Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Насправді, якщо дійсно вийде 5050 з 3гб vram-чипами, то, мені здається, є надія на появу таких самих карт з вищого цінового сегмента🤞 Мені-то вже все одно, бо ще в серпні 25го взяв 5070 12гб, але для тих хто чекав "50хх-суперів" це хороша новина.
GeForce
Junior

Повідомлення

denizen: 10.03.2026 11:42 Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7

І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
Потому что можно убрать тогда 1 канал памяти, о соответственно убрать из кристала 1 из 4х контроллеров памяти, каждый из которых занимает немалый транзисторный бюджет. Хоть память и дороже но экономия на кристалле GPU выходит больше переплаты за память...
Востаннє редагувалось 10.03.2026 13:34 користувачем GeForce, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Хтось бреше.

Чи ддр7 у дефіциті чи мо випускаємо затичку аж з 9гб ддр7. Коли могли б зробити 5080 супер з 18гб чи взагалі покласти це в 36 гб АІ монстра за 10к$+
yurius_r
Member

Повідомлення

А хейтери казали що Super серію відмінили. 5050 Super!
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Ну, припустімо - най-ся-буде, якщо ціна буде приблизно сходною з "класичною" 5050, але от момент з 96-б.-шиною я ніяк зрозуміти не можу - ну лишіть вже ту 128-му, раз за вашими словами буде такий дефіцит 5000-ї серії, що ви аж 3060 воскрешаєте. Чи з 128-бітами і 9 GDDR7 вона аж перекриє "класичну" 5060 чи що чи звідки? :insane:
The_Rusik
Member

Повідомлення

AlienFighter
Какие 300, это 5050 а не 5060.
За 300 лесом пойдут.
Этот обрубок больше 200 не стоит.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Filabatya: 10.03.2026 11:53 А шо їх можна мішати?
а хто заборонить?
kyon
Member

Повідомлення

Забавно что у нее ядер и ПСП памяти как у 1080 потребление при этом 130 против 180 ну и должна быть конечно быстрее за сче архитектуры и длсс с лучами есть.
dfcz
Member

Повідомлення

alumem: 10.03.2026 11:55 Filabatya
5х2 и один на 3, дефицит же
GTX 970 v2.0
Bukakanga
Member

Повідомлення

The_Rusik: 10.03.2026 13:59 AlienFighter
Какие 300, это 5050 а не 5060.
За 300 лесом пойдут.
Этот обрубок больше 200 не стоит.
ну, в нормальной ситуации на рынке - оно как бы да. Но у нас уже 6+ лет нормальной ситуации не наблюдается. И основная 5050 сейчас в магазах по 15к.

а так - вот если бы они сразу девятигиговую 5050 выпустили - была бы норм машинка как бы начального уровня. А сейчас и по этим ценам она уже не нужна.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Поржал в коментах :laugh: Но если серьёзно то цена зарешает. Гиг и вправду для 1080р. не будет лишним. Та й чуток всё же пропускная способность подрастёт
Zakarul
Member

Повідомлення

150 уе норм. Больше нет.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Zakarul
6600 радеончик :up:
meisner
Member

Повідомлення

А могло быть восемь с половиной, неблагодарные
Grey_ukr
Member

Повідомлення

будет вдвойне смешней, когда в некоторых играх она будет обгонять 8ГБ 5060 и 5060ти
Mozdev
Member

Повідомлення

Grey_ukr: 10.03.2026 22:25 будет вдвойне смешней, когда в некоторых играх она будет обгонять 8ГБ 5060 и 5060ти
І причина цьому буде в тому що підкрутили драйвер, а не тому що залізяка більш потужна :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 10.03.2026 11:53 А шо їх можна мішати?
Якось же ж була gtx 970 на 3.5гб ;) Уже прочитав декілька наступних коментів та бачу що хтось про неї також згадував :gigi:
МОНАХ: 10.03.2026 13:52 ► Ну, припустімо - най-ся-буде, якщо ціна буде приблизно сходною з "класичною" 5050, але от момент з 96-б.-шиною я ніяк зрозуміти не можу - ну лишіть вже ту 128-му, раз за вашими словами буде такий дефіцит 5000-ї серії, що ви аж 3060 воскрешаєте. Чи з 128-бітами і 9 GDDR7 вона аж перекриє "класичну" 5060 чи що чи звідки? :insane:
А як ви збираєтесь отримати 42.666(6) біта з чіпа? :lol:
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

daesz: 10.03.2026 22:45 А як ви збираєтесь отримати 42.666(6) біта з чіпа? :lol:
► Ну, ок - з 192 гарно отримується :gigi: ... Я до того, що коли "городять" майже ті же "граблі" - сенс цього всього доводиться додумувати-шукати в речах вельми примітивних та очевидних по своїй кінцевій меті.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 10.03.2026 11:53А як 13 з 3 гігових чіпів зробити?
А шо їх можна мішати?
Пам'ятаю з ГТХ 970 були якісь приколи , типу 3.5 з 4 ГБ були толковими.
Тобто досвід у НВ є.
Відповісти