Пропоную обговорити Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z адресована ентузіастам спортивного розгону
З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Новини
Останні статті і огляди
Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z адресована ентузіастам спортивного розгону
-
dret09
Member
- Звідки: Харків
-
erkins007
Member
Ага, то-то dispatch с "z team" плохо продался.dret09: ↑ 05.01.2026 21:01З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Всему прочему миру плевать на наши локальные заморочки.
-
Ektalion
Member
Тобі прийдеться в минуле як термінатор переміститись і сказати то їм. Ця назва ще за царя гороха. Літеру Z багато в яких відомих продуктах використовують.dret09: ↑ 05.01.2026 21:01 З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
-
Melofon
Member
- Звідки: Николаев
5090 здорового человека, охлад достаточный чтобы она небыла шумной, питание с запасом и даже для разгона и без возможности оплавления разъёмов, что ещё надо? Даже экранчик есть! Хоть он как раз и не всем нужен, но топ есть топ и тут уже без него никуда
, ещё бы сделали более дешёвую воздушную версию и это был бы топ на воздухе без обязательной специальной мат платы где разъём может передать ту же мощность как у асус.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
З ціною, мабуть, у дві 5090))Melofon: ↑ 05.01.2026 21:245090 здорового человека
-
Melofon
Member
- Звідки: Николаев
З ціною нездорового человека))kairo: ↑ 05.01.2026 21:42З ціною, мабуть, у дві 5090))Melofon: ↑ 05.01.2026 21:245090 здорового человека
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Ну домахуватися до літери це вже занадто.erkins007: ↑ 05.01.2026 21:09Ага, то-то dispatch с "z team" плохо продался.dret09: ↑ 05.01.2026 21:01З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Всему прочему миру плевать на наши локальные заморочки.
Тим більше і досі незрозуміло чому кацапи раптом взяли латинську літеру, видно у них якийсь комплекс меншовартості перед нацистам з другої світової
Востаннє редагувалось 05.01.2026 22:46 користувачем MqM, всього редагувалось 1 раз.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Залишилось з білоруських навчань Z - Запад, V - Восток і т.д. Якоїсь серйозної задумки не було. А Потім пропагандони зафорсили.MqM: ↑ 05.01.2026 22:21 Ну домахуватися до літери це вже занадто.
Тим більше і досі незрозуміло чому кацапи раптом взяли латтгську літеру, видно у них якийсь комплекс меншовартості перед нацистам з другої світової
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Дісплейчик + 1Кілобакс до ціни. 