Intel повідомила партнерів про 10% підвищення цін на споживчі процесори

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Lorichic: 20.03.2026 16:47
oversteve: 20.03.2026 16:31на рахунок материнок от брав недавно ітх, то стрікс В860 був троха дешевший за стрікс В850
860i восьмислойка, 850i десять слоёв, и drmos 80A vs 90A, ам5 платы надо семь-восемь лет поддерживать, думаю вендоры это тоже в цену закладывают, моя x670e вышла 3.5 года назад, уже 35 биосов наваяли, специально посчитал, а ещё новые процессоры не вышли
цілком може бути, я сильно не вникав, бо мені і такий стрікс оверкіл і я б взяв шось простіше, але на жаль у ітх з цим туго :dontknow:
kabostebeztak
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса, зараз у Франції

Повідомлення

n+gibat[]r: 20.03.2026 12:33 Предлагаю обсудить Intel повідомила партнерів про 10% підвищення цін на споживчі процесори
Никогда такого не было, и вот опять! :spy:
нож в пєчєнь 5800х3д вєчєн
beeeeeeee
Member

Повідомлення

Что уже вот так просто, без цунами, без наводнений, без ИИ? :laugh:
VRoman
Member
Аватар користувача
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

MetalistForever: 20.03.2026 17:00
Yalg: 20.03.2026 15:04 Вопрос в принципе только один - чем ответит АМД?
Поднятием цен на 15%
Такого резкого поднятия не будет, но считай что устаревающие процы перестанут дешеветь, и всё новое будет на шаг дороже предыдущих линеек.
yuriy_dd
Member

Повідомлення

все максимально для популяризації М проців від Епл - там до речі нові макбуки подешевшали в тій самій конфігурації :super: :super:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

yuriy_dd: 20.03.2026 20:21все максимально для популяризації М проців від Епл
Хоч скільки він коштує, якщо він не може запустити потрібні мені додатки - він не має сенсу.
Opteron
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмель

Повідомлення

VRoman: 20.03.2026 18:53 но считай что устаревающие процы перестанут дешеветь
А покажіть, будь-ласка, де дешевшають процесори останні півроку?
Ну хоч якісь :D
Ochepatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Це вже піднімають ціни через сво трампа, чи це ще буде згодом? :D
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Unsecond: 20.03.2026 13:20 дорожает абсолютно все, банальная мировая инфляция
Одномоментно на 10%?
Відповісти