SilverStone випустила ретро-корпус FLP03 із підтримкою плат microATX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MAKKACIN: 23.06.2026 12:31 Якщо закрити очі на ціну/габарити... цей корпус блювотний рефлекс викликає в мене... ота ришітка спереду просто... більше 2к грн не віддав би за таке...

Оце ідеал :super: :D
Зображення
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
MAKKACIN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.
Шо за ретро корпус без ретро заліза) :gigi:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Buldozer.: 26.06.2026 10:37
MAKKACIN: 23.06.2026 12:31 Якщо закрити очі на ціну/габарити... цей корпус блювотний рефлекс викликає в мене... ота ришітка спереду просто... більше 2к грн не віддав би за таке...

Оце ідеал :super: :D
Зображення
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
треба просто знайти сучасну карту з турбіною, як в старі добрі часи :super:
як бонус, будуть ретро завивання з ретро корпуса :laugh:
спойлер
Зображення
https://www.afox-corp.com/show-141-782-1.html
ghfijhg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.: 26.06.2026 10:37
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
А там внизу морди, як правило, є зазор в палець товщиною, У корпусів під P2 - P3, хоч і рідко, зустрічалось що було установочне місце під додатковий вентилятор на вдув у корпус (часиіше вже у ATX корпусах). Так що з вентиляцією там все нормально.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ghfijhg: 26.06.2026 22:21
Buldozer.: 26.06.2026 10:37
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
А там внизу морди, як правило, є зазор в палець товщиною, У корпусів під P2 - P3, хоч і рідко, зустрічалось що було установочне місце під додатковий вентилятор на вдув у корпус (часиіше вже у ATX корпусах). Так що з вентиляцією там все нормально.
зазор в палец и 1шт 90мм на вдув и 1шт 80мм на выдув и остальное польностью без перфорации насколько я помню по тем корпусам?)

современный ПК 700+ ватт там быстро крякнет )
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ще блок живлення буде видувати :D
ghfijhg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вентиляції там вистачить. Згадайте що до першопня, включно, було пасивне охолодження CPU, Вже з Pentium MMX пішло переважно активне охолодження. Хоча були і AMD 486, які вимагали активне охолодження, особливо в разгоні. Єдиний вентилятор в системнику, як правило, був лише в БП, і той тихоходний.
Отворів вморді знизу, і в решітці на морді більш ніж достатньо.
спойлер
Зображення
Тут два слотових пентіум 2 - 300 МГц, і 8-шт SCSI Ultra-320 HDD по 146 ГБ, та 2-шт SATA по 1.5 ГБ і нічого не грілось (колись була домашня файлопомийка.
спойлер
Зображення Зображення Зображення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

мова йшла про сучасне залізо, де тепловиділення в 500-700Вт - звичайна справа, а не про середину 90х - початок 00, де 200Вт вже було багато
ghfijhg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну в "малолітражки" (міні корпуса) пхають сучасне залізо і якось живуть. Найпотужніше що я в свій час запихав у подібний (але вже ATX від P3) корпус - це C2Q Q8300 та NVIDIA GT640, а пізніше Xeon e5 2660 v3 та відеокарта RX6600. Якщо в ситемник неможна встановити десяток вентиляторів, це ще не показник що потроха перегріються.
Ясно що сучасне залізо краще і простіше встановлювати в сучасні корпуса.
Але за ради приколу чи ще з якоїсь дивної забаганки.... можна і подібний динозавр використати.
Відповісти