаю, 2-3 пересилання з Австрії до України вже перекриють різницю в ціні з "дешевими" аналогами, на які зараз не знайдеш кріплень і за гроші.
Під час планування вартості на певний продукт/продукти вже йде закладка орієнтовної вартості на відправку "півмільйона кріплень" І так на кожен девайс, а продає ноктуа багато, та і цінник там немалий.
Чи ви думаєте, що прокинулись вони такі зранку і подумали "а чи не відправити нам півмільйона кріплень по доброті душевній :gigi: ", а гроші спишем та й все ;)

Простіше кажучи нокта може собі це дозволити, бо за це вже заплачено раніше. І впринципі це теж є одним з плюсиків які виправдовують ціну нокти. Тому ті хто платить - знає за що
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

О це називається сервіс та благородна позиція:)
Проте хейтерам цього було мало
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пофіг на безплатні кріплення.
Класно що вони продаються в магазинах через дистрибюторський канал.
А то інші забивають через рік після виходу нового сокету
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Sanьka: 06.02.2026 11:28 Та не буває ніякого "безплатно".
Вся сума була включена в немалу вартість кулерів. Але воно того варте, бо ти ж не знаєш наперед які системи в тебе будуть через N років.
Розкажи це іншим виробникам, котрі мають схожий прайс і залюбки тобі хіба що по губах поводять. Не рідко навіть гроші тобі не допоможуть, продовжити життя охолодженню

Отправлено спустя 3 минуты 42 секунды:
Sanьka: 06.02.2026 12:53
waryag: 06.02.2026 12:45"Вся" це яка? Думаю, 2-3 пересилання з Австрії до України вже перекриють різницю в ціні з "дешевими" аналогами, на які зараз не знайдеш кріплень і за гроші.
Простіше кажучи нокта може собі це дозволити, бо за це вже заплачено раніше. І впринципі це теж є одним з плюсиків які виправдовують ціну нокти. Тому ті хто платить - знає за що
Звісно, прайс тільки за це, а не за те що вентилі по 20 років крутять хоч би що. В це ж не треба їм вкладати кошти
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Фразу "працює, як швейцарський годинник" давно пора замінити на "працює, як австрійський вентилятор".
divinity
Member

Повідомлення

waryag: 06.02.2026 12:45
Sanьka: 06.02.2026 11:28Та не буває ніякого "безплатно".
Вся сума була включена в немалу вартість кулерів. Але воно того варте, бо ти ж не знаєш наперед які системи в тебе будуть через N років.
"Вся" це яка? Думаю, 2-3 пересилання з Австрії до України вже перекриють різницю в ціні з "дешевими" аналогами, на які зараз не знайдеш кріплень і за гроші.
то ти щось плутаєш. З китаю за копійки шлють, наче кріплення це якийсь холодильник по об'єму? Ціна там відносно кулера копійчана.
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

Блін, круто. ОСЬ ЦЕ турбота про клієнтів.
Відповісти