Feras
я фср 3 не перевіряв, тільки таа, длсс, ксесс і фср4. фср4 якраз краще за всіх в контексті їхніх АА, але звісно найкраща картинка це повний натив без АА.
але навіть на 28" 4к - драбинки видно. якщо чесно, я б кинув старого доброго МСАА х2 і був би задоволений, хоч він трошки й милить, але ніт, юзайті ваші темпоральні/аі аа.
Новини
Останні статті і огляди
Forza Horizon 6
-
corruptedflesh
Member
-
Feras
Member
Повністю погоджуюсь тільки у варіанті без згладжування нема подвійної чи потрійної тіні за машиною і для мене антена на машині Де Лореан показала, що усі види згладжування, окрім абсолютно без згладжування виглядають погано - просто розігнатись на 150 км і дивитись на антену, особливо коли повертаєш машиною і дивишся який жахливий шлейф від цієї антени йде - перевірив з будь якими налаштуваннями, на ці шлейфи та артефакти впливає тільки згладжування, а без згладжування картинка ну прям не дуже ,але шлейфів та артефактів на машині нема. Як кажуть вибирайте саміcorruptedflesh: ↑ 22.06.2026 16:50 Feras
я фср 3 не перевіряв, тільки таа, длсс, ксесс і фср4. фср4 якраз краще за всіх в контексті їхніх АА, але звісно найкраща картинка це повний натив без АА.
але навіть на 28" 4к - драбинки видно. якщо чесно, я б кинув старого доброго МСАА х2 і був би задоволений, хоч він трошки й милить, але ніт, юзайті ваші темпоральні/аі аа.
-
corruptedflesh
Member
я до речі забув, як вам тріал?
я першу гонку майже до кінця останнього кола їхав перший і... мене втаранило два дурачка з моєї ж команди, ну типу нашо з ші змагатись, давайте своїх втараню.
добре що ші не обігнали після цих таранів.
я першу гонку майже до кінця останнього кола їхав перший і... мене втаранило два дурачка з моєї ж команди, ну типу нашо з ші змагатись, давайте своїх втараню.
добре що ші не обігнали після цих таранів.
-
arkadiilem0n
Member
- Звідки: Kharkiv
@Feras і не кажи, та антена на делоріані просто жесть, тупо чорну стіну робить
@corruptedflesh тріал - не з першого траю пройшов. Перший раз я взяв Ауді Кватро, яку сам забілдив, дуже страждав від турболагу і тіммейтів, які взяли стокові Опель Манта на задньому приводі. Лівнув. Взяв сам той Опель, свапнув його на повний привід і пішов пробувати ще раз. На другий раз пощастило, попався лише 1 тіммейт, ми швиденько ботів обійшли і по приколу один-одного обганяли, бо я був швидший в поворотах, а тіп на прямих був як куля)
Якшо про сам сезон казати, то доволі непогано, окрім нагород. Шось вони прям зажабили побільше цікавих машин дати, ще й повтори з минулого місяця. Але самі івенти більш-менш. Дуже сподіваюсь, шо хоча б наступного місяця перестануть пхати івенти в Д класі, бо вони замахали вже)
@corruptedflesh тріал - не з першого траю пройшов. Перший раз я взяв Ауді Кватро, яку сам забілдив, дуже страждав від турболагу і тіммейтів, які взяли стокові Опель Манта на задньому приводі. Лівнув. Взяв сам той Опель, свапнув його на повний привід і пішов пробувати ще раз. На другий раз пощастило, попався лише 1 тіммейт, ми швиденько ботів обійшли і по приколу один-одного обганяли, бо я був швидший в поворотах, а тіп на прямих був як куля)
Якшо про сам сезон казати, то доволі непогано, окрім нагород. Шось вони прям зажабили побільше цікавих машин дати, ще й повтори з минулого місяця. Але самі івенти більш-менш. Дуже сподіваюсь, шо хоча б наступного місяця перестануть пхати івенти в Д класі, бо вони замахали вже)
-
corruptedflesh
Member
Мені навпаки подобаються гонки низьких класів.
Так, я теж пройшов з другого разу. Перший раз взяв оренду лянчу і ледь одного бота обігнав. В кожній гонці.
На другу спробу забілдив собі опель манту і пішло. Але тарани від тіммейтів це абідна. Ну тобто якби я не засейвився, то втратили б купу очок.
Я просто звик що пихаються таранять і прижимають в гонках звичайних, а тут же треба проти ботів.. Розчарування в поведінці
Так, я теж пройшов з другого разу. Перший раз взяв оренду лянчу і ледь одного бота обігнав. В кожній гонці.
На другу спробу забілдив собі опель манту і пішло. Але тарани від тіммейтів це абідна. Ну тобто якби я не засейвився, то втратили б купу очок.
