я так бачу, що і ви не читаєте
5070 віндфорс і була коротка, в2 немає взагалі
5070 ті віндфорс в2 - на 5070 ti присобачили охолодження від 5070 і поставили прокладки
от ця в2 це перша карта, яка в новинах півроку тому світилася з прокладками замість геля, можливо ще якісь "В2" з'явилися з прокладками, я не слідкував, але в усіх "старих" залишився гель, і от зовсім свіжа 5090 інфініті також з гелем, так що гіга від нього не відмовилась