Новини
Останні статті і огляди
Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?
-
Reinmar
Member
Пропоную обговорити Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?
Цікаво, ніколи не пробував, але чув, що коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе. А тут виходить це обійшли. Мені наприклад було б цікаво купити 4к, але в важких іграх перемикати до 2к.
Цікаво, ніколи не пробував, але чув, що коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе. А тут виходить це обійшли. Мені наприклад було б цікаво купити 4к, але в важких іграх перемикати до 2к.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
5К в 2К напевно круто, фулл хд шляпа
-
leif
Member
сабж це повна фігня, як на мене. собі б таке ніколи не купив
давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
-
big_bang
Member
тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
нашо воно треба, якщо є DLSS?
-
walkman3000
Member
нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювалиbig_bang: ↑ 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Є окремий підвид сімрейсерів - тріплскрін збоченці, ото нехай купують.
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди
denizen
Як це нащо? Щоб грати на 4к моніторі із розділенням 1080 і в режимі DLSS Performance.
Як це нащо? Щоб грати на 4к моніторі із розділенням 1080 і в режимі DLSS Performance.
-
Ektalion
Member
240 hz уже мало?leif: ↑ 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Для кібершпрот і кіберкотлет, що не ясно? Які ще грають в ААА-ігри окрім своєї кс-ки.denizen: ↑ 23.06.2026 14:47нашо воно треба, якщо є DLSS?
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Так и есть. Всё, что не родное разрешение - однозначно ниже качеством.Reinmar: ↑ 23.06.2026 14:22коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе.
Не обошли, а поманили морковкой киберкотлет - для обычных юзеров это всё фигня...Reinmar: ↑ 23.06.2026 14:22А тут виходить це обійшли.
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Мне за глаза. Ну как выпустят 6090 думаю надо уже побольше брать будет герц.Ektalion: ↑ 23.06.2026 15:07240 hz уже мало?leif: ↑ 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
-
DuckRider
Member
Именно, что компромис. Снижение разрешения производится для того чтоб скаллер в мониторе вывозил герцовку, вот и всё. А нормальный компромис - это длсс перфоманс в 4к, где не будет "жирного" пикселя, состоящего из 4х как при снижении разрешенияЦе не компроміс, а спосіб максимально ефективно використати можливості сучасних моніторів.
Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка летwalkman3000: ↑ 23.06.2026 14:49нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювалиbig_bang: ↑ 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Я вмикав той 1080р 480гц аж один раз і забув про нього, але якомусь каєсеру для якого важливіше +1 фраг на рік напевно згодиться.
-
walkman3000
Member
ну так разгоном занимались еще на crt и это в большинстве случаев вело к смерти пациента. понятия не имею кто ЦА, главное чтоб не стало нормой, не хотелось бы за это доплачиватьDuckRider: ↑ 23.06.2026 17:00Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка лет
-
Draqoon
Member
- Звідки: КиyB
Мені якщо чесно хватає навіть нe qhd, а 1200p 
-
fhntv_smart
Member
- Звідки: Харьков
О, підкажіть по опиту використання dlss.denizen: ↑ 23.06.2026 14:47 нашо воно треба, якщо є DLSS?
Я таки його спробував, та не дуже зрозумів.
Ну, тобто, в 1080 гра тягне на 120 фпс. Мене все влаштовує, все дуже швидко/плавно.
Включаю 1440p. Падає до 90, більш менш плавно.
А ось на 2160p падає прям до 50-60 і якоїсь некомфортно. Включаю dlss, піднімаєтся до 75 і все одно якось не дуже. Включаю самий всратий режим графіки, щось типа 720p->2160p. Отримую десь 85 fps та по комфортності якось не дуже.
Тобто це питання, це гра така, чи у всих так?
Бо виходить що на моєму лептопі з 5070 комфортнніше грати в 1440р без dlss.
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
4к 144гц краще ніж 4к 75гц + 1080п 200гц.leif: ↑ 23.06.2026 14:25 сабж це повна фігня, як на мене. собі б таке ніколи не купив
давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
Навіть на 29 дюймовому ультравайді низька роздільна здатність кидається в очі, особливо після макбуку з ретіна екраном.
-
Vladys77
Member
Ну таке. 50к за 32" монітор. Але ідея звісно хороша. Але аби було QHD і 4к, тоді б будо оптимально. Бо FullHD вже малувато.
Лише я не розумію кому і для чого треба 240 Гц і більше?
Лише я не розумію кому і для чого треба 240 Гц і більше?
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Главное автор не рассказал, что всё это голимый и гнусный маркетинг, так как у монитора родное разрешение только одно, а вот эти все 1080р 300 герц - это маркетинговая ахинея, потому, что будет стандартно мутная картинка. На любом мониторе можно поставить 1080р - а если в родном 280 герц держит - то и в 1080р держит.
Я бы понял, если бы 1080р было тоже как родное, с такой же чёткостью картинки, как на 32" 1080р мониторе. Но увы.
Отправлено спустя 2 минуты 17 секунд:
Я бы понял, если бы 1080р было тоже как родное, с такой же чёткостью картинки, как на 32" 1080р мониторе. Но увы.
Отправлено спустя 2 минуты 17 секунд:
280 достаточно, больше уже избыточно. 240 - тот терпимый минимум, который не раздражает. Это 4мс задержки в афтербёрнере. Если игра способна на 240 кадров идти - то будет максимальный комфорт. 280 ещё лучше. Выше уже не чувствуется.Vladys77: ↑ 24.06.2026 02:02Лише я не розумію кому і для чого треба 240 Гц і більше?