Я просто звик що пихаються таранять і прижимають в гонках звичайних, а тут же треба проти ботів.. Розчарування в поведінці
-
corruptedflesh
Member
в продовження длаа і фср аа
не тільки я помітив що на фср4 аа менше гостінга ніж з длаа:
ютуб з таймкодом
я б міг зробити пряме порівняння, але знову совати 2070с мені лінь.
не тільки я помітив що на фср4 аа менше гостінга ніж з длаа:
ютуб з таймкодом
я б міг зробити пряме порівняння, але знову совати 2070с мені лінь.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
arkadiilem0n
Member
- Звідки: Kharkiv
@corruptedflesh я уточню трохи, шо я нормально ставлюсь до Ц, Б і А класу, але не до Д. Він мені наче свого роду тортура) Не підходить під мій стиль водіння - я полюбляю пізно гальмувати, трішки заносу на виході з повороту, а в цьому класі так їздити не вдається
Про ФСР - гарно чєл показав, але на зелених картах його ще ввімкнути не дають. Так шо поки шо поживу на ДЛАА, від ДЛСС поки шо відмовився, бо просто жесть якась стала з одним з патчів.
______________________
@prosha_evolist так да, це ще в 4 частині було (може й раніше), але там ще й ранкед був, за який нагороди насипали трохи. Тут якшо хочеш "вічно" висіти в топах тобі треба в режим Rivals йти) Топ 1000 - вже показник, шо ти прям красава. Топ 100 - мегакрасава
______________________
Я тут вчора вирішив погратись з Івентлабом, намутив гоношку на 16-17 хв в S1 класі. Трохи косячний фініш вийшов, згодом поправлю.
Мої кєнтафаріки сказали, шо по маршруту було їхати прикольно, ми якраз його обкатали.
Якшо матимете бажання, залітайте, проїдьтесь, буду радий почути фідбек
Sharecode - 724 577 183, вводити треба без пробілів, якшо не знайшло - перевірте шоб в фільтрах не стояло обмеження на довжину маршруту. Під спойлером є зовнішний вигляд маршруту, обмежень по машинкам нема
Про ФСР - гарно чєл показав, але на зелених картах його ще ввімкнути не дають. Так шо поки шо поживу на ДЛАА, від ДЛСС поки шо відмовився, бо просто жесть якась стала з одним з патчів.
______________________
@prosha_evolist так да, це ще в 4 частині було (може й раніше), але там ще й ранкед був, за який нагороди насипали трохи. Тут якшо хочеш "вічно" висіти в топах тобі треба в режим Rivals йти) Топ 1000 - вже показник, шо ти прям красава. Топ 100 - мегакрасава
______________________
Я тут вчора вирішив погратись з Івентлабом, намутив гоношку на 16-17 хв в S1 класі. Трохи косячний фініш вийшов, згодом поправлю.
Мої кєнтафаріки сказали, шо по маршруту було їхати прикольно, ми якраз його обкатали.
Якшо матимете бажання, залітайте, проїдьтесь, буду радий почути фідбек
Sharecode - 724 577 183, вводити треба без пробілів, якшо не знайшло - перевірте шоб в фільтрах не стояло обмеження на довжину маршруту. Під спойлером є зовнішний вигляд маршруту, обмежень по машинкам нема
- спойлер

-
corruptedflesh
Member
arkadiilem0n
я згоден, але є одне але, Д клас мені нагадує покатушки нфс порше анлішд, особливо коли щось довге в одну сторону, воно таке чіллове якесь)
так то фср4, мені щось підказує що на зелених картах його не дадуть включати.
але... антені делоріана нічого не допомагає
я згоден, але є одне але, Д клас мені нагадує покатушки нфс порше анлішд, особливо коли щось довге в одну сторону, воно таке чіллове якесь)
так то фср4, мені щось підказує що на зелених картах його не дадуть включати.
але... антені делоріана нічого не допомагає
-
Feras
Member
Даа, ФСР 4 хотілось би протестувати. Але поки перекидуюсь по ситуації між ДЛАА, ТАА та Інтел ХЕС.
Що б перестало так "шакалити" треба не по новому "додавати" ДЛСС в Форзу, ця проблема є у всіх іграх з включеним ДЛСС, от я це бачив на різних об'єктах і текстурах: лед світло, неонове світло, біле яскраве світло, яскравий колір і все починає мерехтіти на об'єктах. Не знаю як люди цього не бачили коли розповідали, що ДЛСС такий крутий чи не хотіли цього бачити. Для мене ДЛСС це технологія яка змушує йти на багато компромісів, а не так як, свідки Хаунга розповідали: це прям майбутнє і воно робить графіку і згладжування краще. І саме сумне, що розробники лініві дупи просто сують ДЛСС і подібне у гру і забувають, чи не дають можливість поставити нормальне згладжування, якщо ти вже "наївся" цими новими технологіями і просто хочеш вибрати натив і пограти без артефактів, засвітів, тіррінгу і т.д. (я свій пост невдоволення ДЛСС закінчив).
