На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано
Новини
Останні статті і огляди
Найочікуваніші ігри 2026 року
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Пропоную обговорити Найочікуваніші ігри 2026 року
На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано
На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано
-
Евгений King
Member
- Звідки: Казна-де
007 можна викреслювати, якщо оптимізацію не завезуть 
-
dret09
Member
- Звідки: Харків
Якщо зроблять анонс HL3 то рік просто з 2х ніг винесе 2025Геральт: ↑ 22.01.2026 13:06 Пропоную обговорити Найочікуваніші ігри 2026 року
На диво багатонадійний рік. Є що в бажане додати. Вийшло в мене ~12 забавок, непогано![]()
-
leif
Member
І правда вельми потужно виглядає як на 1 рік 
-
starinfo
Member
та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
-
Евгений King
Member
- Звідки: Казна-де
Подивимось подивимось.starinfo: ↑ 22.01.2026 13:42та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
На заборі теж часто і багато чого пишуть.
Бо раніше треба було 12Гб врам і 32Гб озу, з такими вимогами гра фейлане)
-
Bukakanga
Member
очень много ярких имен, но всерьез разве что новая Форца интересна.
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Во буде прикол, якщо грою року стане доповнення до Відьмака 
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Ну как бы GTA V и новая Форза, остальное видно уже будет на релизе)
И скорее покупайте 5ю плойку, глупцы
И скорее покупайте 5ю плойку, глупцы
-
VirusikZloy
Member
Был бы свет будут и игры 
-
medion89
Junior
ГТА 6 с удовольствием поиграл бы.
И про вампиров от Витчера попробовал тоже
И про вампиров от Витчера попробовал тоже
-
starinfo
Member
ну на сторінці в стімі такЕвгений King: ↑ 22.01.2026 13:49Подивимось подивимось.starinfo: ↑ 22.01.2026 13:42
та наче ж трохи завезли
навіть відюху до 6 гб вірам опустили
і 16 оперативки)
На заборі теж часто і багато чого пишуть.
Бо раніше треба було 12Гб врам і 32Гб озу, з такими вимогами гра фейлане)
МІНІМАЛЬНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 9500, AMD RYZEN 5 3500
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GFORCE GTX 1660, AMD RX 5700, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
РЕКОМЕНДОВАНІ:
ОС: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
ПРОЦЕСОР: INTEL CORE i5 13500, AMD RYZEN 5 7600
ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ: 16 GB ОП
ВІДЕОКАРТА: NVIDIA GEFORCE RTX 3060 TI, AMD RX 6700 XT, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
МІСЦЕ НА ДИСКУ: 80 GB доступного місця
там не знаю як буде в реальності
-
Kassatka
Member
- Звідки: Курник під Києвом
Абсолютно непотрібна річ, там грати буквально нема у що, нема ніякої свободи, а що є, те за оверпрайс. Краще вже вічноактуальний бомжеконфіг i5-2400 + RX 470-580 зібрати, якщо так припекло з дефіцитом та цінами. Правда до нього доведеться розкошелитись на 2x8 Гб DDR3 та 1 Тб SATA SSD, що в нинішніх реаліях значно дорожче буде, ніж було.
-
MultiTAB
Member
- Звідки: Киев
Pragmata пробовал демку. Не понравилась, какая то она... пластмассовая что ли.
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Kassatka
Ой, тут даже комментировать не хочу, ибо еще со времен PS3 люди на форумах(ps4 in ua к примеру) специальных скидываются в двоем втроем, покупают игру на отдельный аккаунт и играют себе спокойно, а потом там же перепродают дальше свои части аккаунта. У меня с другом подписка плюс делюкс покупали на двоих на год за 1900 грн - шара. Но блин "лучше бомж конфиг на рыксе 580" - ахахахаххахах
Та и вообще свобода - это когда можно позволить и пк нормальный и консоль
Ой, тут даже комментировать не хочу, ибо еще со времен PS3 люди на форумах(ps4 in ua к примеру) специальных скидываются в двоем втроем, покупают игру на отдельный аккаунт и играют себе спокойно, а потом там же перепродают дальше свои части аккаунта. У меня с другом подписка плюс делюкс покупали на двоих на год за 1900 грн - шара. Но блин "лучше бомж конфиг на рыксе 580" - ахахахаххахах
Та и вообще свобода - это когда можно позволить и пк нормальный и консоль
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Чекаю на Форзу 6, новий Контрол, Росомаху та обережно на Субнаутіку 2. Усе інше, буду дивитись, як вийде. В анонс ХЛ3 не вірю 
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Цікаво, яка ціна буде на 6 гта в 27 році 
-
Alex Pepper
Member
- Звідки: Сумы
* fixedСамые самая ожидаемые ожидаемая игры игра 2026 года
Востаннє редагувалось 22.01.2026 17:40 користувачем Alex Pepper, всього редагувалось 1 раз.
-
Kassatka
Member
- Звідки: Курник під Києвом
XXXshadyXXX: ↑ 22.01.2026 16:33 Та и вообще свобода - это когда можно позволить и пк нормальный и консоль![]()
- спойлер
- Ну хай можна буде дозволити консоль, але навіщо, якщо нема буквально жодної нормальної гри на приставці, яка не була б значно простіше й з ширшими можливостями налаштування доступна на ПК. При цьому абсолютна більшість найкращих ігор з ПК на приставці недоступна. Ще й грати зазвичай зручніше на компі, а щодо ігор з геймпадом, то простіше купити для ПК геймпад, руль чи інший потрібний маніпулятор, ніж цілу приставку.
-
medion89
Junior
а и Control забыл, обязательно поиграю.
алан вейк2 и первый контрол зашли, годные игры
алан вейк2 и первый контрол зашли, годные игры