вже давно ssd швидші за контролер памяті на p5kprocesssor_ua: ↑ 22.06.2026 22:39 Скоро прийде час продати мої 4 планки ддр2 по 4гб які навіть на p5k робили 16гб озу![]()
для кешу гвидкістю 8 Гбайт/с хватає 50 Гбайт флешу в режимі slc, а це зараз копійки.
ТОму хватить 4+ ГБайт оперативи 16 біт LPddr
а навіть 1 ядро проца типу Zen4c площею аж 2,5 мм2 (разом з кешом L2) розірве на куски любий Core 2/phenomII х4
ЗВичайно, зараз так мало ніхто не робить, але є повно ARM проців сучасних в смартфонах дешевих з кристалами 30мм2, це вже разом з графікою і модемом 4g