У мене проблем з машинами класу Д немає, у мене більше проблем з машинами класу X
я доволі весело проїхав недільний тріал на машинах для Д класу, просто на Гольф є тюнінг у якому він доволі жвавий - 200 + км їде і швидкість набирає не дуже повільно однак управління вже не є плавним - тут треба вибирати швидкість чи зчеплення машини з трасою 
Що б перестало так "шакалити" треба не по новому "додавати" ДЛСС в Форзу, ця проблема є у всіх іграх з включеним ДЛСС, от я це бачив на різних об'єктах і текстурах: лед світло, неонове світло, біле яскраве світло, яскравий колір і все починає мерехтіти на об'єктах. Не знаю як люди цього не бачили коли розповідали, що ДЛСС такий крутий чи не хотіли цього бачити. Для мене ДЛСС це технологія яка змушує йти на багато компромісів, а не так як, свідки Хаунга розповідали: це прям майбутнє і воно робить графіку і згладжування краще. І саме сумне, що розробники лініві дупи просто сують ДЛСС і подібне у гру і забувають, чи не дають можливість поставити нормальне згладжування, якщо ти вже "наївся" цими новими технологіями і просто хочеш вибрати натив і пограти без артефактів, засвітів, тіррінгу і т.д. (я свій пост невдоволення ДЛСС закінчив).
У мене проблем з машинами класу Д немає, у мене більше проблем з машинами класу X
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Ну я просто катав "гонки" асфальтові, досить швидко 100+ перемог назбиралось і цього виявилось доситьarkadiilem0n: ↑ 24.06.2026 14:46Топ 1000 - вже показник
-
hazard
Member
У кого то вылетает игра после вчерашнего обновления стим?
-
arkadiilem0n
Member
- Звідки: Kharkiv
Мені от цікаво, а ти як умовних 100+ перемог нафармив? Зізнавайся, фармив на Хонді Біт та Автозамі до того як драгові шини понерфили?prosha_evolist: ↑ 24.06.2026 19:13 Ну я просто катав "гонки" асфальтові, досить швидко 100+ перемог назбиралось і цього виявилось доситьВ ФХ5 були загальні бали за онлайн, я там теж коли активно катав то в топ 3к був.
Бо я шо не йшов там повно було цих енджоєрів мети)
Якшо не на них, то чим контрив?
_________________
Та ні, все нормhazard: ↑ 24.06.2026 19:58 У кого то вылетает игра после вчерашнего обновления стим?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
arkadiilem0n
В С-классі непогано сівік6 їхав, на передньому приводі (але почалось засилля хонд та автозамів, і я забив), в А-классі в результаті знайшов гарні сетапи на камаро та гт40, в S1 спочатку ламба сто (не дуже конкурент), потім нобл (вже можна, але важковато), потім лотус екзідж (пихав всьому, крім скіллових на маку), в регультаті випав в вілспіні мак, я досить швидко знайшов зручний для себе сетап і на ньому мені прям ізі, в нього дуже гарні гальма, він стабільний, без андерстіру особливо, в S2 - фурай, але довго шукав зручний сетап, в X - мазда 787б, вона досить універсальна, на дуже затичних треках зливає тайматтаківському лотусу, але все інше - навозить. Всі тачки не драгстери, досить +- балансні по сетапах, мені головне щоб без андерстірів була.
Я ж кажу, в мене в FH5 на бребхемі за 1++к заїздів онлайн - 100% тумби й 60+% він
Та й після моторспорту тут онлайн дуже легкий 
В С-классі непогано сівік6 їхав, на передньому приводі (але почалось засилля хонд та автозамів, і я забив), в А-классі в результаті знайшов гарні сетапи на камаро та гт40, в S1 спочатку ламба сто (не дуже конкурент), потім нобл (вже можна, але важковато), потім лотус екзідж (пихав всьому, крім скіллових на маку), в регультаті випав в вілспіні мак, я досить швидко знайшов зручний для себе сетап і на ньому мені прям ізі, в нього дуже гарні гальма, він стабільний, без андерстіру особливо, в S2 - фурай, але довго шукав зручний сетап, в X - мазда 787б, вона досить універсальна, на дуже затичних треках зливає тайматтаківському лотусу, але все інше - навозить. Всі тачки не драгстери, досить +- балансні по сетапах, мені головне щоб без андерстірів була.
Я ж кажу, в мене в FH5 на бребхемі за 1++к заїздів онлайн - 100% тумби й 60+% він