Та шо ти хочеш, там 2 ядра на 1,6 центріно))) зато єесть квадро відяха
ой.. зламав в ноьому вентиля, то може ввечері фотку викину по приколу як охолоджується
в мене теж.. але 6901)) зараз дуже багато користуюсь компом, так шо мабуть не буду встигать 6903, буду поки тільки 6901
докупил сегодня 8 гиг вот думаю то ли 8 ставить, толи 12)) некуда деть 4-ре))
вот:
