Це можливо з напрямною для пружини або з проволоки різної товщини. Це сумнівно з точки зору практичності, складності виготовлення. Самий примітивний шлях - різний крок навивки, але тоді зусилля буде різне.leif: ↑ 20.06.2026 14:12 https://bowlkeyboards.com/collections/n ... wy-springs
вони хочуть цим сказати, що якісь 18мм пружини, скажімо, від ТХ чи геона будуть таки трохи slanted, а їхні ні? і саме тому вони на 2 бакси дорожче? цікаво цікаво. треба якось буде спробувати. може це норм довга пружинаSW взагалі роблять класні продукти.
When spring is put into the switches, it will be straight (not slanted)
This will allow "Uniaxial Compression"
Switches will have a "Uniform" typing feel
There will be much "Less spring noise"
Our research and development team had found a significant way to improve the springs so that it would reduce the spring noise & improve the typing feel
Robust QC has been done to achieve less than +/- 1 Deviation
Leveling process was done
Новини
Останні статті і огляди
Выбор клавиатуры под все нужды и направления
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
-
leif
Member
ну бачиш, там не зрозуміло ані по фотках (принаймні мені) ані по опису, що саме вони мають на увазі, і за рахунок чого саме вони забезпечують заявлені переваги, але потестити було б цікаво. адже я, як і писав раніше, практично відмовився від пружин довше ніж 16мм, а нині навіть з них переходжу на 14-15мм саме через вищезазначені в описі пружин sw причини. ніякий пружний відскок не вартує того по моїх нинішніх вподобанняхБарбарис: ↑ 20.06.2026 14:36Це можливо з напрямною для пружини або з проволоки різної товщини. Це сумнівно з точки зору практичності, складності виготовлення. Самий примітивний шлях - різний крок навивки, але тоді зусилля буде різне.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
leif, мої 90 г теж не одразу запрацювали коректно, деякі букви довелось пару раз перебрати, бо пружина стала погано та працювала лише при повному натиску. А то схоже гнулась та контакт клинила. Хоча може це і я так встановив, але 2 з 88 мали недолік. І тепер думаю чи варто, бо вже й не помічаю ваги 
-
leif
Member
Барбарис
А яка у тебе довжина цих пружин?
Відправлено через 11 хвилин 59 секунд:
Ух щойно зібрав білд на хайперглайдах стокових, взагалі 0 моддінгу (ніколи так не робив).
Але це дуже смішно
дзвін від фірмових черрі пружин стоїть нереально потужний, і він передається в плейт, який починає дзвеніти разом з ними, а потім ще й корпус долучається своїм пінгом і теж підспівує
терпіти це категорично неможливо.
Добре що збирав на хотсвапі, зараз спробую наступним кроком замінити пружини на геонівські і зафілмити але мастила взагалі не давати ні на світч ні на пружину
в попередньому експерименті з суховатими МХ2А все таки пружини були змащені а на рейках боттом хаузінгів та ліфах я залишки мого ручного змащення грудня 2024но не витирав
А яка у тебе довжина цих пружин?
Відправлено через 11 хвилин 59 секунд:
Ух щойно зібрав білд на хайперглайдах стокових, взагалі 0 моддінгу (ніколи так не робив).
Але це дуже смішно
Добре що збирав на хотсвапі, зараз спробую наступним кроком замінити пружини на геонівські і зафілмити але мастила взагалі не давати ні на світч ні на пружину
-
StTechnik
Member
Барбарис: ↑ 20.06.2026 16:00мої 90 г
Тут блин 45-55 выбираешь и считаешь что 65 уже хард.. 90 грамм. Ага
-
7mindfields
Member
Тут ще дуже роляє такий фактор, як довжина пружини, наприклад стокові 80г 15мм в durock black lotus якийсь час мені здавались майже ідеальними, а потім покористувався довгий час 40г на лоупрофайлі, і вже навіть спрінги в milky yellow/oil king не сприймаються такими легкими, як раніше. Може старістьStTechnik: ↑ 20.06.2026 20:20Барбарис: ↑ 20.06.2026 16:00мої 90 г![]()
Тут блин 45-55 выбираешь и считаешь что 65 уже хард.. 90 грамм. Ага![]()
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
leif, 22 мм.
А стокові 18 здається, вони двоступеневі, тому здаються легенькими. Зусилля переважно внизу.
А стокові 18 здається, вони двоступеневі, тому здаються легенькими. Зусилля переважно внизу.
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Так і є, факторів багато. Я нещодавно поміняв Cherry MX Red: (45 г) на Keychron Silk POM Red (45 г), останні за рахунок матеріалу та заводського змащування відчуваються легше.
-
StTechnik
Member
Ну у меня 22мм пружины.
-
leif
Member
що ж. я поміняв пружини в хайперглайдах на геонівські 14 мм 55g, зафілмив світчі полікарбонатними філмами ТХ 0.125мм, а також змастив таки ліфи 3204м мастилом, хоча ніби черрі ліфи досить pingless, але нехай буде, щоб вже точно ніяких "металевих" призвуків не було.
крім ліфів на верхньому, нижньому хаузінгу нічого не змащував, а от пружини, як видно по фотці наліпки на коробці, я змастив також, адже без мастила співають і вони аж бігом, а коменти на редіті про те, що "геонівскі пружини можна юзати без змащування взагалі" досить очікувано виявились триндєжом і провокацією
або ж людина, яка це писала трохи глуха
за рахунок досить жирних і товстих пластикових alignment пінів для тесту зібрав збірку на халф алю плейті з хотсвап пцб
вона цілком собі працює як для тесту, але надовго я так залишати не буду і не рекомендую -- все одно з часом розхитається, тільки солдер може забезпечити повноцінну фіксацію халф-плейт і плейтлес конфігів.
щодо світча і конфігу в цілому, то поки до кінця не зрозуміло по враженнях, треба покористуватись подовше. у мене до цього в ф2 стояв плейтлес конфіг на вінтажних черрі блеках (fully moded: LFSS), ось він, я його не розбирав, просто дістав: різниця, звісно, чимала між ними, адже і світчі відрізняються і перехід з плейтлесу на халф вносить своє, треба звикнути.
Відправлено через 12 хвилин 29 секунд:
до речі не пам'ятаю, чи писав я про те як в вищесфотканому плейтлес конфігу експериментував з кількістю точок кріплень? про такий експеримент на ф1 точно писав, а от щодо ф2 не пам'ятаю, а може і писав
коротше, 7 точок, так як на фоті значно краще ніж 12 (максимум який взагалі можна поставити), але менше 7 вже нікуди 
щодо світча і конфігу в цілому, то поки до кінця не зрозуміло по враженнях, треба покористуватись подовше. у мене до цього в ф2 стояв плейтлес конфіг на вінтажних черрі блеках (fully moded: LFSS), ось він, я його не розбирав, просто дістав: різниця, звісно, чимала між ними, адже і світчі відрізняються і перехід з плейтлесу на халф вносить своє, треба звикнути.
Відправлено через 12 хвилин 29 секунд:
до речі не пам'ятаю, чи писав я про те як в вищесфотканому плейтлес конфігу експериментував з кількістю точок кріплень? про такий експеримент на ф1 точно писав, а от щодо ф2 не пам'ятаю, а може і писав
-
feniks_tm
Member
- Звідки: Луцьк
А я перезібрав Weikav EG75 з Unionwell Alkaid і PBT dyesub капами, гарно вийшло
Тепер не соромно продавати
FR4 плейт звісно мені не так цікаво звучить після POM на моїй, але все ж непогано як для магнітки. Увірвав ці капи (Jaycomia chalk) за ~$13, задоволений якістю, дійсно товсті (1.65мм по тоншій стінці і майже 1.85мм по товщій) і чистий білий колір, а не бейдж. Кольорові капи відлиті з кольорового пластику, а не фарбовані, що теж однозначно плюс.
-
StTechnik
Member
Заказал я вообщем HMX X 80 RETROS KD400
кстати у Уникеев на сайте ошибка в описании - они пишут о 1.3 претревел. Так вот фигня. Судя по упаковке и коробке - претревел там честные 2мм. Полные 3.5
Заказал вариант на 45/50 грамм. Приедут - обязательно поделюсь осчусчениями
кстати у Уникеев на сайте ошибка в описании - они пишут о 1.3 претревел. Так вот фигня. Судя по упаковке и коробке - претревел там честные 2мм. Полные 3.5
Заказал вариант на 45/50 грамм. Приедут - обязательно поделюсь осчусчениями
-
leif
Member
ну шо, в принципі, непогано вийшло, але все ж таки запаювати саме так не стану, наразі спробую легенько змастити 3203-м трібозісом рейли стема і ботом хаузінга, подивитись що буде і потім вже думати, чи домазувати ще чи запаяти в такому легкозмащеному вигляді.leif: ↑ 21.06.2026 19:46треба звикнути.
