Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
Freddy Krueger
Member
ronemun 
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
SergeyRСупер)))
Да, к шуму за пару недель привыкаешь, даже если вентили на максимуме - 1850 оборотов.
чесно говоря больше раздражает свист старых жестких этот постоянный звук..бр.. хотя раньше и не против него был) лет 15 назад когда дома комп первый стоял))
Да, к шуму за пару недель привыкаешь, даже если вентили на максимуме - 1850 оборотов.
чесно говоря больше раздражает свист старых жестких этот постоянный звук..бр.. хотя раньше и не против него был) лет 15 назад когда дома комп первый стоял))
-
ronemun
Advanced Member
вітаємо підкріплення Andreym89 
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Я тоже перешол последнюю недельку только на smp/ расчёты,ато жарковато однако cpu- 10090 -58градусов, gpu- 7623 - 71градус.
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 38.000.000
colapc 1.000 WU

Runax 2.500.000

evolistUA 100 WU
colapc 1.000 WU
Runax 2.500.000
evolistUA 100 WU
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
ronemun
Advanced Member
di2di 9.000 WU

-
di2di
Member
- Звідки: DNK
-
Runax
Member
Товарищи, а как прописать в FAH Client V7, чтоб у процессора были загружены 4 ядра на 95%? А то ползунок percent CPU usage показывает и регулирует только погоду на Марсе, но не нагрузку на проц 
-
-stan-
Member
- Звідки: Канатоп
Runax
А клиента перезапускать пробывали?
А клиента перезапускать пробывали?
-
di2di
Member
- Звідки: DNK
Runax
для какой цели нужны 95%???
для какой цели нужны 95%???
-
Runax
Member
-stan-
di2di
КонечноА клиента перезапускать пробывали?
di2di
Так как параллельно, еще есть кое какие задачи, для которых фолдинг клиент неадекватно отдает мощности ЦПУ.для какой цели нужны 95%???
-
di2di
Member
- Звідки: DNK
Runax
на своих ни чего не трогал и кроме температуры ни чем не напоминает...
на своих ни чего не трогал и кроме температуры ни чем не напоминает...
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
142

-
ronemun
Advanced Member
Помітили нову задачу 7084 з супер ППД: Core i5 x2@4.0 (+НТ) дає 36,7 тис, тоді як на задачах 70хх було максимум 15,5. Це тому що базовий кредит 1220 замість 600
йде у 7-клієнті так само як інші 70хх, тобто час від часу
йде у 7-клієнті так само як інші 70хх, тобто час від часу
-
ronemun
Advanced Member
мій сервак core2 x8@2.0 дає 70тис ППД, замість максимум 22тис до того
мені страшно представити скільки на компі у SergeyR буде - приблизно 670 тис (по прямих розрахунках), або, враховуючи погану розпаралеленість у віндовсі - 400 тис
2600к@4.5 має дати 185тис

подібно на те, що дана задача йде окремо від інших в певний час, наприклад в мене два компа спіймали її у проміжку 13:20 - 14:00.
в такому випадку вигідніше нічого не рахувати, а спіймати саме цю задачу (або скинути інші задачі заради 7084, коли вона появиться). Все таки у 3 рази вищий ППД компенсує любі простої
(у 3 рази відносно 70хх задач, відносно 80хх - у 5-8 раз)
команда 140 місце
SergeyR 39,000,000
Romanovfastov 4,000 WU

мені страшно представити скільки на компі у SergeyR буде - приблизно 670 тис (по прямих розрахунках), або, враховуючи погану розпаралеленість у віндовсі - 400 тис
2600к@4.5 має дати 185тис
подібно на те, що дана задача йде окремо від інших в певний час, наприклад в мене два компа спіймали її у проміжку 13:20 - 14:00.
в такому випадку вигідніше нічого не рахувати, а спіймати саме цю задачу (або скинути інші задачі заради 7084, коли вона появиться). Все таки у 3 рази вищий ППД компенсує любі простої
(у 3 рази відносно 70хх задач, відносно 80хх - у 5-8 раз)
команда 140 місце
SergeyR 39,000,000
Romanovfastov 4,000 WU
Востаннє редагувалось 09.07.2012 17:43 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Команда, признаю, мой косяк
Комп лежал с 7 июля. С 13 часов где то. Уезжал вот поэтому перезапустить. Не смог.
У меня 2 версии, или это от нестабильности разгона, или от того что антивирь обновился. Хотя скорее 2 вариант, так как фолдинг работал подряд без перезагрузок больше 20 дней....
Комп лежал с 7 июля. С 13 часов где то. Уезжал вот поэтому перезапустить. Не смог.
У меня 2 версии, или это от нестабильности разгона, или от того что антивирь обновился. Хотя скорее 2 вариант, так как фолдинг работал подряд без перезагрузок больше 20 дней....
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
скорее всего ето антивирус
-
ronemun
Advanced Member
тільки що зловив хвилю 7083-7074 задач. Ішли в перемішку з іншими 70хх (7 клієнт, client-type=advanced). Йшли вього 5 хвилин, далі пішли 8013 задачі. Самі 7083-4 задачі йшли на початку хвилі, дуже часто, а під кінець вже ні - збивав прості 70хх по 3 рази, але 708х так і не зявились. В результаті спочатку на 4 компів відразу зловив 708х, а ще на 5 компів - тільки 70хх (вони запізнились через затримку на включення). Тож поки що можна зробити висновок:
708х задачі ідуть
_1. вперемішку з іншими 70хх задачами
_2. тре ловити момент появи 70хх задач - тоді спіймати 708х задачу вищі шанси.
708х задачі ідуть
_1. вперемішку з іншими 70хх задачами
_2. тре ловити момент появи 70хх задач - тоді спіймати 708х задачу вищі шанси.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Кстати, вопрос, кто может администрировать комп в течении месяца? То просто в больницу ложится на месяц.... 