Новини
Останні статті і огляди
Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана
-
Serg IX
Member
-
Nouriel
Member
- Звідки: Вараш
і шо такого?kairo: ↑ 24.06.2026 16:14Перша партія, це скільки? 10к, 1к, 100 штук? Типовий маркетинговий прийом із штучним дефіцитом.
-
powerpizza
Member
Шо токо не напишут шоб поднять рейтинги никому не нужному куску дEрьма 
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Повні неадеквати, але наші бариги швидше помруть від жадібності ніж зменшать маржуkairo: ↑ 24.06.2026 16:27bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
- спойлер
- Screenshot 2026-06-24 162636.png
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Те, що без цифр ця інформація не несе жодного сенсу.Nouriel: ↑ 24.06.2026 18:22і шо такого?
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Нэ ну тут нужно быть законченным придурком что бы такое купить. Хотя о чем я раскупят же все даже в Украине

-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
bes
За 52к я б купив, якщо з гейпадом
За 52к я б купив, якщо з гейпадом
-
daesz
Member
До колекціїkairo: ↑ 24.06.2026 17:15vsx: ↑ 24.06.2026 17:06А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
- спойлер
- спойлер



-
erkins007
Member
Я могу поставить на корпусный дисплей Трисс Меригольд в ее лучшие годы. Стим коробка так может?)vsx: ↑ 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Отправлено спустя 49 секунд:
Если их заедет 50 штук на страну, то конечно раскупят. Важны будут общие продажиKullerok: ↑ 24.06.2026 19:09 Нэ ну тут нужно быть законченным придурком что бы такое купить. Хотя о чем я раскупят же все даже в Украине![]()
![]()
-
Nouriel
Member
- Звідки: Вараш
а може і несеkairo: ↑ 24.06.2026 18:46Те, що без цифр ця інформація не несе жодного сенсу.
-
Kirakishou
Member
Нічого дивного, японці купують Blu-ray та навіть DVD-диски по 50–60 доларів за штуку. Стандартний аніме-серіал на 12 епізодів коштує 300–400 доларів. Персонажі в гача-іграх коштують 1000–3000 доларів, і японці їх купують – так само як корейці та китайці. Японія, Китай та Південна Корея є світовими лідерами за рівнем середнього чека в мобільних іграх, а аніме в Японії – це преміальний нішевий продукт, де окупність часто тримається саме на відданих фанатах, які готові платити такі гроші заради бонусів та підтримки студії. Хоча і аниме, і в мобільні ігри можна дивитися та грати безкоштовно. Зовсім інша культура.
-
капітошка
Member
яполдли > хікікоморі = нєхрєн робити вдома окрім як грати у різну хрінь 
Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
мільйони мух не можуть помилятись!
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Іронічно що ти постиш ші слоп, хоча ші індустрія це як раз головна причина завищенної ціни стім машини)
-
Tetronga
Member
Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10vsx: ↑ 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
-
powerpizza
Member
Это и консолью не назвать,это недопк,ту же гта6 на нее не купишь как и на пк,бред корочеTetronga: ↑ 24.06.2026 21:56Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10vsx: ↑ 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
нет, но там есть еще оранжевая панелькаerkins007: ↑ 24.06.2026 19:47 Я могу поставить на корпусный дисплей Трисс Меригольд в ее лучшие годы. Стим коробка так может?)
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Gamers Nexus зробили її копію (Ryzen 5 7400F + RX 7600).Tetronga: ↑ 24.06.2026 21:56Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10vsx: ↑ 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Мда. Таке собі. Ця копія ще й швидше бо її не душать охлад та павер ліміти
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
kabostebeztak
Тут більше питання в ціннику.
Тут більше питання в ціннику.