в той же час з біаса ткл розпаювати суховаті блеки мх2а, які я встановив ще раніше, у мене бажання так і не виникло. все ж різниця між mx2a та mx1a досить відчутна в цьому режимі використання: новіша ревізія менш "дика", щільніше підігнана, і справді, для сухого (F+SS) використання підходить покраще. але у HG безумовно свій шарм, вони для мене трошечки, але попереду мх2а в загальному заліку черрі блеків:
- мій персональний залік блеків
- 1) вдалі вінтаж блеки
2) mx1a
3) mx2a
4) невдалі вінтаж блеки
Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
на Masterpiece R2 ніхто не спокусився по жирній ціні в ГБ? там нині останні дні йдуть, я застрибнув, адже потужний сет для колекції
Відправлено через 13 хвилин 3 секунди:
також недавно тут закинув Дмитру сакредкібу замовлення на ф1 ог
реально довго про це думав, чи треба воно мені (навіть ще до придбання ф1в2 влітку минулого року), але дійшов до висновку що таки треба і час настав
Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
чому закинув Дмитру замовленням, бо це треба дуже щільно моніторити вторинний ринок на усіх можливих майданчиках, щоб його вихопити, їх зазвичай нині забирають буквально моментально, якщо пропозиція адекватна
-
Kosdnepr
Member
- Звідки: Dnipro
О, в мене теж є капи, які чітко підпадають під даний опис. Зробив брутала брутальнішим)feniks_tm: ↑ 21.06.2026 19:53 дійсно товсті ( ... ) і чистий білий колір, а не бейдж. Кольорові капи відлиті з кольорового пластику, а не фарбовані, що теж однозначно плюс.
-
leif
Member
Kosdnepr
А сайлент світчі гармонійно доповнюють потужну брутальність зі сторони звуку
Щойно відкриваю ОЛХ а тут таке креативне оголошення: Такого ще у нас не бачив
не те що б найкращий приклад, але радує, що народ втягується в секту культуру (кожен по своєму) 
А сайлент світчі гармонійно доповнюють потужну брутальність зі сторони звуку
Щойно відкриваю ОЛХ а тут таке креативне оголошення: Такого ще у нас не бачив
-
feniks_tm
Member
- Звідки: Луцьк
Kosdnepr
Якщо будуть знову за $12, треба буде ще взяти
Мене у своїх трохи бісить, що альфи не білі, а бежеві (відповідно контрастують з білим пробілом, який я зняв зі старої клави
), тому ці одразу в очі кинулись. Щоправда на парочці були деякі зазубринки, але загалом дуже пристойної якості, навіть незалежно від ціни. Невідомо правда який там вміст PBT по факту, але то вже сильно губу розкатувати за такі гроші не треба 
Якщо будуть знову за $12, треба буде ще взяти
-
StTechnik
Member
Kosdnepr
Ты же вроде серую брал. Чо она вдруг синяя?Зробив брутала брутальнішим)
-
leif
Member
StTechnik
Сіра то Нео 98 була
А на фото вище ось ця:
https://cannonkeys.com/products/brutal-v2-1800-keyboard
Сіра то Нео 98 була
А на фото вище ось ця:
https://cannonkeys.com/products/brutal-v2-1800-keyboard
-
StTechnik
Member
leif
Понял. Принял.
Понял. Принял.
-
Kosdnepr
Member
- Звідки: Dnipro
Сайленти сайлентами, а звук реально став сухішим. Прям якимось дуже сухим. Extra dryleif: ↑ 23.06.2026 20:32А сайлент світчі гармонійно доповнюють потужну брутальність зі сторони звуку![]()
Взагалі Спектрум дуже компромісний сет. Вживу дійсно виглядає класно, товстий важкий pbt. Але його можна купувати тільки дуууже задешево, а не за ті $80-120, що за нього зазвичай просять. Я брав на закритті ApexKeyboards, комплектація Base + CMYK++ Drops + Calculus вийшла в 35 чи 40 канадських. Прислали (на радість місту) в такій коробці, що я думав там ще канадський бобер на додачу сидить.
Я не знаю, може це фішка ApexKeyboards, але в упаковці з самими кейкапами було 3 пластикових лотки: один з базою, другий майже пустий з додатками для нестандартних розкладок, і третій взагалі пустий. Зате CMYK++ та нампад були окремо в звичайних зіп-пакетиках. Розклади сам)
Сет досить бідний, тупо не вистачило R1 капів End та PgDn для моєї звичної розкладки. sprue marks - я таких ще на жодних кейкапах не зустрічав - вони тут просто колосальні) Всі пробіли - що білий, що кольорові - бананом. Не прям сильно, але є. Пару-трійку капів допрацював алмазним надфілем по нижній грані.
І це все ревізія 2 даного сету, про яку було сказано, що всі косяки виправлено
Як то кажуть - таке..
Поки що MODE для мене топ по якості.







